Skocz do zawartości

Niemoc, niechęć


seo_świniak

Rekomendowane odpowiedzi

Nikonem to zupełnie nie moje rejony.

I to wcale nie jest prowokacja tylko zachęta do odejścia od monitorów. Google ostatnio wariuje, gdzieś trzeba to przeczekać. Pogoda zachęca do wyjścia na świeże powietrze. W poniedziałek do pracy :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nawet nic nie mów, chyba w cąłym kraju dziś świetna pogoda :) Najgorsze, że teraz ciężki okres dla alergików

Jako wieloletni alergik powiem ci, że teraz to jest nic. Najgorszym okresem jest dla mnie czerwiec jak zakwitają trawy. Na szczęście medycyna daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spookypld jak ja Cię świetnie rozumiem z pyleniem traw...

Co nie zmienia faktu, że trzeba się z przyjaciółmi ustawić na jakiegoś grilla, wypić kilka piwek, pożonglować, pograć w munchkina... Ja tu marzę, a jeszcze godzina pracy pozostała :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat.

@spookypld jakie mozesz polecic srodki? Najlepiej, zeby nie trzeba bylo pamietac o regularnych ich braniu hehe? I zebym po nich nie zasypial bo kiedys dostalem jakies tabletki i normalnie oczy mi sie po nich zamykaly.

E: w sumie niech poleci cos ktokolwiek byle skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście słoneczko rozleniwia.

A co do długiego weekendu to pewnie w niektórych firmach (nie w mojej) lepiej wykopać całą załogę na 3 dni urlopu obowiązkowego, pojadą gdzieś na wakacje i będzie potem spokój, urlop w końcu też muszą wykorzystać. A tak to niektórzy wezmą wolne, inni nie wezmą, zabraknie majstra co włącza taśmę produkcyjną i i tak cała robota leży.

Zbiór kilku dobrych katalogów! katalogi.bazeus.pl, różne IP, różne DNSy... Obecnie wszystkie znów darmowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat.

@spookypld jakie mozesz polecic srodki? Najlepiej, zeby nie trzeba bylo pamietac o regularnych ich braniu hehe? I zebym po nich nie zasypial bo kiedys dostalem jakies tabletki i normalnie oczy mi sie po nich zamykaly.

E: w sumie niech poleci cos ktokolwiek byle skuteczne.

mogę ci polecić wizytę u lekarza alergologa. mógłbyś sobie z nim porozmawiać o senności po zażyciu a on dobrałby ci odpowiedni środek. no i o czym może nie wiecie funkcjonuje też coś takiego jak szczepienia przeciwko alergii, ale ja jakoś nigdy nie zauważyłem rezultatów tych szczepień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności