Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak pisalem wczesniej nie liczcie na duza korekte.

W lutowym updacie polecialo mi dobrych pare domen. Dwie z nich mialy TOP1+ sublinki na glowna pozycjonowana fraze po rok-dwa (z malenkimi zawirowaniami jak TOP2-3 naq tydzien dwa), do tego podstrony mialy TOP1-10 na mniej popularne frazy. Branza finansowa. W lutym polecialy wszystkie frazy o 5-10 oczek. Troche sie udalo frazy podniesc ale juz nie do TOP1 wiec zyski 60-80% w dol. W poniedzialek frazy polecialy znow o 10-100 pozycji, dzisiaj z rana o kolejne kilkanascie-kilkadziesiat miejsc. Godzine temu dostalem dla jednej domeny darmowy kupon adwords na £75, kilkanascie minut pozniej dla drugiej domeny.

Zycze nadal lykac kity o dbaniu o serpy.

Search Engine Optimisation Services UK SEO Services

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeetam top 30 na frazę szybkie pożyczki częstochowa to jest mega wypas i kwintesencja updateu, a top 10 to w ogóle maestria algorytmu

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dotknęła ręka "google chce dobrze" i niestety 3 domeny poleciały w dół z czego jedna to po 50-100 pozycji

ja zauważyłem zależność że najbardziej poleciała fraza na którą miałem najwięcej linków i tak się zastanawiam

czy jeśli dałbym w linkach nofollow zamiast dofollow czy to coś pomoże, a może od teraz każde linki lepiej

tworzyć przez nofollow nawet w preclach.

chciałbym wypocząć przez długi tydzień majowy ale obawiam się że będzie to trudne :)

choć w sumie lepiej już przeboleć i nie myśleć o spadkach niż mieć wkurzoną żonę :P po nieudej majówce ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeetam top 30 na frazę szybkie pożyczki częstochowa ...

TOP10 idealnie pokazuje, że ich obecne algo w superhiperzajebiszczy sposób radzi sobie z tym o czym Kaspar napisał na blogu - fragment o web spamie. :]

@fuser, u mnie wszystkie są raczej normalne

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przerażające :) Dzisiaj chodziłem trochę po anglojęzycznych frazach (jako zwykły użytkownik internetu). Ale masakra. No dobra, u nas nie mają się czego obawiać, bo 99% społeczeństwa nie wie, że istnieją inne wyszukiwarki. Ale w USA Bing kilkanaście procent ma i dlatego raczej coś z obecnym stanem rzeczy muszą zrobić, albo będzie odpływ użytkowników.

jakich Maxroyów ?? o co chodzi?

Ci od SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności