Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Problem mógł być rozwiązany w minutę gdybyś raczył przeczytać instrukcję i nie ustawiał sobie że jesteś właścicielem domeny gmail.com - naprawdę tak trudno jest przeczytać te kilka stron instrukcji lub nauczyć się elementarnych podstaw obsługi swojego hostingu ?

Reasumując na przyszłość najpierw czytamy dokumentacje w której są opisane WSZYSTKIE podstawowe elementy programu i postępujemy z godnie z tym co tam pisze, a potem mamy zażalenia i skargi do supportu który nie odpowiada jeśli nam się nie chce poświęcić 5 min na taką dokumentację przy braku własnej wiedzy z podstaw

Zakup programu nie zwalnia z samodoskonalenia się oraz nie oznacza że wszystkie swoje porażki będzie się zwalało na innych - myślę że twój post powinien brzmieć nie że ktoś zareagował w godzinę od napisania posta ale

Holerka nie przeczytałem dokumentacji bo mi się nie chciało i nie znając pojąć ustawiłem sobie że jestem właścicielem domeny google w której chciałem odbierać wszystkie nie istniejące maile w wyniku czego program nie mógł działać poprawnie - niestety faktycznie nie podałem dostępów do swojego programu i support nie mógł tego problemu widzieć i tym samym pomóc mi skonfigurować poprawnie OmniSPEED

PS: Na przyszłość będę już czytał dokumentacje zanim zacznę mieć pretensje że za coś place a to nie działa

Taka forma posta była by odpowiednia do tego co sam i tylko ty sam z własnej winy zwaliłeś i nie dałeś szansy sobie pomóc w problemie (napisałeś lakoniczne zgłoszenie bez podawania konkretów i oczekiwałeś że ktoś Ci pomoże oraz że porzucimy swoje obowiązki bo pan X ma swój wielki problem)

PSII: Proszę szanujmy swój czas wzajemnie i pozwólmy producentowi rozwijać program i naprawiać ewentualne nie dociągnięcia przez przeczytanie elementarnych podstaw jaką jest dokumentacja (jeden taki twój problem to jest np obsuwa w wydaniu aktualizacji lub oderwanie nas od obowiązków co może powodować że zapomnimy coś zrobić ważnego - np sprawdzić nową funkcje i wydamy co wydamy) - bo pan X ma problem i trzeba mu pomóc - nie ma problemu pomożemy ale w takiej sytuacji poganianie mnie lub mojej ekipy bo płacisz jest nie na miejscu (nie jesteśmy na każde skinienie paluszka użytkownika) - cierpliwość popłaca bez awanturowania się (opcjonalnie mamy coś takiego jak PW i można napisać z prośbą nie żądaniem pomocy (gdybyś chodź raczył napisać na PW z linkiem do problemu dostał byś szybką odpowiedź że są potrzebne dostępy co przyspieszyło by diagnostykę twojego problemu) - trochę dobrej woli i nie będzie zgrzytów tobie będzie działał program a my będziemy dalej rozwiać oprogramowanie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - sprawdzimy to jeszcze - alfe sprawdzaliśmy ostatnio i działało poprawnie wiec małe szanse że coś się pokopało - jak ktoś ma stable to proszę o update do alfy tam ten problem powinien być rozwiązany

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy z Omnipressv2 u mnie na nowej instalacji dalej są wyciągane jako adresy w formie https://www.adres.pl/Array

Czy u was też występuje ten problem?

U mnie działa poprawnie (wersja OS v2.6.1 alfa).

Here at Tentanos  we pride ourselves on being a trustworthy, friendly and professional gazebo hire company with outstanding customer service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zostanie wprowadzony suport bezpośrednio przez panel klienta - zrezygnujemy z bugs-a bo jak się okazuje mało kto potrafi korzystać z takich systemów co jest smutne ale niestety tak jest :(

Szkoda, że bugs zostanie porzucony. :( Do zgłaszania propozycji przez użytkowników nadawał się idealnie. Każdy mógł coś zaproponować od siebie, inni mogli się wypowiedzieć oraz obejrzeć stan prac i szanse na wprowadzenie, itp. Znowu dużo rzeczy zacznie pojawiać się w tym wątku i odchodzić w zapomnienie wraz z pojawiającymi się nowymi postami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety jak się okazuje są osoby które mają do nas pretensje i oskarżania nas nie wiadomo o co bo nie potrafią napisać zgłoszenia z podaniem podstawowych detali licząc że mamy szklane kule - to już nas męczy

Nie powiem nowy system który powinien do piątku być online - będzie dość ciekawy i trochę zapewne kontrowersyjny ale co mi tam lubię wprowadzać nowe rzeczy na rynek :D - wiec dowiecie się w dniu premiery

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zakończyliśmy prace związane z supportem obsługiwanym przez panel

Tak więc teraz już wszystko można załatwić przez panel

Najciekawszą funkcją moim zdaniem jest możliwość dodania zgłoszenia "płatnego" w którym zgłaszający deklaruje że za udzielenie pomocy przekaże użytkownikowi który rozwiąże jego problem określoną kwotę - min 1 zł (ten system mam nadzieję zachęci innych użytkowników do pomocy innym)

Link do nowego systemu zgłoszeń dostępny jest z menu po zalogowaniu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi gdy podaję kategorię "Budownictwo" po zapisaniu projektu zmienia mi na "Architektura" i wtedy wpis trafia do "Bez Kategorii".

Uprzedzając pytanie diagnostyka nie wskazuje żadnych błędów :P

Edit: Nie ważne jaką kategorie się wybierze zawsze po zapisaniu zostaje "Architektura"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otóż postanowiłem podlinkować sobie kilka rzeczy omniforum i profile niby zakłada ale zamiast linka z podstroną jaką zapodałem wstawia twitter.com, www.webnode.com itp. Jakiś bug? czy ja coś źle ustawiłem? Chociaż tam raczej nie ma co źle ustawić :) Taki przykład

https://www.synergybrew.com/member/258473/

Na support na razie nie pisze bo chciałbym abyście sprawdzili jak wy macie u siebie.

Wersja omnispeeda:

OmniSpeed data:

Version: v2.6.1 alfa

ps. Ten problem mam wyłacznie z Expression Engine, w smf ok dodaje jak widzę

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy proszę zgłaszać na panelu klienta

Wystarczy się zalogować na panel

Lewe menu ((Bugtracker / Propozycje)

Zgłoś błąd

Dodatkowo powstała nowa funkcjonalność odpowiedzialna za zgłaszanie propozycji dla oprogramowania Omni - działa mniej więcej tak:

Propozycja która zbierze najwięcej głosów w danym miesiącu od użytkowników zawsze zostanie wdrożona (gwarantowane wdrożenie do oprogramowania)

Głosować na propozycje można dowolnymi kwotami np 1 zł (zdecydowaliśmy się że głosami będą dowolne stawki pln aby wyeliminować klikanie na oślep w co popadnie)

Propozycje które będą wymagały dużych nakładów pracy - min 2 tyg kodowania mogą zostać oznaczone jako projekty duże które żeby zostać zrealizowane w pierwszej kolejności będą musiały zebrać odpowiednią kwotę inwestycyjną

Aby zapewnić możliwość darmowego rozwoju i braku konieczności zasilania konta każdy użytkownik może pomagać innym użytkownikom - dzięki systemowi zgłoszeń błędów jak to działa:

Użytkownik który zgłasza problem może zaproponować np 1 zł za pomoc w rozwiązaniu jego problemu

Użytkownik który zgłasza problem może przekazać dowolną kwotę za pomoc w rozwiązaniu problemu użytkownikowi

Dodatkowo od przyszłego tyg będzie już dostępny PP dla produktów Omni (na razie OmniSPEED) do którego każdy będzie mógł przystąpić - w PP można otrzymywać stały dochód za promocje naszych produktów (zależne od wybranej promocji) a dochód wypłacić lub przeznaczyć na inne cele

Reasumując w systemie OmniPanel można będzie zdobyć środki finansowe na kilka sposobów:

1 - pomagając innym osobą w ich problemach

2 - przez program partnerski

3 - zasilając konto

Ten system jest całkowitą nowością i mamy nadzieję że wspólnie uda nam się go dopracować i po mimo inności jaką zaproponowaliśmy przyjmie się ona na rynku

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gielo nie jest to żaden błąd tak ma być - EE działa na uzupełnianie BIO a dokładnie mówiąc korzysta z opisu dla bloga (jeśli takowego nie masz w projekcie przeznaczonym na EE to masz puste profile)

PS: Link pod WWW jest wstawiany z grupy domen TR (jaki cel pewnie wiesz) zamiast linka z projektu który zapewne by się u większości dublował z linkiem z BIO i jak wiemy zaliczony był by link z przycisku (graficzny) zamiast twojego linka z treści (tutaj przyjąłem że więcej osób by to skopało ustawienie niż ustawiło poprawnie) - a za linkiem graficznym mało kto będzie płakał bo se może i taki też wstawić w BIO

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności