Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jedyna prawidłowośc jaką w tym widzę jest taka że witryna stara, ostatnio ciśnięta (bez nerwowych ruchów, normalnie katalogi, precle itp) spadła o kilkanaście miejsc (widocznie za mało cisnąłem bo nie poleciała w odchłań :() inne stare które lekko odpuściłem bez zmiany lub +/- 1. Witryny nowe robione mniej więcej tak samo jak ta co spadła także bez wiekszych zmian.... Czyli stare witryny które były dojezdrzane w ostatnim czasie pospadały ;)

ktoś juz coś zgłaszał do matta przez specjalny formularz, gdzie można wyrazić sój sprzeciw na zmiany? smile.gif

ktoś go podał wcześniej, ale niektórzy mogli przeoczyć linka, więc krótko napisałem, o co chodzi smile.gif

i że niby oni to będą czytać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakis wkurwiony klient...

... google dymalo wszystkich przez x lat juz nam sie nie chce, masz kijek i idz sam wydymaj sie za rogiem....

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie taki język kojarzy się z naprawdę marnymi stronami... Podobny poziom widziałem również w innych tematach.

PiO i w tym względzie ma schodzić na Psy?

Faktycznie ostatnio na PiO można zauważyć coraz więcej bluzgów w postach...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] do dobrych katalogów jest nawet wskazane, ale dodawanie do precli oraz do katalogów słabej jakości[...]

Kto i na jakiej podstawie ma określać jakość ? Jakość, wartość to pojęcia względne.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski, które wyciągnąłem.

Na dzień wczorajszy :) (a to pewnie nie koniec bałaganu)

Wszystkie serpy się zgadzają z zasłużonymi pozycjami, przy czy byłoby tak gdyby każdy BL zniknął i pkt szły tylko za optymalizację. (pomijam perełki typu puste trony, skupiam się na większym % danych)

Pierw rządzą strony z frazą w nazwie domeny lub nazwie podstrony.

Później z identycznym "title", następnie "description".

Ważna jest ostatnia aktualizacja strony, nowsze daty w sitemap.xml mają lepsze pozycje, ale strony bez sitemapy są traktowane tj. by dopiero zostały zaktualizowane.

PR nie ma znaczenia, w wielu przypadkach serpy są uporządkowane zgodnie z TR Moza, ale wstecz :) Czyli te o najmniejszym są na górze.

Przy trudniejszych frazach ważna jest też ilość podstron.

Ogólnie tak jakby BL zniknęły i strony z dobrą optymalizacją zaczęły rządzić.

Na trudne frazy pomimo słabszej optymalizacji, strony pną się dzięki site.

Tak jakby bot nie oceniał jednej podstrony, tylko łączył kilka w całość i później przeliczał ratio kodu, density itd. które o dziwo ma znowu mocne znaczenie?

Puściłem kilka testów aby sprawdzić jeszcze niektóre podejrzenia, zobaczymy, może jutro będę miał jakiś konkret.

Pozycje minimalnie wracają, ale na tej podstawie ciężko to określić.

Ps. To tylko spostrzeżenia więc bez krytyki. Dla mnie też to nie ma sensu, ale w pewnej części tak jest. Być może wszystko idzie od nowa, dziś optymalizacja, jutro policzą linki itd.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności