Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

też tak mam hehe, że mi zapleczówki powyskakiwały za wysoko ;)

To zmień taktykę sełowania.

Magia PIO człowiek najpierw pisze cytat

Ja nie siedzę w tej branży

a później uczy kogoś robić SEO :)

Wracając do tematu, linkujecie cały czas i nie róbcie gwałtownych ruchów i będzie ok jest to demonstracja siły, nic więcej moim zdaniem. To jak z bronią jądrowa te co maja strząśnie z tym się noszą, pociski po całym świecie umieszczają, czas od czasu ćwiczenia robią, próbne starty rakiet i td, ale nigdy jej nie użyją. Tak samo z G wprowadzanie drastycznych zmian porosty było by na szkodę G, tak czy inaczej jeszcze długo jednym z głównych wyznaczników popularności witryny będzie link. A my jesteśmy od ich zdobywania :( Tymi zmianami pokazali dodatkowo ze pozycjonować w białych rękawiczkach nie da się i nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Max może i masz racje, może nawet i pewenie masz.

Czyli G to taka Korea Północna.

Z drugiej strony, powypływały zaplecza, tak? i G w ten sposób nam mówi: widzimy Was, popatrzcie sobie na Wasze cuda dzisiaj, bo jutro już będziecie stawiac nowe :]

Swoją droga musze zacząć robic gawniackie zaplecza, bo... nie będe kończył, bo SQT czuwa :]

@aniec2 a co im pozostało (tym wierzącym)? w pozycjonowaniu są prawie (by nie napisać zawsze) z tyłu, muszą wierzyc, że wchodzenie w ( )( ) po same barki, robienie stron zgodnie z wytycznymi, zgłaszanie spam raportów w końcu, kiedyś, już za chwile, może juz teraz w końcu, a może już... i tak w kółko... przyniesie jakiś pozytywny efekt, a jedyny efekt to taki, że korporacja nastawiona wyłacznie na swoje zyski dyma ich bez wazeliny i wykorzystuje tak, jak dobry kucharz cytrynke, wycisnie ostatnia kropelkę, nic nie da wzamian, poza poklepaniem po pleckach i wyrzuci do kosza... no ale WHS to power, który drzemie, drzemie, drzemie, i sie obudzi, tylko nie wiem czy przed upadkiem giganta, czy tuz po :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie ze Google chcialo nam pokazac ze wie o naszych zapleczach to mega overreacting.

Rownie dobrze mogli do tych swoich zmian napisac algorytm, ze po przemieszaniu 3-5 pierwszych wynikow to ban, no bo w koncu zaplecze na wierzchu :)

popieram slowa Maxa, linkowac i jeszcze raz linkowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakis wkurwiony klient...

... google dymalo wszystkich przez x lat juz nam sie nie chce, masz kijek i idz sam wydymaj sie za rogiem....

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie taki język kojarzy się z naprawdę marnymi stronami... Podobny poziom widziałem również w innych tematach.

PiO i w tym względzie ma schodzić na Psy?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że Polska należy do czołówki spamerskiej - przecież to niemożliwe choćby z wielkości rynku i nikłej kasy z niego.

Macie może wiedzę, że w SQT jest podział na rejony (języki) ? Raczej wydaje mi się, że to SQT odpowiedzialne za Polskę jest dupowate i nie radzi sobie robotą. Jak sobie nie radzą, to stosują właśnie globalne 'bomby atomowe' i się cieszą.

Gdyby ten nowy plan wykonali w 3% jak podali wszędzie , a nie w 5% (a pewnie jeszcze bardziej) to nie było by takiej sytuacji z totalnymi śmieciami w top - wybebeszonymi forami z postami rumakowymi.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pisanie ze Google chcialo nam pokazac ze wie o naszych zapleczach to mega overreacting...

Zanzaczyłem do której wersji mi bliżej, ale z wnioskami co to było i jak się ten cyrk skończy, to bym jednak poczekał z tydzień/dwa :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w tym wszystkim logiki nie widze, strony niepozycjonowane wogole poszly do gory , tylko jedna z nich dostala duzy spadek, pozycjonowane a raczej takie ktorym utrzymywalem pozycje lekkie wahania, dzisiaj rano czesc wrocilo na po przednie pozycje , narazie mysle ze trzeba czekac i dalej jak do tej pory linkowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@delfin1977 pozagłebiaj sie w regulamin PiO - szczególnie zwróc uwagę na info dotyczące sygnaturki, koniecznie z wytężeniem umysłu na maxa przy czytaniu o ilości linków jakie można w nią upchać :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że Polska należy do czołówki spamerskiej

oczywiście że nie, wystarczę zobaczyć zgłoszenia na stopforumspam.com/. Ale na pewno Polska jest w dziesiątce. Wiec wszytko zalezę co nazwać czołówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności