Skocz do zawartości

poczta ta od kwiatków


warol

Rekomendowane odpowiedzi

"

Nie wiem co Ci przysłali i co dokłanie opatentowali (samą nazwę? Logotyp? - jak to opisali? trzeba doczytać to co złożyli w UP) - w każdym razie nie wiem czy jest sens ponosić ryzyko. Trochę zamotałem ale mam nadzieje że rozumiesz :)

skan swiadectwa ochronnego o nr 147477 wydane w 2004 druk drukarni skarbowej oraz 2 skany kartek znak towarowy POCZTA KWIATOWA pisane wielkimi literami bez przecinka

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No to w takim razie oni zastrzegli znak "POCZTA KWIATOWA" pisany wielkimi literami a nie "poczta kwiatowa" pisany z małych liter ;)

chyba mogę to tu wkleić ale nie wiem jak :)

a może inaczej https://zapodaj.net/e363a8ceb94d7.jpg.html https://zapodaj.net/efb7c1e6a717c.jpg.html https://zapodaj.net/e3fc6701d494a.jpg.html

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają zastrzeżony znak słowny i słowno-graficzny "poczta kwiatowa" więc tylko tym mogą się posługiwać. Ale oczywiscie podciagają to pod wszystko i zapewne sądy pójdą im na rękę.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. z siedzibą w

Warszawie jest jedynym podmiotem uprawnionym do używania na terytorium

Polski znaku towarowego POCZTA KWIATOWA."

a skoro serwery na których mam blogi stoją w USA oraz domeny nie były kupione w PL to mogą mi nafikać?

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro serwery na których mam blogi stoją w USA oraz domeny nie były kupione w PL to mogą mi nafikać?

Jeśli właściciel tych blogów oraz domen jest obywatelem polskim i prowadzi działalność zarejestrowaną na terenie polski, to masz problem.

Z drugiej strony mało profesjonalne posunięcie z wysyłaniem skanów.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyliście, że cwaniaki ze stolnicy mają zastrzeżone pole dla znaku: "tworzenie i utrzymywanie stron internetowych"

i niestety, qrewa, na tej podstawie nawet bez linka nie można używać tego kwiecistego określenia..

zastanawiające jest tylko co za debil przyjął taki patent..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności