Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przypomnę i poproszę jeszcze raz

Jeśli macie w waszej ocenie jakiś błąd w OS proszę to zgłaszać przez panel Omni www.omnipanel.pl/panel/ z dokładnym opisem błędu co i jak oraz w tym przypadku ID projektu

Co do nowych skryptów to przypomnę że całkiem nie dawno na alfie jest już nowy skrypt dodany do obsługi (należy śledzić zmiany w alfie) - niebawem alfa zostanie zamieniona na stable i będzie oficjalne info o tym

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ukazała się nowa wersja OS 2.7 (duża aktualizacja)

CronADD - Mniejsze zużycie RAM (selektywne wybieranie opisów)

CronADD - Zliczanie użyć opisów i wybieranie najmniej używanych przy dodawaniu

Comentator - Wyświetlanie informacji o błędach przy dodawaniu

Opcje - Poprawione wyświetlanie w opcjach ilość wyświetlanych stron

Edycja projektu - poprawine, teraz można poprawnie zmienić kategorie i url

OmniLC - Usunięte niepotrzebne nawiasy w linkach

Follow location do OmniCCL i wiki

Article builder - dodane nowe źródło tekstów - alternatywa dla OmniTXT https://articlebuilder.net/ 297 USD rok (txt są po eng i dostępy ustawiamy w Opcjach)

Auto usuwanie niepotrzebnych cookies w cronach

Reports - zabezpieczenie przed niepełnymi adresami w raportach gdy katalog został usunięty z bazy

PHPLD - poprawione dodawania do katalogów

PHPLD - dodnie dodawania artykułów z linkiem w treści - NOWOŚĆ

Article Script - nowy skrypt dla artykułów - NOWOŚĆ - baza dla tego skryptu do pobrania z baz "prywatnych"

UWAGA: Skrypty PHPLD artykuły oraz Article Script wymagają dobrych jakościowo tekstów dlatego korzystanie z tych skryptów opłaca się TYLKO jeśli posiadamy dobre txt w języku eng (polskie odpadają!) - polecamy tu stosować articlebuilder

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subskrypcja jest ustawiana w PayPal, sprawdzić to można w zakładce :wcześniej definiowane płatności" jeśli dobrze pamiętam.

Co do zgłaszania błędów polecam zrobić instalacje od nowa, zostawić plik settings.php, licenzja.zl, katalogi ans i cats resztę wykasować ( przed tą czynnością usuńcie cockie w panelu bo może usuwanie przez FTP trwać dość długo jeśli plików macie 20-30k). Po pobraniu paczki z panelu nalezę te pliki i katalogi usunąć z paczki instalacyjne żeby nie zostali nadpisane. Dalej wgrywacie to w trybie binarnym. Przynajmniej u mnie teraz wszytko działa prawidłowo. Zawsze polecam czas od czasu robić taka aktualizacja, bo w PHP z założenia czasami są problemu z nadpisywaniem plików szczególnie kiedy sumy kontrolne plików jednakowe, a na dodatek jeszcze kodowane.

Aha jeszcze bardzo ważne przed aktualizacja reczna CRONny tzreba lub wystopować, lub wykasować i dodać na nowo po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekszeryf - płatność miesięczną można realizować w dowolny sposób przez paypala lub przelewy24 lub zwykła wpłata na konto, w każdym z tych przypadków nastąpi zasilenie konta w omnipanel.pl/panel i system z tego stanu ściąga opłaty - to samo tyczy się zakupu oprogramowania zasilasz konto, wybierasz co chcesz kupić i można już z automatu używać

Aktualnie ruszają pełną parą prace nad przejściem całkowicie na OS v3 (coś bardzoooooo ciekawego się pojawi w OS co całkowicie zmieni punk widzenia na temat dodawarek)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phpLDw raporcie podaje adresy domen glownych mimo ze w opcjach ustawione jest :

Include added domains without direct link in reports NO

brakuj w dropdownie raportu Articlescripta

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie w waszej ocenie jakiś błąd w OS proszę to zgłaszać przez panel Omni www.omnipanel.pl/panel/ z dokładnym opisem błędu co i jak oraz w tym przypadku ID projektu

Zauważyłam błąd po ostatniej aktualizacji w OS, chciałam go zgłosić i widzę w tym właśnie panelu który podałeś:

Support dla produktów hostowanych na serwerach Vmline nie jest świadczony!

No to przepraszam czy ja nie płacę Wam abonamentu czy o co chodzi? Rozumiem, że jeśli coś jest powiedzmy z vmline i nie umiecie tego rozwiązać tak aby program chodził i piszecie: "to vmline nie będzie działać", ale nie rozumiem dlaczego w ogóle nie jest świadczony support - to jest jakaś kpina wg mnie. Tak samo jak inni kupiłam program, tak samo płacę abonament, nie rozumiem dlaczego na wstępie informuje się mnie że mój jakikolwiek problem macie w nosie, bo mam hosting w vmline. Nie wspomnę, że może to być problem ogólny niezwiązany z hostingiem.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakieś jaja, jak kupowałem to nie było nic o tym że nie lubicie jakiegoś hostingu. Skąd mam pewność że jak przeniosę się na inny hosting to go po jakimś czasie też nie odrzucicie?

Teraz już wiem dlaczego pomimo 72 godzin na odpowiedź czekam już ok 6 dni i odpowiedzi ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi wyjaśnić, na jakiej podstawie nie świadczą Państwo supportu dla serwerów VPS w naszej firmie. Pragnę zaznaczyć, że działanie praktycznie każdego serwera VPS opiera się na takiej samej konfiguracji (dokładnie chodzi mi o wersje oprogramowania) php/mysql/apache i NASZE konfiguracje w żaden sposób nie wpływają na niepoprawne działanie. Wymogi oprogramowania OMNI są jasne i są spełniane w 100%.

Jedynym 'logicznym' wytłumaczeniem jest to, że chcecie moich klientów przenieść na hexcom, co już robicie od jakiegoś czasu (pisząc klientom korzystającym z supportu, że vmline.pl ma błędną konfigurację, a na hexom świetnie działa). Na ten moment nie ma żadnych problemów z działaniem aplikacji na naszych serwerach, a Wy dodatkowo blokujecie support.

Nie jest to nic innego jak działanie nieuczciwej konkurencji. Jest to działanie niezgodne z prawem polskim oraz europejskim.

Jeśli ograniczenie nie zostanie zdjęte w ciągu 24 godzin, wynajęta kancelaria prawnicza podejmie odpowiednie kroki prawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vmline mam od nie pamiętam już kiedy, mam hosting wykupiony na rok więc na pewno się nie przeniosę. Poza tym bardzo sobie cenię zarówno hosting jak i fenomenalną pomoc Pana Artura, który zawsze służy pomocą i fantastyczną wiedzą. Do tej pory OS działał bez najmniejszego zarzutu, ale po update pojawił się błąd przy włączaniu schedule:

Fatal error: Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in /var/www/index_z.php on line 0

Napisałam do Pana Artura ponieważ OS nie świadczy mi supportu co to za błąd i dostałam natychmiastowo odpowiedź że to błąd po stronie OS, który nawet można wygooglować:

Call to a member function fetch_assoc() on a non-object

natomiast nie można tego poprawić, gdyż pliki są zakodowane to raz, a po drugie to Wy powinniście to poprawiać nie ja. Czy mam teraz rozumieć że zostanę z niedziałającym poprawnie programem na poprawnie działającym hostingu, bez supportu ze strony programu? Ze strony hostingu support mam świetny i nie zamierzam go zmieniać.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności