Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W jaki sposób otrzymuje się OS?? Będzie update w OmniAdd czy jakoś inaczej (wpłaciłam wczoraj do dziś nie mam żadnego info).

Edit:

Już mam doszedł mail z licencją i trafił do spamu.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek tak jak pisałem wcześniej, myślę tylko że nie ja nie posiadam karty do powiązania z paypalem. W uk takie karty to standard w Polsce mało banków wydaje je w standardzie. Jeżeli była by opcja zapłacenie teraz w jakiś inny sposób a później dodania subskrypcji jak dostanę od banku kartę ( wiadomo nie wydadzą mi jej w ciągu paru dni ) to było by bardzo miło i ukłon w stronę klienta.

Pozdrawiam

Wirtualna karta kredytowa prepaid od BZWBK

Używam takiej już ze dwa lata i wszystko jest idealnie. Kartę w pliku PDF masz gotową w kilka minut - później musisz jedynie doładować ją środkami. Jedyna opłata to 1zł za utworzenie i to wszystko.

Mimo iż wirtualna, jest to pełnoprawna karta VISA i jeśli chodzi o internet, to działa wszędzie. Mam ją podpiętą do PayPala, Adwords, Android Market i wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freeglobes - tam nie ma linkow i raczej nie bedzie

A tego nie załapałem. Rozumiem, że artykuł zostaje dodany z linkiem a jedynie automat nie potrafi wyszukać miejsc dodania arta z linkiem?

EasyDIR - masz dodatek do linkow

Nie załapałem działania tego systemu.

Robię tak:

Extras - Omnichecker - Add website - Wybieram stronę add - klikam Start

I dalej nie wiem co i jak? Nie widzę żadnego przycisku. Po skończeniu mielenia system gdzieś automatycznie zapisuje wyszukane wyniki? Nic mi nie przychodzi do głowy za wyjątkiem, że po skończeniu wertowania z automatu wkleja do raportów. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmniSPEED jest sprzedawany w abonamencie i paypal wymaga od kupującego aby do jego konta była podpięta karta - w przypadku jeśli nie będzie wystarczających środków na konie PayPal wtedy automatycznie pobierze opłatę z karty - nie mam możliwości tego zmienić (tak działa paypal) - przynajmniej takie ja mam ale może ...

Według PayPal sprzedający może odznaczyć konieczność posiadania podpiętej karty podczas składania zamówienia.

micoff - Prostą opcją, przynajmniej w przypadku ING jest karta kredytowa VISA doładowywana. Można ja otrzymać w 5 minut korzystając z bankowości elektronicznej, należy ją doładować do kwoty min.4 zł (PP pobierze testowo bodajże 1$) i wpisać w swoim koncie lub podczas składania zamówienia. Wymagany kod cvv2 przychodzi sms'em (warto zapisać - koszt karty 20zł, koszt zgubienia cvv2 25zł).

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EasyDIR - wg mnie po zakonczeniu sprawdzania dane mozna wyciagnac z exportu txt

No właśnie coś nie tak. Przed sprawdzeniem i po sprawdzeniu w export.txt są nie linki prowadzące do wpisu a tylko link domeny katalogu. Sprawdziłem ręcznie też czy dodaje do EasyDirów i dodaje. Czyli jest problem prawdopodobnie z samym wyszukiwaniem miejsca dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według PayPal sprzedający może odznaczyć konieczność posiadania podpiętej karty podczas składania zamówienia.

To właśnie pisałem Kojotkowi - ma sprawdzić

Automat do zakładania i postowania na blogach web 2.0


 


877lqaum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crona musisz ustawić dla omnicheckera zdaje się.

Wszystkie Crony są ustawione. Za omnicheckera odpowiada cron_check.php. Ale co innym wyszukuje linki do EasyDirów?

Przed puszczeniem omnichecker adresy bezpośrednie: 0/50

Po puszczeniu omnichecker adresy bezpośrednie: 3/50

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - ostatni dziś dzień więc dla osób które już faktycznie nie mogą kupić bo mają problem z brakiem karty

Płatność paypal: pay "małpka" omnimax.pl - TYLKO dla płatności za rok z góry

Osoby które w ten sposób zakupią oprogramowanie będą odpowiedzialne za pilnowanie i przedłużenie sobie abonamentu po roku ! - system nie wyśle im żadnych maili przypominających etc. Nie opłacenie na czas spowoduje wyłączenie licencji.

Po dokonaniu opłaty proszę przesłać na mojego maila imrozian @gm.....com następujące informacje:

ID transakcji z paypala

Imię i Nazwisko (musi się zgadzać z paypalem)

Mail z paypala

Adres zamieszkania

Jest to jednorazowa opcja na dziś wychodząc na przeciw oczekiwaniom obecnych/przyszłych użytkowników Omni

Z informacji jakie uzyskałem od paypala nie ma możliwości wyłączyć tego żądania posiadania karty

Aby sfinalizować tę płatność, dodaj do konta PayPal kartę debetową lub kredytową. Karta zostanie obciążona tylko wtedy, kiedy kwota transakcji przekroczy saldo Twojego konta.

I jest to TYLKO zabezpieczenie na wypadek nie posiadania środków na koncie w przyszłości gdy będzie wymagana płatność cykliczna

@Rzezniczek - później napiszę odnośnie twoich pytań (żeby nie było że ignoruję) - teraz jestem dość zabiegany ale wszystko działa

ch.png

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności