Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Moje serpy nowe z dzisiaj i pozycje. Nadal są zmiany więc myślę, że dalej wyniki są mielone przez Pingwina. 20 kwietnia ostatnie linki do SEO-ków na ten serwis były dodane. Objaśnienie: 1 kolumna z 20 kwietnia, druga z 25, 3 i 4 z wczoraj i dzisiaj. Najciekawsze, że serpy które przed pingwinem siedziały gdzieś w kosmosie wskoczyły mi na wysokie pozycje. Ciężko znaleźć jakąś zależność, ale bliżej prawdy myślę, że by była teora o budowie indeksu od nowa. Stąd ciągłe zmiany mamy w pozycjach, które skaczą z dnia na dzień co może sprawiać wrażenie randomizacji wyników.

96548881.png

48431063.png

86919434.png

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Formularz zgłoszenia rzekomego "niesprawiedliwego potrakowania" przez pingwina to ten sam formularz co do zgłaszania spamu. Zatem jak ktoś zgłasza swoją stronę to może liczyć że zanim zgłoszenie rozpatrzy człowiek zrobi to bot eliminując całkowicie wasz serwis www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Od 25.04 robię testy. Puściłem jak na razie na 9 rożnych moich storn na 7 fraz swle i rumaka. Najtrudniejsza fraza - 4 sztuki w topie. Reszta fraz od 6 do 7 stron w topie.

Nieźle to wygląda jak na jedną (dosyć obleganą frazę) mam całe top7.

Fajne te nowe algo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Od 25.04 robię testy. Puściłem jak na razie na 9 rożnych moich storn na 7 fraz swle i rumaka. Najtrudniejsza fraza - 4 sztuki w topie. Reszta fraz od 6 do 7 stron w topie.

Nieźle to wygląda jak na jedną (dosyć obleganą frazę) mam całe top7.

Fajne te nowe algo.

Chwalisz sie czy zalisz bo nie wiem jak mam odbierac twojego posta. Wnosi do tematu tyle co moj post teraz przez co porzadek powinien byc zrobiony i w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz sie czy zalisz bo nie wiem jak mam odbierac twojego posta.

Ani jedno ani drugie. Po prostu prostym testem wykazałem, że nowe algo wcale nie walczy ze spamem i że w tydzień mogę wrzucić 7 stron w topa na średnia frazę "spamerskimi" metodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Od 25.04 robię testy.

spoko - jutro matura. zdasz ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz zgłoszenia rzekomego "niesprawiedliwego potrakowania" przez pingwina to ten sam formularz co do zgłaszania spamu. Zatem jak ktoś zgłasza swoją stronę to może liczyć że zanim zgłoszenie rozpatrzy człowiek zrobi to bot eliminując całkowicie wasz serwis www.

haha no to ktoś miły żarcik zrobił z tym formularzem ;)

@fuser dzisiaj w topie jutro w dopie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz sie czy zalisz bo nie wiem jak mam odbierac twojego posta.

Ani jedno ani drugie. Po prostu prostym testem wykazałem, że nowe algo wcale nie walczy ze spamem i że w tydzień mogę wrzucić 7 stron w topa na średnia frazę "spamerskimi" metodami.

nie wiem czy to powod do radosci ze strona ktora pozycjonujesz wyplywa z calym gownem na wierzch..... chyba nie wierzysz że google cofnelo sie 10lat wstecz i wystarczy napied..... swl-em rotacyjnym w strone żeby byc w top-ach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie. Po prostu prostym testem wykazałem, że nowe algo wcale nie walczy ze spamem i że w tydzień mogę wrzucić 7 stron w topa na średnia frazę "spamerskimi" metodami.

Utrzymaj ją w topie tak z 5 lat to pogadamy ... ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to co Robbieriviera pisze jest to prawdą to aby zdziałać coś na nowy algo wystarczy usunać caly content. Dlaczego? Otóż bacznie przeglądałem wyniki na fraze z której sporo spadłem moge smiało stwierdzić iż moja konkurencja której teraz nieco się uzbierało nie korzysta z "contentu" i codziennie maja nowa tresc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykuł analizujący linkowanie - https://cognitiveseo.com/blog/604/identify-...y-links-easily/

z ciekawości - czy któraś z ukaranych domen miała odpowiednio zróżnicowane anchory ?

robię taką analizę dla swoich domen które spadły i w niektórych pkt pokrywa się to z info w tym artykule - zwłaszcza to o przeoptymalizowanych anchorach (czyli linkowanie domeny samymi keywordami bez różnicowania w postaci choćby domena.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat od początki i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to taki że za dużo paniki a za mało logicznego myślenia.

Nie jestem zbyt długo pozycjonerem ale lata spędzone na programowaniu nauczyły mnie pewnych reguł i zależności.

G wprowadziło nowy algo i logicznie rozumując pewnie zaczyna od zera z wynikami (bynajmniej ja bym tak zrobił) dlatego wyniki są takie nieregularne i zaskakujące. G bot teraz dopiero lata po stronach i zbiera wyniki oraz je dopiero analizuje. To przecież sporo trwa.

Może się mylę ale rezultaty małymi skokami będą wracać do "normy".

Nawalanie linkami teraz daje rezultaty dlatego że pomagacie botowi zbierać szybciej wyniki do waszej strony ale moim skromnym zdanie może to się w ostateczności odbić bardzo negatywnie.

Problem jest natomiast taki. Co będzie preferował nowy algorytm G. Za co strona otrzyma profity a za co kopa no ale na takie wnioski to potrzeba troszkę czasu i przede wszystkim stabilizacji wyników G.

Moja rada. Mniej używania softu a więcej logicznego myślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy artykuł analizujący linkowanie - https://cognitiveseo.com/blog/604/identify-...y-links-easily/

z ciekawości - czy któraś z ukaranych domen miała odpowiednio zróżnicowane anchory ?

robię taką analizę dla swoich domen które spadły i w niektórych pkt pokrywa się to z info w tym artykule - zwłaszcza to o przeoptymalizowanych anchorach (czyli linkowanie domeny samymi keywordami bez różnicowania w postaci choćby domena.pl)

U mnie teoria z anchorami się nie sprawdza. Czasem s ciężkim sercem "marnowałem" (w moim mniemaniu wtedy) silny link wpisując anchor z nazwą domeny i wariacjami (z www i bez) miast ukochanych KWs. Mimo to dostałem po pupie.

New Discount Codes available online now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności