Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Meethod: na stronie meethod oraz gosnet macie keywords stuffing oraz tak zwaną seostopkę - powodzenia w pozycjonowaniu :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wyrzucać FB lepiej dać mu nofollow :)

No dobra ale po cholere dawac mu no follow. Przeciez google ma wspierac dzialalnosc spolecznosciowa. Badaja traffic z FB.

Sa faktycznie przeslanki ku temu zeby uwazac z FB czy to tylko domniemanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu blogach przewijało się to jako wskazówka optymalizacyjna, jednak w ujęciu tego, że to link do zewnętrznej strony. Przesłanek do obaw nie ma, a już na pewno są one mniejsze niż podpinanie 50 stron na jednego maila lub jedno konto Google :)

Jeżeli natomiast tak bardzo zależy wam na aspekcie społecznościowym zainteresujcie się Google Plus pomimo tego, że przegrywa z Facebookiem na wielu płaszczyznach.

Zresztą "Strony" na G+ się indeksują i wyświetlają, dla jednej agencji widziałem gdzieś tam nisko w wynikach wyszukiwania że się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało wam się ruszyć domeny, które dostały -10/20?

Również interesuje mnie ta kwestia, ale moje domeny dostały -50 -100, chociaż na 2-3 frazy są o dziwo pod koniec TOP 10.

Zastanawiam się czy jest sens walczyć z tymi domenami, może lepiej zacząć od początku na nowych adresach?

Czy udało się komuś po filtrze wejść z domeną z powrotem do TOP5 na te same frazy co przed filtrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało wam się ruszyć domeny, które dostały -10/20?

Czy udało się komuś po filtrze wejść z domeną z powrotem do TOP5 na te same frazy co przed filtrem?

U mnie bez zmian od 25 kwietnia, tj. domena, która poleciała na najważniejsze słowa na drugą stronę nie drgnęła o więcej niż +/- 1 pozycję.

Na prostsze słowa (wyjechała z miejsc 1-3 na pozycje 30-50) ruchy są nieporównanie większe.

Caly czas linkuję tak jak linkowałem przed pingwinem i cierpliwie czekam. U mnie problem dotyczy jednego klienta, w dodatku cierpliwego, więc nie robię gwałtownych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności