Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie jedna osiadła na TOP20 i za diabła nie rusza wyżej, jedna poleciała w kosmos (codzienne spadki po 30 pozycji...), natomiast trzecia osiadła na 50 i AMEN.

Kochanie, każde kolczyki wyglądają na Tobie przecudownie

Chcesz sprawić bliskiej Ci osobie unikalny prezent? Przejrzyj ofertę mojego sklepu z rękodziełem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie poleciały do góry cały czas nawet jak spadły w nicość linkowałem jak do tej pory i dzisiaj widzę że wruciły 3 frazy na top3 i reszta na swoje pozycje. Wienc pewnie się wyrwałem z niby filtra:)

A jak wy myślicie??

A może są takie wielkie spadki i znowu lecą do góry i może jeszcze spadną takie wielkie wachania może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie poleciały do góry cały czas nawet jak spadły w nicość linkowałem jak do tej pory i dzisiaj widzę że wruciły 3 frazy na top3 i reszta na swoje pozycje. Wienc pewnie się wyrwałem z niby filtra:)

A kiedy dokładnie miałeś spadki i jak duże?

U mnie od rana 25 kwietnia strony na pozycjach 15-40 niżej i cały czas tam leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. strony, które straciły pozycje 25 kwietnia o 7.23 rano - spadek o 16 oczek, pozycje delikatnie skaczą ale nie wróciły do dziś

2. strony, które straciły pozycje 25 kwietnia o 7.48 rano - spadek o 4-5 oczek, po dwóch dnia kolejne spadki o 6-8 oczek, nie wróciły

3. strony, które straciły pozycje 25 kwietnia o 10.04 rano - spadek o 30-40 oczek, co kilka dni pozycja się poprawia o jedno oczko

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgłaszał ktoś w ogóle spadek, na stronie https://docs.google.com/spreadsheet/viewfor...6MQ&ndplr=1 ?

Mi przywrócili jednego bloga, bo w sumie tylko jeden poleciał.

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi walneły w kosmos z top10 wszystkie pozycje w nicość 5 maja i z drógiej strony 3 i z tej strony jeszcze nie wróciły a z tej z grami co mam w stopce to dzisiaj rano wruciły na swoje i większe pozycje. Miałem na gry online poza indexem a przed wczoraj zauważyłem że jest na 400 pozycji gdzieś tak a wczoraj na 380 a dziś rano na top10:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, zastanawialiście się dlaczego nie wraca? Spam wypłynął na wierzch, a Google z tym nic nie robi. Nie wierze, że zrobili taki bug bo teraz wyniki to jakaś siekana, choć normalni userzy nie widzą róznicy... Pamietam jeszcze 2 tyg wszyscy mówili, że wróci, a to nie wraca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócą wam pozycje jak spam z topów zbanują, jednak potem znowu spadną, bo polecą także wasze linki z tych spamów :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień. Nawet podskoczyło trochę, bo był przed spadkiem w top 7-8, a teraz są 2 podstrony w 4 i 5 za wynikami z yt.

Słuchaj ta zmiana nie musiała wcale nastąpić ba na 99% nie nastąpiła przez realizacje formularza który tutaj podałeś.

Bodajże Beerbant wspominał że działa to mniej więcej tylko czasu co formularz o zgłoszenie łamanych wytycznych (czyli miesiąc dwa albo kilka miesięcy) napewno nie działa tydzień.

Robocik przeliczył i podwyzszył ci pozycję w google.Gdyby coś ci przeszkoczyło z top50 na top5 to owszem być może to byłaby prawda.Top7-->top5 można zrealizować bez problemowo-nie jest to spadek tylko wahanie pozycji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym momencie jedna domena z 11 pozycji na 7 - przed spadkami była przez kilka miesięcy na 1 pozycji, nic z nią nie robiłem od spadków, z pozostałymi domenami nie widzę jak na razie żadnych ruchów.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ta zmiana nie musiała wcale nastąpić ba na 99% nie nastąpiła przez realizacje formularza który tutaj podałeś....

Tak, być może masz rację. Dodam, że przy aktualizacji poleciała strona na 200+. Zawsze jakoś szybko dostaję odpowiedź od google, więc i tym razem myślę, że strona powróciła po zgłoszeniu.

Ale mogę się mylić, wcale się nie upieram. Być może było to chwilowe, chociaż nigdy mi się nie zdarzyło, żeby strona wyleciała i przez ten tydzień nie ruszała się z miejsca. Ale wszystko możliwe.

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności