Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@wenflon25 - utworzyłeś bazy prywatne a potem je skasowałeś przez FTP (pliki) a w harmonogramie masz dodane dodawanie do takiej bazy

Prześlij nam na PW dane dostępowe do MySQL to Ci to poprawimy, a na przyszłość proszę uważać przy zabawie na FTP

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wenflon25 - utworzyłeś bazy prywatne a potem je skasowałeś przez FTP (pliki) a w harmonogramie masz dodane dodawanie do takiej bazy

Prześlij nam na PW dane dostępowe do MySQL to Ci to poprawimy, a na przyszłość proszę uważać przy zabawie na FTP

Miałem kopie omnispeeda zrobioną przed zabawą przez ftp, wgrałem ponownie te bazy przez ftp i wygląda że wszystko jest już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :)

Na panelu nowa alfa która w takich sytuacjach po wejściu na harmonogram wykasuje zadania które opierają się na bazach prywatnych dla których to z kolej nie ma plików na serwerze

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach mam ustawionego maila, najpierw był to mail na mojej domenie, teraz jest to mail na gmail.com. W obu przypadkach gdy sprawdzam połączenie, program pokazuje na zielono że wszystko jest ok, ale mam w skrzynce 4 wiadomości, a program pokazuje że mam 0.

Pisze to dlatego że mam 0 zarejestrowanych wordpressów, i program oczekuje na maile, które nie dochodzą.

P.S.

Nie pamiętam czy wgrywałem OS w trybie binarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja OS 2.6.1

- OmniChecker fixed

- Email receiving fixed (issue with antispam on linuxpl.com

- Commentator fixed also errors type support added

- Automatical fixing of "ERROR: table();" i schedule and diretories list

- OmniSPEED "fast" mode removed

- RSS generating fixed

- Developer mode added

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktoś z podłączonego xrumera do OS i działa ok?

W panelu OS jako host należy podać: adres/xr_decaptcher/ czy adres/xr_decaptcher/solve.php?

A w polu password należy podać te hasło z pliku password.php? I czy może być dowolne czy musi być takie jak do logowania do OS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności