Skocz do zawartości

poczta ta od kwiatków


warol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Kolejna wiadomość: tym razem nie pasuje, że trade mark "poczta kwiatowa" występuje w sekcji meta:

<meta name="keywords" content="[...]poczta,kwiatowa[...]

Cóż, tyle tylko mogę napisać, że osobiście z usług tejże firmy od kwiatków nie skorzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja:

1. Usunąłem wszytko, również ich wpisy

2. Dodałem to słowo do filtra słów zabronionych

3. Prywatnie nigdy nie skorzystam z ich usług

Dokładnie tak samo. Dobrze napisał ktoś powyżej, że może warto pisać o przesłanie dowodu rejestracji znaku towarowego w formie pisemnej/tradycyjnej. Skoro maile wysyłają to masowo to niech i poczta polska coś zarobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z nudów sprawdzałem sobie wpisy i znalazłem kilka powielonych tyle tylko że ze swojej strony firmowej napisałem oczywiście zwalili winę na firmę która pozycjonuje ale nie chce mi się w to wierzyć ale usunęli i przeprosili

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście firma ta nie dotknęła bo w czasie aktualnym nie prowadzę żadnych serwisów ala katalog bądź też precel. Jednakże czytając posty na tym forum doszedłem już kilka miesięcy temu, że skurywy... tej firmy przekracza wszerkie normy, a pajac, który pozwolił opatentować te słowa jest po prostu idiotą. Wracając jednak do meritum - postanowiłem, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i codziennie lub co kilka dni wpisuję sobie w google hasło "poczta kfjatowa" oczywiście bez błędu ale pajace mogą się doczepić i kazać usunąć tego posta. I co dalej robię? No jakimś dziwnym trafem po prostu wyświetla mi się ich adres strony w boksie reklamowym, a ja że jestem nieokrzesany użytkownik internetu i nie widzę różnicy pomiędzy płatnymi, a darmowymi linkami w google to klikamw te najwyżej - i tak już od kilku miesięcy. Ostatnio jednak postanowiłem, że zmienię strategię i poszukam kilku haseł, w których strony są o tematyce kwiatów i mają adsense, jakieś blogi czy coś. No bo po co kasa ma iść do hamburegów skoro może iść w większości do innych polaków.

No to pozdrawiam wszystkich, szczególnie popaprańców z poczty kfjatowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, do mnie trzy dni temu uderzyli za pośrednictwem serwerowni. Skasowałem co chcieli z katalogów, nie wnikam - ogólnie idiotyzm, ale biorąc pod uwagę, że ktoś ma dzięki temu etat i wypłatę za którą płaci PK, to niech sobie wspierają tę polską gospodarkę...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy wyslijkwiaty.com ma prawo do "pocztry kwiatowej"? Bo coś mi się obiło, że ma bo są zarejestrowani gdzieś za granicą,a nie chce mi się wywalać setek wpisów, które są w moich katalogów...

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. firma zarejestrowana w usa...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności