Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

o ku**a, poryczałem się ze śmiechu, niech ktoś poda chusteczki, nic nie widzę. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

GOoogle errro 503

Do rozwiązania problemu został wysłany zespół świetnie przeszkolonych małp

___

Widać iż Google się już nachapało z Adwordsa patrząc na jego akcje GOOGLE INC i za kilka dnie powinno wrócić wszystko do normalności. Do następnego razu

https://gielda.onet.pl/google-inc,18741,401...le-swiat-ogolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wszystko na odwrót. Strony główne kilka oczek w dół. Strony zapleczowe poleciały do Topów - dziwna ta aktualizacja.

:blink:

Pół biedy jak w topach są zaplecza 'lepszej jakości' - może nikt nie zgłosi spamreportu. Gorzej jak zwykłe precelki.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to Matt Cutts on Twitter, he states less than 10 hours ago - @dannysullivan Searchmetrics data is a weekly diff & includes a Panda data refresh, so sites going up/down mostly aren't due to algo update.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wspólnego mianownika, jedynie co widzę w moim przypadku najbardziej ucierpiały sklepy. Czyli strony oferujące gotowe produkty, i tu ja wiele razy było powiedziane, które bez wyników popadno w go... i które aby przetrwać będą wykupować Adwords-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie właściwie bez zmian - ani w górę, ani w dół.

Zmiany zauważyłem jedynie na kilku stronach którymi od niedawna już się nie opiekujemy - poleciały dość mocno (frazy dosyć proste). Na TOP-y wskoczyły za to w większości katalogi.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzicie wspólnego mianownika? Jak widze. Poleciały praktycznie tylko pozycjonowane serwisy. Czy jest mega przetasowanie w 100 % serpów? NIE! Czyli nie ma żadnego błędu w algorytmie. A to, że śmieci są w serpach. Przecież to są strony stworzone przez pozycjonerów. Miejsce w topach sie zwolniło i podskoczyły do góry. A że są lepiej linkowane od zwykłej niepozycjonowanej strony, to są przed nimi. I radzę sie zastanowić czy dla Google dofinicja spamu i dla pozycjonerów jest jednakowa. Czy czasami zapowiadana walka ze spamem w wynikach wyszukiwania nie miała miejsca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności