Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

ciach....

...(z 5-10postowcami nie rozmawiam)

ciach...

Przepraszam że nie na temat, ale zaskoczyłeś mnie tym sformułowaniem. Rozumiem, że Ci 5-10 postowcy to Ci gorsi, a ty jesteś "hejter" ? ;)

Wyhamuj troszkę kolego bo masz chyba zbyt wysoką samoocenę, nie wniosłeś praktycznie nic do tej dyskusji poza krytyką innych osób, które starają się rozgryźć nowy algo naszego kochanego G.

Pamiętaj im wyżej podskoczysz tym boleśniej upadniesz :P

Pozdrawiam

Kochanie, każde kolczyki wyglądają na Tobie przecudownie

Chcesz sprawić bliskiej Ci osobie unikalny prezent? Przejrzyj ofertę mojego sklepu z rękodziełem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ciach....

...(z 5-10postowcami nie rozmawiam)

ciach...

Przepraszam że nie na temat, ale zaskoczyłeś mnie tym sformułowaniem. Rozumiem, że Ci 5-10 postowcy to Ci gorsi, a ty jesteś "hejter" ? :D

Wyhamuj troszkę kolego bo masz chyba zbyt wysoką samoocenę, nie wniosłeś praktycznie nic do tej dyskusji poza krytyką innych osób, które starają się rozgryźć nowy algo naszego kochanego G.

Pamiętaj im wyżej podskoczysz tym boleśniej upadniesz :)

Pozdrawiam

Daruj sobie masz za malo postow :) Wejdz na off topic i pisz byle co, a za 2 miechy bedziesz mogl rozmawiac z Panem Tomkiem :D

Rozbrajaja mnie ludzie oceniajacy innych na podstawie postow. Jesli tracilbym czas na pogaduchy w necie to bylbym wartosciowszym czlowiekiem? Moja zona chyba by nie byla z tego powodu zadowolona ;)

Ktos odnotowal pozytywny skutek fan page'a w G+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca coś komuś? Bo po weekendzie nic w serpach zmian nie widać. Spam jak stał tak stoi :D

U mnie systematycznie od 4 dni wyniki powoli wracają. Po 25 kwietnia poleciało ok 20-25% (z ponad 200 domen) teraz już prawie połowa z nich wróciła w TOP10. Nie robię nic więcej niż wcześniej. Część z nich wywaliło z pierwszych miejsc gdzieś w kosmos a teraz pojawiają się ponownie. Dlatego szukanie wspólnego mianownika jest za wczesne bo 5 dni temu miałem inne wyniki na spadkach niż teraz (więc wyciągałem inne wnioski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie delikatne powroty (na domenach, których nie ruszam).

Większy powrót cirka 30 pozycji na domenach, przy których zmieniłem główny anchor, tak żeby różnicować bardziej. Ktoś już pisał tutaj o tym, ja ogólnie testuje metody, które podajecie w postach, więc to jest to, co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może testujemy my, testuje i google. Nagle się okazało, że w czeluściach nie ma zakopanych diamentów i gdy się wywali strony pozycjonowane, to nie ma nic wartościowszego w zamian. Logika jest prosta, stać kogoś na pozycjonowanie, to znaczy, że traktuje swoje internetowe przedsięwzięcie poważnie. Google musi się zastanowić co chce promować, bo co z tego, że zmusi co niektórych, aby to im płacic za wyniki wyszukiwania, skoro zwykli uzytkownicy jak nie będą znajdować "dobrych" stron na swoje potrzeby, zaczną odpalać inne wyszykiwarki. Oby G nie wylało dziecka z kąpielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie warto przedstawiać swoich opinii w tym temacie, bo zaraz znajdzie się gośc pokroju Tomka, napisze, że to wszystko bzdura, nie przedstawiając swoich wniosków, skutecznie zniechęcając innych do dyskusji. Jestem osobą, która chętnie posłucha konstruktywnej krytyki ale wypowiedzi na poziomie wspomnianego przeze mnie usera niczego nie wnoszą, a tylko obrażają drugą osobę. Szkoda gadać.

Może porozmawiamy o pogodzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seo-ninja

Jestem tego świadomy, że takich "specjalistów od SEO" i krytyki na tym forum nie brakuje. Irytuje mnie jednak to, że taki typek skutecznie zniechęca innych do wymiany poglądów. Tu chyba ponownie polska mentalność bierze górę. Na największych zagranicznych forach dyskusje wyglądają nieco inaczej. Można z nich coś wynieść. Są osoby, które chętnie wymieniają się doświadczeniami... Tutaj każdy sobie rzepkę skrobie. Forum jest tylko od tego, żeby ludzie z branży mogli porozmawiać o pierdołach.

@wedrowiec

Wracając do tematu dyskusji. Nie mam tak dużej próby jak Ty, jednak mam kilka fraz, dla których pozycjonowałem nawet 4 serwisy i wszystkie były w top10.

Jeden temat to Hotele. Tutaj stronki podobne. Pozycjonowane identycznymi metodami. Obie nie drgnęły. Stoją na 1 i 2 miejsu.

Drugi temat to domeny zagraniczne (tematyka ogrodowa). 4 serwisy pozycjonowane praktycznie identycznie. 2 z nich wyleciały w kosmos. 2 pozostałe spadły o 1-2 oczka. Co najciekawsze tutaj chyba ma znaczenie konstrukcja strony. Wyleciały 2 stronki ze sporym elementem flasha w headerze. Flash zawierał menu oraz slider z przykładowymi produktami. Być może informacje dot. tego, że w sekcji, którą widzi user po wejściu na stronę, musi się znajdować jakiś kontent?

Wypierdziele tego flasha na jednej ze stron. Jeżeli strona wróci, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seo-ninja

Jestem tego świadomy, że takich "specjalistów od SEO" i krytyki na tym forum nie brakuje. Irytuje mnie jednak to, że taki typek skutecznie zniechęca innych do wymiany poglądów.

A mnie tylko śmieszą posty "Miszczów SEO", którzy od pierwszego dnia działalności mieli 500+ klientów, 3000+ słów kluczowych, nigdy nie pracowali w "pokoju obok kuchni" (odkąd skończyli 10 lat, wynajmowali trzy najwyższe piętra w City). Moim zdaniem "pokój obok kuchni" na początku działalności to żaden wstyd - jak ktoś uważa, że jest lepszy, bo ma 5 tys. postów, to świadczy to tylko o nim.

Ooops, jestem nowy (przepraszam Tomka, jeśli stracił cenny czas na lekturę przed sprawdzeniem liczby postów).

Co do meritum - spadki zaliczylem tylko na domenie pozycjonowanej od ponad roku (na kilka fraz z pozycji 2-8 na pozycje 15-50), reszta mocno wzrosła (chyba głównie wskutek spadku starszej konkurencji). Całość linkowana w ten sam sposób. Teraz sprawdzam większe zróżnicowanie anchorów dla dotkniętej domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności