Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To podziel się tymi prawidłowościami... Czytam ten temat od początku i nie zauważyłem żadnych prawidłowości. A analizy na blogach typu (Moher i tym podobne) że trzeba mieć unikalną treść, nie upychać słów kluczowych i nie ukrywać tekstu i że wyniki po pingwinie są ogólnie fantastyczne i najlepsze na świecie to można sobie wsadzić głęboko.

Tak jest. Ja mam tyle domen, w tym stare i nowsze, że mogę odnieść się do wszystkich "rewelacji" napisanych w tym wątku co do "prawidłowości". Wszystkie są chybione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne chybił trafił, i ja i wiele osób z tego forum zauważyło prawidłowości, zresztą na wielu blogach są już analizy - wystarczy poczytać.

Ja również zauważyłem pewną prawidłowość. Gościowi, który dwa lata temu postawił doorwaye i zaśmiecał wyniki, /przez jakiś okres "uśpienia" / znowu wypłynął. Wystarczy wpisać w google

g47x210vs

jg84jd92

chrum685

i można ujrzeć twórczość

i jeszcze to

mzxdwe

https://groups.filestube.com/group/24a836d45ae55921,view.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zauważyłem pewną prawidłowość. Gościowi, który dwa lata temu postawił doorwaye i zaśmiecał wyniki, /przez jakiś okres "uśpienia" / znowu wypłynął. Wystarczy wpisać w google

g47x210vs

jg84jd92

chrum685

i można ujrzeć twórczość

Aha to już wiem wszystko o pingwinie... Wystarczy wpisać w google "chrum" i wszystko jasne... haha

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to już wiem wszystko o pingwinie... Wystarczy wpisać w google "chrum" i wszystko jasne... haha

Wystarczy umieć "czytać miedzy wierszami" i zbytnio nie wierzyć w to co wypisują co poniektórzy pisząc o "dobrym" linkowaniu. Wystarczy też wiedza, że googlebombing dalej działa (to, że na krótką metę to też jest ważne) . Wystarczy ruszyć głową i zastanowić się nad polityka google i tym co i jak załatwiają "cudzymi rękami"- ważna jest też eskalacja tego procesu. Na przykład czy analizowałeś wzrost zatrudnienia komórek GSQT i outsourcingu tej "usługi" w google ? Z moich obserwacji strony SEOwane umiejętnie z zachowaniem pewnych elementów "bezpieczeństwa" maja się dobrze i wyłania sie pewien schemat. Jak juz wcześniej pisałem ważnym jest jeszcze fakt bugów w nowym algo ...

W BLinkowaniu ważną sprawą są też proporcje linków "lepsze/gorsze" jak i związana z tym kolejność ich pozyskiwania .

Tych elementów jest sporo a 99% pseudo analiz tutaj to najnormalniej walone jest po łebkach ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak wydawcy adsens dostali po tyłach, bo moje zarobki z kilku stron spadły do kilku klików na dzień cofnełem się 3 lata wstecz, onikalna treść i inne zalecane sprawy przez g teraz można wyżucić za okno, szukałem z synem coś o naszym hobby przed 24 kwietnia pamiętam i wczoraj klik 3 pozycja jest cały czas ta sama super strona tylko się uczyć o optymalizacji z niej a będziemy mieć wysokie pozycje.

Zajrzyjcie do źródła strony zobaczcie jak się robi meta tagi :D

To jest to słynne łajt seło, które przynosi wszystkim same korzyści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej stronie najpierw po Pandzie poleciał ruch o jakieś 50% - gdy teraz już zaczynałem wracać do "łask" nadszedł Pingwinek i ruch z Google znowu spadł, ale teraz chyba nawet więcej niż 50%. Obecnie notuje więcej użytkowników bezpośrednich, niż z Google. Co najśmieszniejsze - wyniki są zaśmiecone przez spam, a wartościowe wyniki pojawiają się pod linkami spamerskimi, przykłady:

KLIK

KLIK

A może by tak zrobić fajne zakupy w sklepie Ordin.pl, gdzie znajdziesz m.in. czarne baterie prysznicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się skumali, że Pingwin działa lepiej niż SWL na zaplecze przy jednoczesnym wywalaniu stron, które coś wnosiły więcej niż te wypchane, to nic dziwnego, że zaczyna sie akcja "czyszczenie" :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt podczas jednej mocno zakrapianej imprezy powiedział: a wiecie co będzie śmieszne?

I tak powstał nowy algorytm.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności