Skocz do zawartości

Koksu co lubi "blasty" skopał boksera , cyrk :D


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie obrażajmy tych co poważnie uprawiają ten sport, więc może nie MMA , ale show, na zasadach MMA:D. Po prostu zawsze do poważnej gali dodaje się jeden "ekstra" pojedynek który "robi" oglądalność i tyle. Zresztą gościu 130kg może zrobić krzywdę KAŻDEMU. Następny przeciwnik dla Najmana ? Wg.mnie mógłby spróbować z kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla koksa, jako Litwin (a Litwinie w historii naszego kraju zawsze bliscy bracia) posługuje się językiem polskim lepiej niż połowa naszych grajków w niepolskiej reprezentacji pzpnu, dla mnie szacun za to co powiedział, że to nie jego sport, świetnie się bawił, no i przy okazji dał nauczkę jakiemuś leszczowi, czułem że tak będzie, każdy mówi, że to koksu, ( ale on ładuje po 200 kg przez 12 godzin ileś tam lat, siła jest..)

puenta dla pana Marcina

"Więcej ćwicz, mniej gadaj" (tym go zgasił ;)

aaa..do walki się nie przygotowywałem (faktycznie to była taka podwórkowa walka, zero chwytów, na pieści i koniec, żadne MMA, jeden upadł, tamten sprzedał mu 3 luty i po wszystkim)

ale dobry cyrk nie ma co mówić ja też słyszałem przy schodzeniu pana Najmana niecenzuralne słowo na "W"? (stracił on w oczach, jak nawet przed prezentacją nie chciał podać mu ręki, żenada, no ale sprzedać się sprzedało)

a tu coś o tym, którzy to traktują jako pasję (i pewnie by Najmana każdy tam rozłożył)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności