Skocz do zawartości

Koniec kariery Najmana


seowin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"walki" z najmanem w roli głównej bardziej przypominają taniec z gwiazdami - biega po ringu, tańczy, skacze a po 1 liściu pada na deski.

jakiś taki zdewociały z niego "zawodnik"

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczu a pojedynek z pudzianem był fair pod względem "masy" ? Niech odejdzie, mniej pośmiewiska dla kraju. Oby jak najmniej takich "sportowców".

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam Najmana jeszcze z programu Big Brother, ale wtedy to był kozak i prawie rzucił się z pięściami na tancerza, ktory był lżejszy od niego prawie o 100 kg . W sumie oceniając to z perspektywy czasu nie wiem, czy Najman miałby z nim szansę.

Najman opowiada sam o sobie, ale oczywiście na zasadzie wypierania prawdy

https://www.orange.pl/kid,4000003510,id,400...zach,video.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Lipy... tylko rocket fuel ;-)

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Koniec kariery Najmana" ale jakiej kariery? ...
Tez o to chciałem spytać. Ja go pamiętam z Big Brothera i to z tego jak chciał pobic jakiegoś gościa o głowe niższego i ze 3 razy chudszego i gdyby nie drzwi to chyba by go nawet znokautował. No ale tamta kariea już się skończyła z wyjściem jego z domu BB. Inne kariery jakies były?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed walką poszła opinia, że najważniejsze jest, aby Koksu nie dostał zawału zanim Najman sobie coś złamie :D

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marches, proszę cię...

a który prawdziwy zawodnik MMA ma potężną masę ? Koksu gdyby trafił na jakiegoś profesjonalistę w tej formule padł by po max 2 rundach jeśli nie w pierwszej i żadna siła jak on to mówi nic by mu nie dała, taki człowiek z taką masą szybko się męczy, ludzie walczący w MMA mają to coś czego nigdy nie będą mieli siłacze - wytrzymałość na wzmożony aktywny wysiłek.

Pudzian - zmarnował sobie karierę bo zachciało mu się walki, może ma siłę ale nie ma techniki, Koksu to wiadomo dla jaj wystartował bo wiedział że wygra chodź według mnie gdyby zaczął boksować podobnie jak z Saletą miałyby jakieś szanse na wygraną ale to pajac i bezczelnie nazywa siebie bokserem który nie oddał ani jednego ciosu w ostatniej walce.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności