Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując wątek początkującego - pytanie czy ktoś może udzielić bardziej precyzyjnych odpowiedzi? Wiem, że można do tego wszystkiego dojść samemu, ale to zajmie mi 2 tygodnie, a wolę nawet zapłacić jeśli ktoś będzie w stanie konkretnie mi odpowiedzieć na konkretne pytania jak efektywnie używać tego narzędzia. Poproszę kontakt na PRIV.

1. Które skrypty są najskuteczniejsze? Do których dodawać domeny główne, a które akceptują podstrony?

2. Kiedy dawać linki w treści, a kiedy jako tytuł?

3. Ile znaków/słów powinny mieć poszczególne elementy dla poszczególnych skryptów? Wpisuję jak w instrukcji, ale skuteczność dodawania na poziomie 20-30%.

4. Od kogo kupić prywatną, wartościową baze?

5. Jak linkować posty między sobą?

6. Czy jest jakiś automat do sprawdzania, które posty zostały dodane poprawnie?

7. Jakie inne skrypty warto pokonfigurować z tym, żeby działało najlepiej?

8. Czy można te stronki jakoś grupować w projekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@adby - Soft jest przystosowany do wersji 7.0.12 (w dół powinno działać też ale nie wyższa wersja!) - upewni się też czy na liście L w xR masz wpisany adres skryptu gdzie jest łamany obrazek

@jechowy - wystarczy się zalogować do swojego konta w DC żeby zobaczyć jaki jest host: https://poster.de-captcher.com

@harley7 - prześlij do nas adres instalacji sprawdzimy

@Mateusz - nie wiem czy nadal ale aktualnie do końca września jest taka opcja - FREE Aktualizacja z OmniADD do OmniSPEED

@pabloq - na twoje pytania odp znajdziesz wraz z doświadczeniem przy korzystaniu z aplikacji - tutaj ile osób tyle może być opinii i mogą być skrajnie różne od siebie.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zainstalowałem sobie właśnie omni speed i dodałem projekt oto statystyki:

DODAN: 929

Błędów: 6098

Czym może być to spowodowane ? - korzystam z domyślnej listy programu. Proxy nie wstawiłem ( nie wiem o ile podnosi skutecznosc dodawania). Co radzicie ?

Ps. Oczywiście w projekcie ustawiłem 3 opisy, dla katalogów, blogow i omnipress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Które skrypty są najskuteczniejsze? Do których dodawać domeny główne, a które akceptują podstrony?

Według mnie bardziej wartościowe z OS to EE, SMF, WordPress, BuddyPress, phpLD, Freeglobes, ArticleMS, ArticleFriendly. Ale to tylko moje zdanie.

2. Kiedy dawać linki w treści, a kiedy jako tytuł?

W treści dodajesz do "for blogs use", "for OmniPress". Jako tytuł Ci dodaje linka w katalogach "regular".

3. Ile znaków/słów powinny mieć poszczególne elementy dla poszczególnych skryptów? Wpisuję jak w instrukcji, ale skuteczność dodawania na poziomie 20-30%.

Tutaj krótkie info.

4. Od kogo kupić prywatną, wartościową baze?

Na forum jest dział ze zleceniami. Wystarczy założyć swój wątek z ofertą kupna bazy.

5. Jak linkować posty między sobą?

Niezbyt sprecyzowane pytanie ale podejrzewam, że chodzi o podlinkowanie. Niektórzy podlinkowują Scrapeboxem lub SWLem. Ja np. robię to tak.

6. Czy jest jakiś automat do sprawdzania, które posty zostały dodane poprawnie?

SBlinkchecker lub UltraSeoMaster.

7. Jakie inne skrypty warto pokonfigurować z tym, żeby działało najlepiej?

xRumer, GSA, SeoCat, Scrapebox, UltraSeoMaster

8. Czy można te stronki jakoś grupować w projekty?

Tak. Przy tworzeniu projektu "Group/Add new".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dodałem prywatną baze webmini. Niestety niektóre już nie dzialają ( za duzy timeout).

1. Jak je usunąć z bazy ?. Kliknąłem clear error - ale to nie usuwa, tylko sprawia ze skrypt bedzie sie laczyl dalej z stronka.

2. Dodałem artykuł i chcialem sobie pobrać listę z zakładki "EXTRA LISTS" i wyskoczyło mi "Error. Try again.".

Ps. Wszedłem w opcje details w prywatnej bazie, ale usuwanie jest możliwe pojedyczno. Szkoda ze nie ma jakiegoś przycisku który usunąłby za jednym kliknieciem strony na których jest timeout itp.

Prosze o odp. Mysle ze wszystkim by sie to przydalo.

Ps. Znalazlem, przepraszam :). Fajna sprawa :). Czekam na Extra lists

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam około 8k dodań bez captcha. Po przejechaniu tego kink checkerem okazuje się że linki znajduje w około 60% poprawnie dodanych wpisów. Pisałem już wcześniej jak dodaje aby wyciągnąc z tego jak najwięcej. Dodanie jakiegoś łamacza captcha pewnie by dodatkowo podniosło współczynnik dodań.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaliśmy dodatkowe 2 serwery dla list (strasznie panowie się na nie rzuciliście i padł serwerek buuuuu) - prosimy o wykonanie aktualizacji aby u was też one były widoczne co powinno rozwiązać problem nie dostępności list

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności