Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

oki to już rozumiem, czyli jednak ja spier..łem :) .Własnie nie mam opisu akurat w tych projektach. Dzięki za szybką odpowiedź :).

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fajnie by było jakby takie informacje zawierać w aktualizacjach lub aktualizować instrukcje.

A tak, pozostaje co niektórym się domyślać lub eksperymentować, żeby sprawdzić o co autorowi chodziło.

Można również poczekać na komentarz autora, że jak się nie było na szkoleniu to się nie wie.

:)

Tak jak Ty Kojotku, większość również nie ma szklanej kuli.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja w przeciwieństwie co do poniektórych, nie mam problemu z zadaniem pytania i poczekania na odpowiedź jeśli czegoś nie mogę znaleźć lub najzwyczajniej czegoś nie rozumiem :). Co do samej instrukcji, to mnie osobiście najbardziej pasowała ta online z omniadda, bo zawsze była pod ręką i zagubienie jej równało się zagubieniu całego omniadda z serwera.

Jak pamiętam kojotek coś jednak mówił, że angole wymagają, aby była ona dołączana do oprogramowania w wersji tekstowej w fizycznym pliku do oddruku czy jakoś tak, stąd zmiana instrukcji z przystosowaniem na ich rynek. Co do samej aktualizacji instrukcji, to chyba tez coś mówił, że najpierw naginają z wdrażaniem nowych rzeczy do omnispeeds, a potem będą się skupiać na dopracowaniu ich przy wersji 2.0 tego softu. Chyba dokładna aktualizacja instrukcji także wtedy będzie.

Piszę z pamięci więc dokładne informacje jakie podawał kojotek mogą się trochę różnić, ale chyba o to mniej więcej chodziło.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem OmniAdda w OmniSpeeda (była taka promocja). OS zaistalowałem na innej subdomenie w innym katalogu, OS działa, ale jak można się domyślać OA już nie działa.

Ale mam pytanie, czy jeżeli podepnę baze danych OmniAdda do OmniSpeeda to będę móg puścić stare projekty które miałem w OA? A jeżeli nie, to jest możliwość przeniesienia projektów z niedziałającego OA, do OmniSpeeda?

Kolejne pytanie, to w OmniAddzie miałem wykupione OmniTxt, jak przenieść tą usługę do OmniSpeeda?

edit:

ok, już wiem jak przenieść OmniTxt. W omnipanelu jest taka funkcja. Miałem problem ze znalezieniem klucza do OmniSpeeda, ale w zakładce "opcje" go znalazłem.

Jest mały błąd przy przenoszeniu klucza OmnTxt, sytem dwa razy prosi o podanie starego klucza, a trzeba najpierw podać stary, a później nowy (literówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby takie informacje zawierać w aktualizacjach lub aktualizować instrukcje.

A tak, pozostaje co niektórym się domyślać lub eksperymentować, żeby sprawdzić o co autorowi chodziło.

Można również poczekać na komentarz autora, że jak się nie było na szkoleniu to się nie wie.

Tak jak Ty Kojotku, większość również nie ma szklanej kuli.

Instrukcje które zawiera program to jakaś kpina. Można by sobie z nimi iść do ubikacji, jakby nie były w formie elektronicznej.

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego autor programu nie udostępni wyczerpujących opisów działania, tak jak to robią inni twórcy tego rodzaju programów. Jak się nie wie o co chodzi to chodzi o kasę.

Ja ze swojej strony 2 miesięcznego użytkownika tego programu, mogę napisać, ze program jest naprawdę innowacyjny, ale brak instrukcji do niego po prostu zniechęca do dalszej subskrypcji.

Wątpię abym przedłużył subskrypcje na następny miesiąc, nie mam ani ochoty ani czasu na eksperymenty. No i kuli tez nie mam :kwasny:

Best military dog tags in the world.  :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie administrator walczy z głównym serwerem odpowiedzialnym za update baz publicznych - nie jesteśmy w stanie na ten moment określić czasu kiedy nastąpi włączenie serwera (usterka jest na tyle poważna że nie można ocenić czasu może być to zarówno 1 godzina jaki i nawet kilka dni)

- problem nie dotyczy serwerów licencyjnych i serwerów odpowiedzialnych za bazy prywatne dla użytkowników

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności