Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Staram się być na bieżąco z postami i Waszymi przemyśleniami i wnioskami.Jednak na swoich kilkudziesięciu stronach nie znajduję żadnej logiki . Na kilku goglach narodowych mam prawie dokładnie takie same strony. W zasadzie ta sama treść . Linkowanie całkowicie takie samo ( ta sama baza ) . W zasadzie to samo zaplecze. Ten sam schemat linkowania. blogi ( xr + scrapebox ) strony ( przewaznie 5 sztuk ) , 2 strony ( porządne ) na długi ogon, strona docelowa na konkretną frazę .

I na 2 googlach narodowych strony poszły w daleka otchłań , nawet nie w otchłań , po prostu ich kompletnie nie ma , czasami jakieś tagi się pokazują, a na innych googlach wzrost pozycji . Strony na tym samym skrypcie, ta sama grafika, ten sam content, te same linki . ;)))

Jedna strona najbardziej intensywnie linkowana, mająca naprawdę mnóstwo sensownych linków z topowych branżowych stron "all over the world " poleciała całkowicie w kosmos . Te mniej linkowane na google.ro , google.sk , google.mk,google.co.nz i jeszce parę zaliczyły stabilną pozycje lub nieznaczne wzrosty. Zaplecze całe w topach wszedzie . Jakas paranoja. Strona naprawdę merytoryczna mająca ponad milion linków , jest gdzies w kosmosie.

jeśli ma tak zostać to to jakaś kosmiczna porażka . tylko czyja . Nasza czy ich. I oto jest pytanie

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W sumie google powinno opracować taki algorytm by strony pokazywały się w wynikach wedle faktycznej wartości merytorycznej a nie manipulacją pozycjonerów.[...]

Co to znaczy w/g Ciebie "wartość merytoryczna" ? Zastanów się nad tym co już starzy kaszubi wymyślili -

de gustibus non est disputandum

czyli o gustach się nie dyskutuje i to co jest merytoryczne dla Ciebie całkiem możliwe, że dla tysięcy innych będzie bezwartościowe (jak i na odwrót)...

Ktoś ma już ochotę na obiad?

ja już po ... ;)

mg86112.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W sumie google powinno opracować taki algorytm by strony pokazywały się w wynikach wedle faktycznej wartości merytorycznej a nie manipulacją pozycjonerów.[...]

Co to znaczy w/g Ciebie "wartość merytoryczna" ? Zastanów się nad tym co już starzy kaszubi wymyślili -

de gustibus non est disputandum

czyli o gustach się nie dyskutuje i to co jest merytoryczne dla Ciebie całkiem możliwe, że dla tysięcy innych będzie bezwartościowe (jak i na odwrót)...

Własnie. ;)) . bo ja uwielbiam rude , z zepsutymi zębami i od tygodnia nieumytymi włosami. Tak mi się właśnie podoba, takie sobie wymarzyłem ( Drzwi z kabaretu ) . I co . Mam prawo .Z gustami się nie dyskutuje.

PS. Teściowa dalej buszuje w domu :P(

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma już ochotę na obiad?

https://www.google.pl/#q=gotowanie

No to sobie pograjcie zamiast gotować ;)

Dobre :P

Róbcie zrzuty serpów, piszcie na blogach, opisujcie sytuację... Bo Kaspar za miesiąc powie, że algorytm jest Tip-Top.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu zabiorą się na serio za monopolistę ...

Beerbant... :P A co na deser polecasz ;)

a proszę bardzo :D

mg7983.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie . Nie ma co panikować . Trzeba uzbroić się w cierpliwość i kupić jakąś w miarę zdrowa wątrobę na allegro ;)). Inaczej tego nie przejdziesz. Ale szukając jakiejś logiki to nie znajduję żadnej. Wszystko jest na zasadzie - "random " . Przynajmniej na moich kilkudziesięciu stronach ,

Ale co ciekawe na kilkanasie godzin prze tym całym cyrkiem zrobiłem na parę stron 301. I co ciekawe : podstrony przeszły , natomiast strony główne już nie . I sytuacja utrzymuje się do teraz. tak jakby wszystko zostało wstrzymane.

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności