Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

że spamy zdobywając topowe miejsca, a wtedy ludzie zgłaszają spam raporty

poco???? przecież oni doskonale wiedza co to jest spam i jak jego znalezc.

Na spam raport już nikt ot dawna prawie że nie reaguje, za bardzo "życzliwych" jest na tym świece i myślą że to doskonały sposób na konkurenta

Po XR też pojadą mi 2 fota z dużym site poleciały w piz... wiec to nie reguła

Ludzie strony zrobione również XR ( a nie samym), z głową, nie polecieli pisano tym już z 20 razy w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mi się wydaje ze google dąży do tego by pozycjonowanie przestało być opłacalne by pozycjonerzy nie mieli wpływu na wyniki w wyszukiwarce, w sumie tak by było najlepiej. Wydaje mi się ze era firm pozycjonerskich powoli się kończy. W sumie google powinno opracować taki algorytm by strony pokazywały się w wynikach wedle faktycznej wartości merytorycznej a nie manipulacją pozycjonerów.

Mi tam strony nie pospadały mało większość poszła do góry i zauważyłem wzrosty oglądalności nawet o 200% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś wszystko wróciło na stare pozycje kurde no, a mówiliście że na powroty na stare miejsca raczej nie ma szans :)

Nacieszyłem sie top 10 z 3 dni i chyba wystarczy :)

No to długo się nie cieszyłeś... :)

Może na tym miało to polegać, że spamy zdobywając topowe miejsca, a wtedy ludzie zgłaszają spam raporty i mamy ręczną moderacje, a tak to były ukryte daleko i praktycznie nie widoczne dla zwykłych użytkowników

A po co ludzie mają zgłaszać masowo spam i inny syf, który jest teraz widoczny dla G jak na dłoni? Poza tym jak Ty to sobie wyobrażasz? Jedna armia Hindusów zatrudniona do raportowania i druga do "ręcznej moderacji"? Myślisz, że zwyczajny użytkownik Internetu nie ma nic lepszego do roboty niż zgłaszanie spamu do G?

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle kto to wie jak zgłaszać zwykli ludzie którzy korzystają z netu w jakimś celu czy to rozrywkowym czy do pracy nie mają czasu na to w ogóle ludzie są leniwi. Większość ludzi nawet nie wie jak zgłosić spam w googlu, a ta część co zgłasza to jest to część webmasterów i konkurencji która robi złośliwie wszystko by pozbyć się konkurenta z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykli użytkownicy nie tyle nie mają czasu i są leniwi, co po prostu nie wiedzą jak to zrobić/że jest taka możliwość. Poza tym - po co tak naprawdę mieliby to robić?

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ze google dąży do tego by pozycjonowanie przestało być opłacalne by pozycjonerzy nie mieli wpływu na wyniki w wyszukiwarce, w sumie tak by było najlepiej. Wydaje mi się ze era firm pozycjonerskich powoli się kończy. W sumie google powinno opracować taki algorytm by strony pokazywały się w wynikach wedle faktycznej wartości merytorycznej a nie manipulacją pozycjonerów.

Mi tam strony nie pospadały mało większość poszła do góry i zauważyłem wzrosty oglądalności nawet o 200% .

To mnie ubawiłeś. Jeżeli przyjmiemy że google nie zrobi na pierwszej stronie tylko i wyłącznie adwords i nie zastosują komendy random w swoim algorytmie to ranking zawsze będzie od czegoś zależał, tak jak każdy inny ranking na świecie.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najlepiej zachowac spokoj i obserowac. Wyciaganie wnioskow po tak krotkim czasie nie ma sensu. Nie wiadomo czy za tydzien wszystko nie wroci do normy. A teraz dzialanie po omacku i tak nie przyniesie zadnego efektu, moze jeszcze zaszkodzic.

Wydawalo mi sie, ze osoby zajmujace sie pozycjonowaniem maja wiecej cierpliwosci. Teraz wyciagniecie jedne wnioski, za 2 dni nastapi nastepne przetasowanie i zabawa zaczyna sie od nowa. Trzeba poczekac az sie wszystko ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezła telenowela z tego wątku... a co do raportowania spamu, ludzie (wyłączam z tej grupy debili) mają ciekawsze rzeczy do roboty niż raportowanie spamu.

no telenowela bo ludzie którzy maja tych stron więcej niż 3, traca na tym pieniadze wiec nie dziwne

I czas na czytanie tego 24/h ;)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerg Rush .... rozwalili mnie :-)

Cały dzień siedzę przed kompem i oglądam walki w kisielu na youtube, a jak mi się znudzi to siadam przed TV i tam analizuję wystąpienia publiczne prezydenta Obamy, oraz innych przyjaciół demokracji. Wtedy też myślę, że przydałby im się porządny kurs asertywności by tak dobrze wszystkim odpowiadać na bezsensowne pytania. A jak i to mi się znudzi to wpisuję szkolenia sprzedaż w wyszukiwarce yahoo i sobie z nudów przeglądam wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek przecież G to robi w trosce o lepsze winniki wyszukiwania i o zwykłego użytkownika internetu ;)Dido napisał że zmiany w algo trafione, hehe. Czytam Mata. Guglarza , spółkę ich przydupasów i dochodzę do wniosku ze oni żyją w jakim innym świecie, maja inne wyniki wyszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności