Skocz do zawartości

wkurwiony klient


Rasazc

Rekomendowane odpowiedzi

@Grisham

Na to wygląda, że wszystko miał opisane w auckji. Jak komuś się nie podoba, nie musi kupować :) Właśnie tak działają listy AA, nie masz pewności czy wpisy zostaną dodane. Nie wiem po co takie gadki z Twojej strony.

A klienta szkoda komentować...

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mejle proponuje wydrukować, potiwerdzić notarialnie i skierować sprawę o groźby i straszenie - art 191 kodeksu karnego.

Osoba ta jest na straconej pozycji w jakimkolwiek sądzie nawet na Kamczatce bo groziła :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy złożenie pozwu w sądzie to groźba karalna? Nawet jak wyrazi to bluzgami to imo sąd po to jest żeby rozstrzygać takie spory. Co innego jakby mu chciał nogi powyrywać tudzież żonę zgwałcić.

Odnośnie samego meritum to niech spada na szczaw. Linki dodane, trust zdobyty. A, że spierniczył po drodze pozycjonowanie i go pingwin ustrzelił to jego wina. Gwarancji top1 nie dostał.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy złożenie pozwu w sądzie to groźba karalna? Nawet jak wyrazi to bluzgami to imo sąd po to jest żeby rozstrzygać takie spory. Co innego jakby mu chciał nogi powyrywać tudzież żonę zgwałcić.

Straszenie tym w mejlu (według przekazu kolegi) jest karalne :) przechodziłem to z jedną kancelarią oraz firmą windykacyjną. Straszyli - Pani adwokat, której się radziłem napisała pismo w którym ten art. 191 został zastosowany. W stosunku do słodkich upściominków tez ten art był w użyciu. Działa doskonale ponieważ następne otrzymywane pisma wprost ociekały miodem :)

edit: wyzywanie od debili art 212 kk

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem... Uprzedzenie klienta, że w przypadku braku polubownego załatwienia sprawa zostanie skierowana do sądu ma być straszeniem? Toż to cywilizowany sposób rozwiązywania konfliktów. Wymyślony właśnie po to żeby kończyn z odwłoków se nie wyrywać :/ Porażka :/

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jak to ty do klienta albo klient do Ciebie napisze - są po prostu formułki do ktorych się nie można czepić :) Ale powiedziane wprost - już można :) kwestia doboru słownictwa przy pyskówkach jest ważna.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapodaj jaki dozwolony text... swoją drogą muszę się zapytać mojego magika... on tam coś kiedyś jednego delikwenta uprzedzał o możliwym dochodzeniu roszczeń przed sądem...

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności