Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Google nie patrzy ile osób teraz straci nerwów (znam osoby, które przez to zamieszanie w wyniku nerwów straciły dla nich ważne osoby), a nawet wkrótce pracę. Chociaż szanowna firma G nazywała by rzeczy ("Pingwin") po imieniu (konkretne osoby, które przyczyniły się do tej sytuacji uderzając w dobro ludzi dla których jest częścią życia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja dzisiaj zauważyłem jeszcze jedna prawidłowość. Poleciały mi serwisy klientów u których były linki wychodzące bez nofollow. (Nie chcieli przekazać dostępów do strony i nie chcieli wprowadzać zmian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale czynnikiem sprzyjającym spadkom są proporcje słów kluczowych w linkowanych frazach. Przy stronach nie pozycjonowanych (czyt. mających b. mało BL) te proprcje są już mniej ważne.

Kolejny czynnik, to strony kiedyś linkowane, po czym zaprzestanie linkowania (np. osiągnięcie top i stabilizacja) i znów linkowane.

To chyba pierwsza wersja która jako tako przekłada się na moje wyniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Google nie patrzy ile osób teraz straci nerwów (znam osoby, które przez to zamieszanie w wyniku nerwów straciły dla nich ważne osoby), a nawet wkrótce pracę. Chociaż szanowna firma G nazywała by rzeczy ("Pingwin") po imieniu (konkretne osoby, które przyczyniły się do tej sytuacji uderzając w dobro ludzi dla których jest częścią życia).

Może jestem okrutny, ale takiej dawki humoru potrzebowałem na dziś :)

Jak Wy niby sprawdzacie pozycje w różnych DC? o lol?

https://lmgtfy.com/?q=google+dance

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem tego tematu jest taki ze piszą tu z jednej strony kokodżambo czy seomator ( się przyznaje ze wcale nie jest z branży) mają zapewnię 2 strony www i sadzać po wypowiedziach "obszerna" wiedzę na temat SEO, pitolą o katalogach linkowaniu i td nie mając o tym zielonego pojęcia, a z drugiej strony ludzi co obserwują zmiany na x000 domenach i frazach . Dla tego nie znajdziecie spólnego mianownika, niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Google kiedyś napisał,ze dodawanie do dobrych katalogów jest nawet wskazane, ale dodawanie do precli oraz do katalogów słabej jakości, to już inna sprawa .

Znawca :):D:D

.. a zebys wiedział . Po aktualizacji algorytmu na swoich stronach w godzinach 16 - 19 mam 1200 - 1900 osób online - możesz się czymś takim pochwalić ?

Tym nie, ale nie zadzwonił do mnie ani jeden rozżalony klient. To też się liczy?

Wiesz Koko - to, że Tobie coś tam nie spadło nie znaczy, że jesteś od razu Guru of the all. Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden.

Dostały po d... strony linkowane z farm tresci. Precle, katalogi, jakies nedzne zaplecza.

Update ominal fora (gdyby te byly wziete na celownik to dostep do informacji dla uzytkownika bylby ciezki) stad wzrosty po XR.

Strony jechane wszystkim stoja i maja sie dobrze.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden.

Dostały po d... strony linkowane z farm tresci. Precle, katalogi, jakies nedzne zaplecza.

Update ominal fora (gdyby te byly wziete na celownik to dostep do informacji dla uzytkownika bylby ciezki) stad wzrosty po XR.

Strony jechane wszystkim stoja i maja sie dobrze.

Po XR też pojadą mi 2 fota z dużym site poleciały w piz... wiec to nie reguła

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności