Skocz do zawartości

I na Mnie padło... jako pozycjonera


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Można by pójść do sądu.

Za splagiatowanie utworu zaduśuczynienie jest jakieś 3-4(nie wiem) x wartość dzieła/ koszt wytworzenia.

Teraz pozycjoner dodał to do 1000 precli więc firma go zatrudniająca może mieć lekko....

To wygląda na ciężką głupotę ze strony pozycjonera bo nie tylko siebie uwali ale też klienta jak znajdzie się ktoś z sporą ilością wolnego czasu i determinacją żeby iść z tym do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa i wozisz się człeku 2 lata zanim pierwsza instancja wyrok wyda. Firma w międzyczasie przestanie istnieć, strona pójdzie w niebyt, komornik nigdy $$$ nie ściągnie bo przecież nie można zabrać biednemu złodziejowi środków do życia a w ogóle to wszystko jest żony bo on nie pracuje.

Ale przynajmniej jednego chama mniej w branży by było a rozgłos spowodowałby przystopowanie z takimi praktykami. Satysfakcji żadnej. Mimo wszystko pogonić...

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, przykładowo, w płatnych katalogach za wpis można byłoby płacić wyłącznie przelewem czyli krótko mówiąc wpis można zamieścić tylko podając swoje prawdziwe dane to plagiatów powinno być mniej. Przynajmniej w tego rodzaju katalogach. Oprócz wyroku, na który ciężko liczyć, taki [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] powinien być wykluczany. Gość którego się nie obsługuje i z którym nie robi się interesów, nie zezwala na kolejne wpisy itd.

No ale ja pewnie naiwny jestem więc... dalej będzie jak jest :unsure:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje współczucie Zgredzik. Mi też bezczelnie podkradają teksty, a walka ze złodziejami to jak walka z wiatrakami. Ledwo z jednym sie uporasz, a tu już kolejny podpierdziela Ci tekst.

Ja już przestałem bawić się z pisaniem maili do złodziejaszków treści. Teraz od razu pisze do hostingodawców. Później od tych co kradną otrzymuję rożne śmieszne maile z żalami, że im coś zablokowali. Wychodzi więc na to, że niektórzy z nich mają świadomość od kogo kopiują, skoro się fatygują aby uzyskać adres email.

Ostatnio zauważyłem też plagę kradzieży i wykorzystywania treści na forach, w blastach rumakiem. To już jest totalna bezczelność.

Niby Google ma formularze do zgłaszania plagiatów i kradzieży praw autorskich. Ale jak zwykle wszystko robi automat i nie do końca się to sprawdza. W końcu kto byłby wstanie wrzucić kilkaset tysięcy adresów, ze swoim tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szfab – dobrze powiedziane „...Jak ktoś ma czas...” Wszystkich nie wyłapiesz, a najgorsze jest jak już wspomniał milkus uporasz się z jednym znajdzie się drugi na jego miejsce. Człowiek buli dużą kasę dla copywriterów, a bezczelnie kradną jemu tekst...

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"paczcie" jaki świat jest mały ... wiem kto zajumał tekst z witryny klienta i sobie skatalogował swojego :)

Pinokio - wyłaź z lasu !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ze strony firmowej tekst ukradł niejaki Namo nawrócony biały rycerz seło Mikołaj Zych, złodziejaszek jeszcze na forum google głupio się tłumaczył, że skoro inni kradną to on też może ... Szkoda uryny na śmiecia ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie On :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest z PiO :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś podpowiedź? Dwie pierwsze litery?

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności