Skocz do zawartości

Koniec kariery Najmana


seowin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale porażka . Mialem nadzieje ze wkoncu chlopak cos wygra ...

Bez przesady, od początku byłem za koksem. Sam fakt, że najman przegrał 2 walki z Saletą który wyprowadził jeden cios i to po gongu (porządnego liścia) i przegrał dwa pojedynki świadczy o nim, ale co dziś pokazał to mistrzostwo świata. Na miejscu tych co kupili bilet to samo bym krzyczał, płacisz to wymagasz od tego zawodnika, że chociaż będzie starał się wygrać, a on myślał że skacząc koła koksa go tak zmęczy, że sam padnie. Brawo Robert !

Jeżeli ktoś płaci kasę za taką walkę to musi wiedzieć jak to się skończy. To było oczywiste że Najman przegra.

Najman to zwykły celebryta, żaden bokser. Wynik dla mnie nie jest zakoczeniem. ;)

True.

a teraz coś ciekawego z sieci: https://memy.pl/mem_233390_jak_to_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nieobeznany jestem i mało oglądalem Najmana. Kto mi powie czemu go praktycznie nikt nie lubi? Znam go tylko z MMA i wcale głupio się nie odzywał po walkach itp., więc co jest tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman przegrał bo nie brał tego co Koksu - Double Blasta i i kilku stejków :P

mało je i w ogóle :)

dziwną rzecz zauważyłem, że Najmen to taki do bicia za kasę

słuchajta, a może to interes jego życia jest ? pozwalać dawać sobie w bambus za kesz a ten jego cały pijar się opiera na pozycjonowaniu jego wizerunku w sieci, potem ustawki bo w guglach nr 1 i w pierd..l i kasa :)

chyba dobry temat dla pozycjonerów :D

Internetowa Baza Stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności