Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@webfighter - jeśli konto masz załadowane to musiałeś źle podać dane

@szuwar - w opcjach masz włączone nie pokazywanie domen jeśli nie masz adresu podstrony - stąd masz mniej na liście niż pokazują staty (np przy tej opcji włączonej księgi gości się nie pojawią i EasyDir jeśli nie sprawdzisz tego wcześniej czy masz dodany wpis)

Chciałem przy okazji wszystkich zaprosić na szkolenie które zapowiadałem wcześniej z obsługi narzędzi oraz umiejętnego wykorzystania oprogramowania + omówienie zagadnień SEO które są wymagane do dobrego zrozumienia czemu ma być tak a nie inaczej - koszt szkolenia od 250 zł + darmowe oprogramowanie Omni dla każdego uczestnika szkolenia! - Zapoznaj się z szczegółami szkolenia

Uwaga: Ilość miejsc mocno ograniczona - TYLKO 48 miejsc w 6 grupach po 8 osób

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło kilka list do pobrania z poziomu OmniSPEED

Aktualnie zostało już bardzo mało miejsc na warsztaty - więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia dobrze by było się pospieszyć

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie z innej paki, pomijając, że rzadko siem udzielam tutaj ale chyba muszem;).

Otóż czy komukolwiek udało się uzyskać jakikolwiek rachunek za ten soft i licencję?

Prowadzę firmę i skoro kupuję soft od rzekomo firmy to czemu mam za to nie dostać faktury albo rachunku, żeby odliczyć sobie dochodowy?

Minął miesiąc a rachunku w panelu klienta ani na mailu ZERO.

W odpowiedzi na zapytania, dostaję info, że rachunek będzie "na wczoraj, na dziś, na zaraz". Kaska za subskrypcje roczną ściągnięta a rachunku wczoraj nie było i na dziś też nie ma i nie ma go od ponad miesiąca niestety.

Czytałem tutaj, że paypal wystawia rachunki za soft. Oczywiście kontaktowałem sie z Paypalem i poinformowali, że to firma musi wystawić rachunek bo paypal jest tylko pośrednikiem co jest logiczne. Jeśli nie mam do pobrania rachunku od firmy w panelu paypala, powinienem go dostać mailem.

Oczywiście nie traktujcie Panowie tego zbyt personalnie, bo zapewne po prostu przeoczyliście wystawienie mi rachuneczku;)

Dlatego serdecznie zapraszam na priv jeszcze dziś w celu uregulowania sprawy;)

Soft swoja drogą działa fajnie, jeszcze tylko sprawy rachunkowe poprawić i będzie wyśmienicie;)

Pozdrawiam wszystkich

dandeyy

DARMOWY Katalog Stron

...i jeszcze jeden zadbany Katalog Stron

Portal Reklamowy - Baza Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kojotek_OX

Chciałem jeszcze powrócić do rozbieżności między ilością linków added a tych z raportu.Dodałem stronę do bazy publicznej i mam ok. 2200 added, notomiast jak ściągnąłem raport w formaie All to mam ok. 1200. W opcjach sprawdziłem i standardowo w "Main domains in reports" ustawione jest "Yes", więc powinny być chyba wszystkie linki.

Ściągnąłem również linki dla każdego dodanego typu katalogu to ilość się zgadza z added, więc tylko rozbieżność jest dla raportu All.

Czy linki z omnipressv2 są zawsze w formie: jakisadres.pl/array ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności