Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od dzisiaj mam:

error : License was not installed. Run file install.php

a potem blad 5000

W nowym panelu nie mam pliku licencji - mam przecież najnowszego OS, więc co dalej ?

Pliki licencyjne użytkowników starych (sprzed zmiany panelu) OmniSpeeda zostały już przypisane do kont, można pobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wpłaciłem wczoraj kasę na konto omni, kojotek ręcznie mi przedluzyl, a dzid system omni pobral mi jeszcze 2 razy za licencje kasę,m musiałem anulować subskrypcie bo nie wiem ile razy jeszcze by pobrał cos spartolone ejst ;], a opcji przelew spowrotem niema zonk ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam licencję na omnispeeda, ale nie potrafię go skutecznie używać, dlatego kilka pytań do Was:

1. czy są gdzieś takie ogólne zasady jak z tego korzystać żeby było efektywnie? (nie chodzi mi o ogólniki, a konkrety kogoś kto korzysta)

- do których rodzajów skryptów najbardziej się opłaca dodawać?

- w jakich ilościach dziennie?

- jakie opisy przygotowywać pod konkretne skrypty?

- z jaką intensywnością dodawać?

2. Bazy

- czy jest sens korzystać z domyślnych?

- czy jest sens kupić te "prywatne z systemu"?

- czy kupić jakieś zewnętrzne? ktoś oferuje?

3. Czy ktoś podejmie się przeprowadzenia szkolenia? Odpłatnie oczywiście - w.w. zagadnienia + ew. wzorcowy projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davred - z tego co wiem to system omnipanel.pl nie ma możliwości technicznych pobrać Ci jakąkolwiek kasę z konta - to bzdura. Z tego co widzę też i ty też sam i tylko sam skorzystałeś z paypala i dokonałeś sam i tylko ty sam dwa przelewy po 120 zł - wpisując taką kwotę na koncie paypala i taką kwotą 2x zostało zasilone twoje konto - przypominam to Ty wykonałeś te przelewy ręcznie - na twoją prośbę jak dobrze pamiętam tym samym odblokowałem licencje która nie była opłacona - to do tego co było wczoraj

A teraz od początku co sam i tylko sam napsułeś sobie - tak więc wina w 10000000000% jest twoja !

Kupiłeś OS - 2 lipca

Nie opłaciłeś licencji na kolejny miesiąc na czas - paypal nie mógł pobrać opłaty (2 sierpnia)

Dear SEOP Limited,

We cannot process the following recurring payment. We will try again in five days.

Profile ID: I-...........RKFWT

For: OmniSPEED - Pakiet 1

Date Due: 2 Aug 2012

Next Payment Date: 7 Aug 2012

Buyer Contact Information

Profile Status: Active

Buyer Name: Twoje Imię i Nazwisko

Buyer's Email: twoj@mail

- Licencja została zawieszona - paypal czeka 5 dni żeby pobrać znów opłatę

Wykupiłeś odnowienie licencji nie zwracając uwagi na to że paypal czeka 5 dni i zakupiłeś odnowienie

- Znów nie opłaciłeś licencji na oprogramowanie 2 września

Dear SEOP Limited,

We cannot process the following recurring payment. We will try again in five days.

Profile ID: I-..........RKFWT

For: OmniSPEED - Pakiet 1

Date Due: 2 Sep 2012

Next Payment Date: 7 Sep 2012

Buyer Contact Information

Profile Status: Active

Buyer Name: Twoje dane

Buyer's Email: Twój mail

- Sytuacja się znów powtarza i 7 września dalej nie masz pieniędzy na opłacenie i znów system czeka kolejne 5 dni (masz aktywne 2 płatności!)

Dear SEOP Limited,

We cannot process the following recurring payment. We will try again in five days.

Profile ID: I-...........RKFWT

For: OmniSPEED - Pakiet 1

Date Due: 7 Sep 2012

Next Payment Date: 12 Sep 2012

Buyer Contact Information

Profile Status: Active

Buyer Name: Twoje dane

Buyer's Email: twój mail

Yours sincerely,

11 września wpłacasz pieniądze ręcznie na paypala i konto zostaje odwieszone (licencja)

12 września zgodnei z matematyką paypal pobiera opłaty które sam i tylko sam ustawiasz że chcesz płącić miesięcznie i konto zostaje zasilone

Tak więc grzecznie proszę nie oskrarzać mnie że coś system zrobił i sam zabrał Ci pieniądze jeśli cała wina jest po twojej stronie i nie kompetencji wynikającej z twojej winy lub też nie wiedzy co klikasz na paypalu i nie czytaniu maili które otzrymujesz zarówno z paypala jaki naszego systemu który Cię informuje o tym że za 5 dni będzie płatność!

Twoje pieniądze są widoczne na twoim koncie w omnipanel i teraz z tego konta będą ściągane co miesiąc opłaty

Historia konta

Kwota Źródło Data wpłynięcia +120.00 PLN paypal 2012-09-11 16:22:19 +120.00 PLN paypal 2012-09-11 16:22:58 -114.31 PLN 2012-09-11 19:58:55 +97.98 PLN paypal 2012-09-12 13:38:03 +114.31 PLN paypal 2012-09-12 14:09:03

(sposób zasilenia konta obojętny - płatność ręczna co miesiąc / płatność cykliczna paypal / płatność na konto / przelewy24.pl)

Oczywiście możesz napisać do mnie (gdybyś publicznie mnie nie oskarżył o malwersacje z kasą to cała ta wiadomość była by TYLKO dla Ciebie) prośbę o odesłanie kasy bo się zakręciłeś z płatnościami i nie będzie problemu ale oskarżeń że coś kombinuję nie stoleruję !!!

PS: Opcjonalnie możesz skorzystać z przycisku na paypalu zwrot - zatwierdzę taki zwrot (każdy ma prawo się pomylić)

@pablog - nie bawem (na dniach) pojawi się info o szkoleniu z SEO (grupy do 8 soó B) - online pod tytułem:

Jak korzystać z narzędzi SEO do obrony przezd Pingwinem i Pandą

Zakres szkolenia to SEO (wszystko co związane jest z tematem linki / kary) i Narzędzia jak z nich korzystać efektywnie i nie wpaść jako spamer - narzędzia oczywiście Omni będą omawiane z sztuczkami i trikami

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj źle to zrozumiałeś bez wyolbrzymiana, nie oskarżam cie o jakie kolwiek malwersacje!!!!!

Stwierdziłem iz jeżeli pieniążki wpłaciłem sam i ręcznie licencja została przedłożona, to sądziłem że już z automatu nie będzie pobierało pieniędzy z paypala bo

- licencja jest odnowiona

- na koncie są pieniądze

a dziś 2 x paypal pobrał mimo iż omni speed na dzień dzisiejszy nie wymaga przedłużenia a dodatkowo pieniądze na zapas znajdowały sie na koncie omni on mimo to pobrał jeszcze 2x opłate

moje pytanie po co ? i tylko tyle uznałęm to za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - źle się zrozumieliśmy - kasę pobrał paypal automatycznie przez ich system (dlatego powstał nasz system żeby mieć lepszą kontrolę nad pobieraniem opłat i w takich sytuacjach jak twoja że coś ktoś pomaści nie pobierać x razy kasy - tylko jeszcze raz zaznaczam że sam ustawiłeś te płatności i my jako firma SEOP LImited nie mieliśmy z tym nic wspólnego

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z XR decaptcher.

Wszystko poustawialem zgodnie z dokumentacją - wywala mi błąd - xrummer decaptcher response time has expired (30 sec)

OS wysyła testowy obrazek do rozwiązania (pojawia się w folderze solve), XR ustawiony według instrukcji na plik solve.php, mimo to, jak po jakimś czasie wrzucę adres skryptu w przeglądarkę to pojawia mi się captcha do rozwiązania (a rozumiem że jakby xr działał, to nawet gdyby nie rozwiązał obrazka, to i tak powinno się wyświetlić "no captcha to solve" i usunąć obrazek z captchą z folderu solve)

Domyślam się, że może to być wina wyższej wersji XR 7.5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki host wpisaliscie dla decaptcher.com ? wczesniej na ktoryms dzialalo

[testowalem na: api.dbcapi.me i api.dbcapi.me/api/captcha ]

a teraz mam Error - unable to connect to decaptcher.com

Dzieki za pomoc

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności