Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Coś pisali, że miał dzisiaj ruszyćten serwerek od txt.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak usunąć harmonogram który wisi przez usunięcie piramidy?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ściema z tymi awariami serwera?

Connection error Try again later.

No ściema to to nie jest, tylko dlaczego to tyle trwa? Chłopaki coś sobie nie radzą... A Kojotek - jako "celebryta z PiO" pewnie nie ma czasu się tym zająć, bo ciągle imprezki... ech ci celebryci :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ciągle imprezki...

Chyba tylko na skypie te imprezki, bo na gg cały czas się świeci :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać o co chodzi z tą piramidą? Ustawiłem niewielkie ilości na prywatnych wp, dodałem piramidę i coś się zaczęło robic, szybko skończyło bo było tego niewiele, ale w raporcie mam tylko linki z ?=numerek i oczywiście wpisów żadnych nie dodał. czy do tego trzeba mieć coś jeszcze? Np omnitxt? Bo z tego tak wnioskuję, że to z stamtąd tekst pobiera.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności