Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@Bestek - haslo z tego pliku i moze byc dowolne, adres bez solve.php

@Jechowy - cięzko z taką opcją bo te listy sa dynamiczne

@Bartosz - jest to nowa wersja OS która jest dostępna dla programistów współpracujących z nami w przyszłości będzie to wersja ELITE dostępna dla osób które opłacają bez przerwy X miesiący licencję OS (innymi słowy mamy zamiar premiować stałych klientów) - nie jest przesądzone że taka wersja ELITE się pojawi lub na jakich zasadach będzie dostępna ale nie powiem że kroi mi się taki pomysł w głowi. Na tą chwilę wersja developer zawiera elementy które są napisane przez osoby z poza ekipy omni i nie zdecydowaliśmy czy i kiedy te elementy zostaną oddane do publicznego obiegu a jeśli tak to na jakich zasadach

Aktualnie ta wersja posiada nowe skrypy (na ten moment obsługa około 2k nowych lokalizacji) + nowe opcje do zarządzania OS (bardzo możliwe że szkolenie będzie prowadzone właśnie na tej wersji)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałbym przenieść się z OmniAdda na OmniSpeeda. Niestety klikając w link -> klik przenosi mnie donikąd. W jaki sposób mam to zrobić, żeby nie płacić ceny za sam produkt?

I druga sprawa - czy projekty, które mam w OmniAdzie będą po przenosinach nadal widoczne w OmniSpeedzie?

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przenieść się z OmniAdda na OmniSpeeda. Niestety klikając w link -> klik przenosi mnie donikąd. W jaki sposób mam to zrobić, żeby nie płacić ceny za sam produkt?

I druga sprawa - czy projekty, które mam w OmniAdzie będą po przenosinach nadal widoczne w OmniSpeedzie?

Wejdź w tego linka który podałeś i kliknij Add to cart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga sprawa - czy projekty, które mam w OmniAdzie będą po przenosinach nadal widoczne w OmniSpeedzie?

Możesz spróbować jednak to już dwa różne programy i nikt gwarancji nie da, że to się uda. Najlepiej zgraj wszystkie listy do jakiegoś pliku albo z samego programu albo z tabel sql przed podjęciem prób przenoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem zaktualizować OmniaAdda do OmniSpeeda. Mam najnowszą wersję 2.6.1 Wszystko działa ok poza jedną kwestią - dodawaniem do omnipress2. Po dodaniu projektu do harmonogramu program dodaje do kilku stron i konczy pomimo że limit dzienny to 100. Przy projektach O2 zapala się na czerwono. Po ponownym dodaniu do harmonogramu sytuacja się powtarza - kilka dodań i znów na czerwono.

To jakiś problem z moimi ustawieniami czy też z instalacją programu. Dodam, że cała sprawa dzieje się na bazie publicznej Omnipress2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dziwny problem - w większości projektów nie działa mi raportowanie. Niezależnie czy wybiorę raport txt czy csv zawsze "waży" on 0 B i jest pusty. Czy możliwe że jest to efekt zaznaczneia w opcjach "Main domains in raport" na "NO"? W projektafch które zrobiłem przed zmianą tego w opcjach wszystko jest ok i raporty generują się poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo próbuje zainstalować produkt. Pobrałem licencję z panelu a po wejściu w domenę i "run install" wyskakuje mi błąd: Błąd : 5000.

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@featmilka - zaloguj się do panelu swojego -> instalacje -> usuń z panelu nie używaną instalację -> zainstaluj tam gdzie chcesz

@sargon162 - postawą roszczeniową nic nie załatwisz tym bardziej zakładając po kilka wątków (do czasu aż zgłoszenie nie będzie poprawnie napisane nikt Ci nie pomoże bo nasze szklane kule już są w serwisie) - dopisałem Ci komentarz do zgłoszenia żebyś wiedział dokładnie o co chodzi

Niebawem będziemy robili update OS do nowej wersji - dojdzie "nowy" skrypt do obsługi (około 5k udanych dodań) - moderowany niestety

Obsługa zew serwisu do artykułów (niestety OmniTXT do tych skryptów/grupy nie nadaje się za grosz)

Dodatkowo zostanie wprowadzony suport bezpośrednio przez panel klienta - zrezygnujemy z bugs-a bo jak się okazuje mało kto potrafi korzystać z takich systemów co jest smutne ale niestety tak jest :(

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności