Skocz do zawartości

Jaki telefon w mixplusie?


Boczek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że na tym forum mogę pisać na taki temat, więc piszę. Korzystam z telefonu na kartę od dłuższego czasu w plusie. Wiem już, że oferta mixplusa mi odpowiada tylko nie wiem jaki telefon wybrać. W tej chwili mam samsunga avile i przeszkadza mi w niej to, że podczas pisania smsów na ekranie dotykowym nie trafiam w te literki, które chcę. Głownie rozmawiam, wysyłam SMS/MMS czasami internet do laptopa jak gdzieś wyjeżdzam (sporadycznie).

Jakie telefony możecie mi polecić w cenie ok 500-600 zł bo pewnie takie będę mógł kupić w mixie od 1 do 300 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko mixplus wchodzi w grę, bo teraz mam tel. na kartę i cenię sobie doładowania środki itp. które częściowo będe mógł wykorzystać na sms premium dodając stronę do katalogów stron itp. Zmiana sieci to nie jest dobry pomysł, tylko po to by zmienić mixa na inną sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się to po prostu nie opłaca, skoro osoby, do których najczęściej ja dzwonię i one do mnie dzwonią, są w plusie. Jak przejdę do innej sieci, będzie tylko drożej dla mnie i dla nich. W tej chwili mamy 0,29 zł za połączenie niezależnie jak długo rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam mixplusa no chyba że chcesz dostawać setki spamowskich smsów.
Przejdę do innej sieci która nie wysyła dziennie po klika spamowskich sms'ów o jakiś pakietach i promocjach...

Pierwsze o tym słyszę, a z MixPlusem jestem od 2005r.

Co do telefonu to polecam Sony Ericsson Xperia Neo V. Zobacz jak będzie kształtował się cenowo, bo np. przy 30x80zł kosztuje 179zł, a przy 42x40zł -> 289zł.

Po aktualizacji do Androida 4 (jest już oficjalna wersja dla tego modelu) działa jak bajka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawych telefonów przy doładowaniu 24 mies. x 50 zł choć równie dobrze, mogłby być trochę dłużej/drożej

Samsung Wave y s5380 1 zł

samsung galaxy mini 2 19 zł

SE Live Walkman 149 zł

SE Xperia minipro 249 zł - o tym myślę ale chyba lepiej kupić coś taniej sprzedać i kupić na allegro lub to samo z htc

HTC Wildfire S 349 zł (jak trochę drożej to jest za 259/279 zł)

SE Xperia minipro ma swoją klawiaturę, więc w kóncu może nie będe mylić przycisków przy pisaniu smsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiuus w życiu nie dostałem żadnego spamowskiego smsa będąc w Plusie, a jestem tam prawie 10 lat.

A z telefonów polecam Samsunga B2100 :) świetna bateria, można się z nim kąpać, używać jako młotka, cegły i nieźle się nim piwo otwiera :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dotyczące mixa, może ktoś z Was będzie wiedział to mi odpowie:

1) czy jeśli wezmę umowę na 24 doładowania po 50 zł to jest tak, że co miesiąc muszę dołodowywać za 50 zł czy tak jak długo karta ma ważność, czyli najpóźniej muszę doładować konto za 50 zł raz na 3 mies.?

2) w związku z wysokimi cenami w mixie niektórych telefonów, zastanawiam się, czy dopuszczalne jest coś takiego że na początku mam wyższą kwotę doładowania a później po iluś miesiącach np. 6 (faktycznie ilu?) mogę zmniejszyć wartość dołodowań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, co miesiąc masz doładowanie do określonego dnia, możesz doładowania łączyć co jednocześnie powoduje przedłużenie konta ( 6 kart to 6 miesięcy do przodu) ogólnie to mnie te ich wszystkie smsy z centrum wkurzają (nie masz zmniejszania doładowania jest ono stałe 30, 50 itd..) ja biorę teraz w maju, choć zasięg u mnie rózny..to jednak jestem przywiązany ( 2 pakiety po 5 zł internetu w telefonie nie mam smsy-500 szt, no i popołudnia ze 100 min, reszta z karty na rozmowy ale i tak zostaje)

masz wiele darmowych promocji jak smsy do wszystkich *121*11*35#

(tylko dokładnie czytaj, jaką masz taryfę, bo różne kody są do różnych taryf)

Pozdrawiam

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) w związku z wysokimi cenami w mixie niektórych telefonów, zastanawiam się, czy dopuszczalne jest coś takiego że na początku mam wyższą kwotę doładowania a później po iluś miesiącach np. 6 (faktycznie ilu?) mogę zmniejszyć wartość dołodowań?

Podejrzewam, że nie ma mowy o podpisaniu takiego aneksu do umowy. Masz np. 30x50zł i masz to wykonać. Doładowanie mniejszymi kwotami nie zmniejsza ilości pozostałych, a doładowanie większymi nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam motorolę Milestone. Świetny telefon. Max Andrek 2.2.1. Po ponad roku użytkowania nieco się wiesza ale to pewnie kwestia jakiegoś formatu czy coś.

Ogólnie jestem BARDZO zadowolony z tego telefonu :-)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności