Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to kolega zagalopował się z reklamą konferencji i tyle. Wygląda na to, że ma udział w tym przedsięwzięciu - taka kontrowersyjna reklama. Jeśli się omyliłem , to przepraszam.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

xradar chyba chciałeś obrażając innych zdobyć rozgłos, reklamę dla blogaska i jedynej słusznej konferencji SEO. Wyszło tanio, bardzo tanio, wrzeć żenujące... chyba bardziej zaszkodziłeś jak pomogłeś

Jedno pokazywać ( dość często to robię, wielu to wkurzą) komuś brak kompetencji, wiedzy, maksymalne lenistwo i td inna sprawa nazywać motłochem. Jeśli nie widzisz tej różnicy to twoja prywatna sprawa. Ja motłochem się nie czuję, znam wiele niezbyt ogarniętych, marudnych, zarozumiałych, aroganckich, szowinistów z tego forum ale motłochem by ich nie nazwałem. Istnieje granicy których nie warto przekraczać jeśli chce się zbudować jakaś swoja markę .Myślę ze wiele osób zainteresowanych SEOaudytem z tego forum nazwałeś "motłochem"....potencjalnych swoich klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sprawa wpisu zamknięta ;) a jeżeli chodzi o analizę pingwina to najlepiej analizować nie skutki a przyczyny. Proponuję w analizach wyjść najpierw od tego co ma na celowniku pingwin, potem określić cechy jakie mogą być kwalifikowane jako ten cały "webspam" . Moim zdaniem jest parę wspólnych cech charakterystycznych dla używanego najpopularniejszego zaplecza.

Zwróćcie uwagę na to, że :

precle - wielotematyczność , mydło, szydło, powidło, nienaturalna ilość linków wychodzących, nienaturalna liczba publikacji, niska jakość (nie ma na myśli PR), schematyczność.

katalogi - powielenia praktycznie tej samej konstrukcji i tematyki w tysiącach sztuk, schematyczność j/w.

fora/blogi - nienaturalny przyrost/ilość komentarzy, nienaturalne geolinkowanie

linkowanie - brak naturalności (w wiekszości witryny seowane są na anchory tematyczne)

Dla powyższych warunków łatwo ustawić algo który obniża pozycje witryn seowanych z takich źródeł , ale .... Ale jednocześnie istnieją "normalne" serwisy "łapiące" się pod powyższe warunki (może nie wszystkie) wykorzystane do pozycjonowania stron także i "normalne" witryny naturalna koleją rzeczy dostają po doopie (dodatkowo dochodzi "zesranie" aktualizacji.

Wpływ "wartości" contentu na pozycje dla mnie dalej jest przesadzony, content ma znaczenie w zwiększeniu ilości fraz z których następują wejścia na dana podstronę - taki "długi ogon" dla pojedyńczej podstrony.

Może jak zaczniecie podchodzić do pingwina w sposób powyższy to bedzie łatwiej.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec Świata, Beer zaleca White Hata :)

To potwarz - wpadnę do Ciebie i odpowiesz mi za to ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując do "motłochu", "Nie sr*j tam gdzie jesz".

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razjer temat chyba zamknięty ;) Przeprosił tych kto poczuł się urażony, wiec niema co drążyć temat.

zakręcony był pierwszy..

Ot przeoczyłem widocznie :)

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer :no i kufa zepsułeś zabawę ... tera ty wisisz Mi flaszka ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredziol czyli Ty mi dalej dwie wisisz ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredziol czyli Ty mi dalej dwie wisisz :)

no .... moze byc w kształcie pingwina ?

https://www.ebay.com/itm/Porcelain-Bottle-Russian-USSR-Soviet-Vodka-Vintage-Handpainted-Pinguin-Figure-/150767214029

;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz Ty .... ;) Patrz a ja w tamtych czasach często u rodzinki w sowietskim sajuzie bywałem i nie widziałem takowej, zawsze tylko "stoliczna" i "sowietskoje igristoje" :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności