Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy dostałem bana czy poprostu google zrobił mi porządek z moją stroną. Mógł by to ktoś sp brawdzić stronka jest w stopce. Była na gry internetowe na 4 poz a teraz na 40 i cały czas spada o innych frazach już nie mówię bo już ich nie ma wogule w indexsie i niewiem czy może dostałem poprostu bana na stronę czy linkować jak do tej pory i wszystko wróci do normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zauważyłem, że te frazy co mi poleciały, powoli wracają po kolei na swoje miejsca. Ktoś się podzieli podobnym spostrzezeniem?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa tygodnie temu poleciało mi w jednym dniu wiele fraz i tak gdzieś od tygodnia powoli wracają frazy na swoje miejsce, w sumie codzinnie widzę, że jakaś fraza wraca na swoje miejsce.

A i z takich istotniejszych rzeczy dodam, że nic nie robiłem, nie aktualizowałem stron, nie zmieniałem nic, nie dodawałem zadnych linków.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy dostałem bana czy poprostu google zrobił mi porządek z moją stroną. Mógł by to ktoś sp brawdzić stronka jest w stopce. Była na gry internetowe na 4 poz a teraz na 40 i cały czas spada o innych frazach już nie mówię bo już ich nie ma wogule w indexsie i niewiem czy może dostałem poprostu bana na stronę czy linkować jak do tej pory i wszystko wróci do normy?

Jakbyś dostał bana to strona definitywnie by wyleciała z wyników :P Raczej spadki związane z pingwinem amen.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powroty miałem już po 3-4 dniach odkąd algorytm zrobił przesiew.

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy dostałem bana czy poprostu google zrobił mi porządek z moją stroną. Mógł by to ktoś sp brawdzić stronka jest w stopce. Była na gry internetowe na 4 poz a teraz na 40 i cały czas spada o innych frazach już nie mówię bo już ich nie ma wogule w indexsie i niewiem czy może dostałem poprostu bana na stronę czy linkować jak do tej pory i wszystko wróci do normy?

Również moja strona spadła na tę frazę, ale w moim przypadku z 2 na 5. Dodam, że jakoś specjalnie na tej frazie mi nie zależało i nawet nie optymalizowałem strony pod tym kątem. Strony też specjalnie nie pozycjonowałem na te słowo kluczowe.

Ogólnie nie potrafię dostrzec żadnej logiki w tej zmianie algorytmu. Główne frazy trzymają się albo poleciały nieznacznie, za to długi ogon wywaliło w zaświaty. Wszystkie artykuły pisane pod ludzi, często kopiowane i cytowane na innych stronach, posiadające sporo naturalnych linków zostały daleko w tyle za spamami i zapleczami... Co ciekawe, kilka podstron zostało na swoich miejscach mimo braku różnicy w sposobie ich podlinkowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy algorytm miał służyć stronom, których webmasterzy nie znają się na optymalizacji i jej nie stosują. Przynajmniej tak można wywnioskować z wpisu na blogu

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy algorytm miał służyć stronom, których webmasterzy nie znają się na optymalizacji i jej nie stosują. Przynajmniej tak można wywnioskować z wpisu na blogu

Czyli teraz co? Im gorsze strony będziemy robić tym lepiej? Ja już zgłupiałem w tej całej paranoi Googla - optymalizacja zła, linki złe, rób strony dla ludzi, ale to przecież nie koliduje wszystko ze sobą, a z jakiegoś powodu dla nich nagle zaczęło kolidować. Niedawno czytałem gdzieś w jakichś wytycznych/wskazówkach dla webmasterów żeby pamiętać o słowach kluczowych pisząc tekst, tymczasem ja już się staram unikać wręcz tych słów kluczowych, żeby przypadkiem pisząc pod ludzi nie zamieścić ich za dużo przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej robię swoje i mam efekty :-).

Nie ma co się bać złego pingiwna :).

Może nie rozpracowałem tego pingwina w 100% ale napewno sporo bardzo ważnych tipów wyciągnałem.

Chciałbym tutaj tylko skontrować wypowiedź Maxa mianowicie na 100-120 domenach (różny wiek,różne TLD,różne geo,różne skrypty,różne techniki SEO itd) można dojść do wielu ciekawych wniosków.

Jeśli weźmiecie sobie próbę 10 000 to

1)będzie od ch..analizy

2)zawsze wskoczy jakiś wyjątek od reguły bo uważam że w wielu kwestiach działał na zasadach randomizacji (losowości).

Weźcie sobie próbę 300 domen i zobaczcie co wam spadło co nie itp :D

Pozdrawiam T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności