Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mi dzisiaj padły 2 strony na wszystkie frazy :D czy to jest nieodwracalne czy to wróci do normy i będzie na swoich pozycjach czy znowu trzeba będzie linkować jak do tej pory i dopiero wbije się w index?

To jest pytanie na które nikt nie zna odpowiedzi oprócz Matta Cutts'a :)

| Praca www.s-ki.pl/praca| Ełk www.elk.info.pl jeśli szukasz pracy w Ełku | www.em-meble.suwalki.pl/ - meble Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego właśnie piszę, że to wszystko tylko strzały. Jest tyle czynników które mogły na to wpłynąć, że w zasadzie nawet gdyby jedna osoba miała 10 tys. pozycjonowanych domen, to i tak mogłoby się okazać, że w żaden sposób nie dałaby radę ocenić czy jest jakiś schemat.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mógłbym strzelić, że Google wyrżnęło domeny ze słowami kluczowymi w nazwie domeny
Websign to co powiedziałeś to fakt:]

Zobaczcie sobie np. frazę ogrody.

Zobaczcie spis katalogów najlepiej prezentuje się 10 pozycja :D

P.S.

Jestem tak załamany tą sieką, że głowa mała.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie diwna sprawa okolo 20 % fraz wskoczyła w TOP 3 a spadlo tylko jakies 2 % zastanawiam sie czy to kwestia tego ze konkurencja ze spamem spadla i moje sie wbily w TOP :D

Rozumiem, że wartościowy content i linki tylko z tematycznych stron? Żadnego na spamowej stronie?

Profesjonalne tworzenie stron www oraz usługi z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. szybkość ładowania się strony

czy sprawdzał ktoś jaki wpływ na pozycję szybkość ładowania się strony?

moja ładuje się w 11 sekund o ponoć dużo za dużo

2. w narzędziach dla webmasterów googla

mam niezaindeksowane sitemap

a miałem - czy wam też zniknęła indeksacja?

3. jaki wpływ na pozycję mają mikroformaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. szybkość ładowania się strony

czy sprawdzał ktoś jaki wpływ na pozycję szybkość ładowania się strony?

moja ładuje się w 11 sekund o ponoć dużo za dużo

Jeżeli masz łącze 25 Mb/s to faktycznie trochę dużo :rolleyes: . Napisz ile strona waży. Jest całość we flashu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności