Skocz do zawartości

Miejsce na wakacje z rodziną


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie blisko wody bo to góry ale to jest moje ulubione miejsce które polecałem i zawszę będę polecał. Krynica-Zdrój :D jak ktoś lubi popatrzeć na boskie widoki to tam jest jego miejsce(Polecam D.W Europa(taki malutki pensjonat głównie dla starszych ludzi ale młodych też nie brakuje, tanio przytulnie i boskie domowe jedzenie)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny, to ciężko mi powiedzieć, bo zawsze rozbijam sobie namiot gdziekolwiek, żeby się jakieś władze mundurowe nie przyczepiły :D ale miłe miejsca są w Krynicy Morskiej, Unieściu (lepiej niż w Mielnie, mniejszy tłok, a do Mielna bliżej niż splunąć), okolice Dźwirzyna. Plaża, słoneczko, dziewczynki, idealne na wypoczynek ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze Morze i jeszcze raz Morze(jeziora tez fajne). Unikaj wszystkich dużych i średnich miast , lokuj się w wioskach nad morzem spokój cisza no i znasz z widzenia po dwóch dniach wszystkich z tamtąd.W nie których też są ładne lasy wokół a połaczenie powietrza morskiego z tym leśnym lepsze niż aparat tlenowy :D Ceny noclegów można nawet od 30 zł znaleść przynajmniej tak rok temu było.Na wypoczynek z rodziną idealne miejsca. Tylko nie wiem czy myśląc tak poźno znajdziesz jeszcze nie zarezerwowane miejsca no ale zawsze gdzies jest .

Mielno a raczej obok nich Łazy tez mogę polecić 15 razy z rzędu byłem jak tam jeszcze były te wyjazdy zakładowe były ah piekne czasy :;)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iran, Mielna bym nie polecał, ze względu na 90% hołoty jaka się tam zjeżdża i panoszy co roku. Mieszkając w Koszalinie już prawie 5 lat, w sezonie do Mielna pojechałem dwa razy i miałem dosyć. Na wakacje z kumplami, żeby wypić kilka(naście) piwek, powydzierać mordę na plaży i wyrywać napalone licealistki jak znalazł, ale na wakacje z rodziną wybrałbym właśnie Łazy, czy chociażby Unieście.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności