Skocz do zawartości

poczta ta od kwiatków


warol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A czyli mogę bez żadnych konsekwencji trzymać te wpisy sobie w katalogach? Wszystkie wpisy to dziesiątki zaplecz, które prowadzą wlasnie do wyslijkwiaty.com. Nikt poza nimi już mi wpisów nie dodaje z "pocztą kwiatową".

PS. Oznacza to, że mają prawo do używania tej nazwy nawet w Polsce? Czy może to jest tak, że skoro firma jest w USA to mają do niej prawo tylko w USA?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Oznacza to, że mają prawo do używania tej nazwy nawet w Polsce? Czy może to jest tak, że skoro firma jest w USA to mają do niej prawo tylko w USA?

tez chciałbym to wiedzieć - niestety nie mam czasu napisać u UPRP w tej sprawie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Oznacza to, że mają prawo do używania tej nazwy nawet w Polsce? Czy może to jest tak, że skoro firma jest w USA to mają do niej prawo tylko w USA?

tez chciałbym to wiedzieć - niestety nie mam czasu napisać u UPRP w tej sprawie.

A oni faktycznie tam odpowiadają nie wiesz? Bo sam bym mógł napisać do Urzędu Patentowego, przedstawić sytuację i wrzuciłbym tutaj odpowiedź, o ile własnie odpowiadają na takie pytania i są pomocni ;)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadają ale po dośc długim czasie. ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
zamiast "poczta kwiatowa" wstaw "poczta - kwiatowa", ustaw kolor na szary, a nie czarny ten myslnik i będziesz miał zupełnie inny znak towarowy, który sobie zastrzegli :soczek:

Dzisiaj dostałem taką odpowiedź

Informuje iż wstawienie przecinków ,kropek ,myślników badz przestawienie

słów w frazie poczta kwiatowa nie zmienia nadużycia ! Ponownie prosimy o

usuniecie nadużycia z poniższych linków.

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają odpisać? Że nie zastrzegli wszystkich możliwych kombinacji i możesz to zrobić bez problemu?

Jeżeli już chcesz kogos pytać, to nie ich, a kogoś z biura patentowgo, edyta, tfu, nie patentowego, a tego gdzie sie te nazwy zastrzega :soczek:

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci - podaja dokladna podstawe wlasnych roszczen (np nr zastrzezonego znaku itd czy cokolwiek innego co pozwala na identyfikacje ich roszczenia)?

czy tylko pisza pisma na zasadzie 'zastrzeglismy sobie cos co jest na Panstwa stronie ale nie powiemy dokladnie co'?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja... Założę sobie z kolegą spółkę o nazwie Moderowany Katalog i ze względu na zastrzeżony znak towarowy "Moderowany Katalog" będę się domagał usunięcia z Sieci wszystkich materiałów wykorzystujących bezprawnie mój znak towarowy. Przy okazji sparaliżuję polską branżę SEO na pół roku... Jak wam się to podoba? Absurd goni absurd... :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy z Was zamiast napisać "Poczta Kwiatowa" w tym temacie używa jakichś dziwnych literówek?

Dochodzimy do jakiegoś absurdu bo wynika z tego, że nie mogę napisać/powiedzieć nikomu, że kupiłem u nich kwiatka albo że kwiatek był zły lub dobry...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to nie muszą w takich mailach przedstawiać dokumentów świadczących o patencie jeśli coś na niego wyraźnie wskazuje. Coś czyli np. nazwa firmy czy sklepu. Nie jestem tego w 100% pewny więc proszę się nie sugerować moją wypowiedzią.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbujcie zrobić tak jak Kojotek napisał TUTAJ.

Nie wiem jaki to konkretnie paragraf i nie chce mi się szukać, ale gdybym był właścicielem katalogu i miał takie problemy, to na pewno rzetelnie zorientowałbym się w temacie.

Generalnie prawno stanowi tak, że jeśli nie ma szkody to nie ma też winy, więc to co Kojot napisał prawdopodobnie jest prawdą, jednak trzeba to poprzeć odpowiednim paragrafem i wysłać do Poczty Kwiatowej pismo z prośbą o pocałowanie w (_._) razem z żądaniem zaprzestania nękania :)

Jeśli nie potrafią udokumentować start to nie mają podstaw do roszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności