Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie no chyba support OS to jakieś żarty, opisałem dokładnie problem na bugtracker jaki dotyczy ostatniej aktualizacji i w odpowiedzi dostaję tylko tyle: Proszę podać dostęp do ftp, chętnie tylko ja go nie mam bo OS wykupiony z serwerem hexcom, abonament miesięczny, tam też nic nie wiedzą, a ja muszę płacić, OS nic nie robi. Oczywiście wcześniej podałem w info na jakim serwerze jest OS, na jakich warunkach.

Może napiszcie chociaż jakieś wyjaśnienie co jest co, a nie takie zagrywki. Ja rozumiem że macie problemy z serwerem aktualizacyjnym, ale ludzie Wam płacą za to aby wszystko działało, może kilka słów jakiegokolwiek wyjaśnienia choć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja1 harmonogram bardzo dobrze działa po ostatnim update. Sam zawsze aktualizuje omnispeeda do najnowszej wersji alpha jeśli się taka pojawia i problemów nie mam jak i inni uzytkownicy, więc co Ci mieli napisać jak u innych działa, a tobie nie działa ? Jest taka opcja w omnispeedzie jak diagnostyka i Repair Database. sprawdź sobie czy wszystkie tabele się ci świecą na zielono. Jak któraś świeci na czerwono, napraw ją. Jeśli wszystko jest ok to spytaj swego usługodawcy, czy czegoś nie zmieniał ostatnio na serwerze na jakim stoi Twój hosting.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie jest problem z update do wersji alpha (po update cały czas świeci się na czerwono), a z tego co wiem niektórzy mają v 2.6.1

Moja aktualna wersja to v2.6 alfa

Z drugiej strony, mam już dodatkowe źródło do artykułów (article builder) - więc sam już nie wiem co jest :P

Czy ktoś posiada podobny problem ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest awaria serwera z aktualizacjami jak pisał kojotrek jednak sam omnispeed działa ok

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że mam to samo co benusso, tylko co dziwne dodaje do listy z prywatnej bazy webmini, a z publicznej już nie.

Teraz sprawdziłem i okazuje się dodatkowo że nie dodaje do wiki, wpisy są jako dodane, ale nie ma ani jednego linka potwierdzonego, sprawdzałem SB a chyba niemożliwe żeby na całą bazę nic nie dodało.

Sprawdziłem ręcznie kilka wpisów w wiki i okazuje się że arta dodaje, ale bez linków i dlatego SB nic nie znajduje. W pozostałych katalogach dodaje prawidłowo linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności