Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@strobet - jeśli był wykonany darmowy update z OA do OS to automatycznie licencja na OA przestaje istnieć

@mianle - OS II do czasu przejęcia pełnej funkcjonalności OS I będzie jakoby osobnym oprogramowaniem które z czasem będzie większym kombajnem

@arve_lek - nie zdradzamy tego co będzie a co będzie w wersji finalnej kiedy OS I zostanie całkowicie wycofany z rynku

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam małe pytania mianowicie chciałbym zakupić tą dzierżawę omnispeeda na wypróbowanie i mam problem, czy ta dzierżawa oznacza wynajęcie wszystkiego? tzn. hostingu też? czy wszystko jest już przygotowane do startu? a drugie czy można płacić w jakiejś normalnej formie czy tylko tym pay paylem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na hexcom super ale znalazłem info w regulaminie, że adultu nie można, jakoś to dla mnie dziwne myślałem że to moja sprawa gdzie dodaje i co jeśli jest oczywiście zgodne z prawem i admin jest podobnego zdania hehe, a ten program to tylko narzędzie, można wiedzieć co to jest adult w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na hexcom super ale znalazłem info w regulaminie, że adultu nie można, jakoś to dla mnie dziwne myślałem że to moja sprawa gdzie dodaje i co jeśli jest oczywiście zgodne z prawem i admin jest podobnego zdania hehe, a ten program to tylko narzędzie, można wiedzieć co to jest adult w takim razie?

OS przy tworzeniu projektów i dodawaniu opisów jeśli będą słowa adultowe też nie pozwoli Ci dodać takiego opisu.

pl.468x60v2_55508bc3e14e8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności