Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ciekawe czy po takich akcjach ktoś z gogla dostaje po premii :blink: w normalnej firmie to by sie w weekend zapierdzielało żeby to wyprostować

Ale przecież wyniki się wyświetlają, adwordsy też... biznes się kręci, nie ma pośpiechu...

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co google wyprawia ostatnio to już totalne przegięcie zachowuje się niczym jak Bruce Wszechmogący :blink:

Najpierw oberwałem gdzieś 3 miesiące temu filtrem pozycje poleciały na top 50-60

Bez linkowania itp. więc się zdziwiłem za co ten filtr

Napisałem z ciekawości @ z formularza google webmaster co się dzieje. Odpisano mi że wszystko jest jak w najlepszym porządku że na stronę

nie nałożono żadnego filtra itp.

A dziś sobie sprawdzam z ciekawości bo ponoć jakieś nowe zmianki w algorytmie i ku mojemu zdziwieniu strony głównej nawet nie ma w pierwszej setce

Jednym słowem Totalne Szaleństwo!! :)

Audyt SEO i Optymalizacja Stron WWW -> SeoFox.pl

banner_seofox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę, obserwuję, mam rodeo z tendencją spadkową.

Strategiczny plan na najbliższe dni: spakować się, wyjechać na 3 dni na wieś w miejsce, gdzie szczytem cywilizacyjnym jest PKS jadący 3x na dobę, gdzie nie ma zasięgu, a piwo jest tanie i zimne...

...i stało się tak, że jaskinie są lepsze niż blog 30latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esos masz rację też chyba tak zrobię :blink:

Ciekaw jeszcze jestem ile poleci zaplecza z swl po tej zmianie :)

Jak tak google dalej będzie szalał jak opętany zając to zmieni nam się wyszukiwarka na katalog :)

Audyt SEO i Optymalizacja Stron WWW -> SeoFox.pl

banner_seofox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę, obserwuję, mam rodeo z tendencją spadkową.

Strategiczny plan na najbliższe dni: spakować się, wyjechać na 3 dni na wieś w miejsce, gdzie szczytem cywilizacyjnym jest PKS jadący 3x na dobę, gdzie nie ma zasięgu, a piwo jest tanie i zimne...

Proponuję Bździszewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności