Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja się dzisiaj ubawiłem. Na hasło "wyszukiwarka" Google dopiero na 6 miejscu. NetSprint pierwszy :D

Przecież google to zapleczówka pobieraczka i porównywarek cenowych :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli pozycje idą w górę, ale do tego co było przed nowym algo jeszcze spooooooro brakuje. Zauważyłem, że z jednej domeny ciężej teraz osiągnąć topy. Wcześniej miałem w top 3 strony z subdomen tej samej domeny, a teraz w wynikach na dobrych pozycjach na różne frazy pokazuje się albo jedna subdoemena, albo druga nigdy razem jedna pod druga jak było wcześniej. Oczywiście to niczemu nie dowodzi, ale taka moja obserwacja :D

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz obserwuje że pozycje organiczne i mapka się nie powielają.

Tzn strona będąca przed "porządkami google" w top 3 wyników organicznych, była też w mapach na 1 miejscu.

Teraz jest w mapach na pierwszym miejscu ale z wyników organicznych wypadła (zastąpiła ją pozycja w mapce), strony konkurencji podobnie - będąc w mapach, nie ma w organicznych.

Trochę to lipa bo niektórzy szukają konkretnej rzeczy nie zwracają uwagi na mapy a inni nie zwracają uwagi na organiczne a jeszcze inni klikają jak kretyni w adwords... bo na samej górze.. co z tego że mało wartościowa..

Coraz większy burd***l się robi w google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam czytam takie rzeczy

...Po ostatnich zmianach w algorytmie oceniającym niektórzy właściciele stron internetowych, którzy postępowali zgodnie z zasadami mogli zaobserwować wzrost pozycji swoich witryn. Dotyczyło to głównie stron, które nie korzystały z SWL-i o wątpliwej reputacji...

A dużo wecześniej posty, które tu napisały osoby w ten piekny Łajt Hajtowy sposób pozycjonujące ze swoimi dopieszczonymi stronami, które pocałowały dno w stawce wyników, to się zastanawiam jak można takie kity wciskać ludziom... Ech...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności