Skocz do zawartości

Zmiany w prawie podetną skrzydła firmom internetowym


shaun_black

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polski rząd strzeli sobie w kolano? Nowe nieżyciowe przepisy, które w ciągu dosłownie kilku tygodni ma przyjąć Polska, mogą całkowicie pogrążyć polskich e-przedsiębiorców, a dla internautów stać się bardziej uciążliwe niż obsługa Windowsa Vista.

LINK

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to rano i już nie mogę się doczekać wyskakujących okienek z pytaniem, czy chcę zapisac ciacha. Nie ma to jak robic gorzej zamiat lepiej. Nie nadarzam za tą logiką rządzących i w UE i PL :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przykład nadgorliwości polskiej biurwy która z 2 stronicowej dyrektywy eurokomuny tworzy 60 stronicowy dokument ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności każdy głab" powinien przeczytać cały tekst,a najlepiej ze zrozumieniem :)

"Całe zamieszanie wywołała konieczność wdrożenia do 26 maja 2012 przepisów dyrektywy unijnej, która całkowicie zmieni nasze prawo telekomunikacyjne. "

Jak znam zycie, bedzie to kolejne głupie prawo wymyslone przez UE tylko po to,żeby było widac,że coś robią . Szczerze mówiąc, ja na swoich stronach nie mam żadnej polityki prywatności, bo po co ? Po co mam dodawać głupi plik,który jest nazwany polityka prywatności, a tak go nikt nie czyta .

Teraz niby każdy będzie musiał taką politykę prywatności przeczytaći jeszcze ją niby zrozumieć - śmiech na sali, bo 80 % Polaków nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem instrukcji obsługi odkurzacza

Założę się,że gdyby takie coś zaistniało,ze osoba będzie musiała potwierdzić zrozumienie przeczytanego tekstu o ciasteczkach, to 100% ucieknie ze strony, bo będzie myślała, że akceptuje virusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, głupota urzędnicza rośnie wykładniczo do przyrostu liczby urzędników w Polsce I Eurokołchozie. Przecież oni muszą jakoś pokazać, że są potrzebni. Takie uroki socjaldemokracji. Marnotrawstwa, głupoty i abstrakcji urzędniczych, to już mamy więcej jak za komuny. Ktoś pamięta jeszcze te czasy jak trawę malowano na zielono gdy przyjeżdżał pierwszy sekretarz w odwiedziny? Tyle, że wtedy jeszcze ludzie umieli odróżnić absurd od rzeczywistości i śmiano się z tego, dzisiaj jak pani urzędnik tworzy dyrektywę, że z drabiny trzeba schodzić tyłem, to 80% społeczeństwa przyklaskuje uważając, że to dla naszego dobra. Nie wiem ale dla mnie to zawsze się wydawało naturalne i mi nigdy nie była potrzebna do tego żadna absurdalna dyrektywa. No ale może te 80% społeczeństwa uważało, że z drabiny to się schodzi na rękach, albo z podwójnym saltem w przód ? :)

Takich przykładów można by mnożyć, więc mnie to nie dziwi, że kolejny raz "mądry" urzędnik tworzy coś co przyniesie odwrotny efekt do tego o czym ciągle paplają w mediach politycy. W tym wypadku zamiast ułatwiać życie przedsiębiorcy, wciąż skutecznie mu się je utrudnia. Nie zapominajmy jednak, że obecnie to przedsiębiorca daje pracę, więc utrudniając, życie jemu - utrudniacie życie reszcie społeczeństwa.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności