Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może mi ktoś napisać o co chodzi z tą piramidą? Ustawiłem niewielkie ilości na prywatnych wp, dodałem piramidę i coś się zaczęło robic, szybko skończyło bo było tego niewiele, ale w raporcie mam tylko linki z ?=numerek i oczywiście wpisów żadnych nie dodał. czy do tego trzeba mieć coś jeszcze? Np omnitxt? Bo z tego tak wnioskuję, że to z stamtąd tekst pobiera.

przylączam sie do prosby kolegi, ktoś moze wyjasnic jak tego prawidlowo uzywac( i do czego sluzy pole odliczania - "COUNT" co tam wpisac ??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie ustawione zapewne w OS że ma dodawać aż do skutku i sprawdzać linki więc takie macie wyniki :P - jak leci np freeglobes i będziecie mieli ustawione dodanie tylko 1 wpisu z takimi ustawieniami to przeleci całą bazę i dalej nie znajdzie ani jednego wpisu

Aktualnie wyszła nowa wersja (w sumie były już 2 po drodze) - przez szkolenia niestety nie mam czasu doglądać wszystkiego więc przepraszam

OmniSPEED v2.8 (wydane kilka dni temu)

poprawki w expression engine

możliwość zmiany dostępów w phpld, dolphin i articlescript

poprawka w articlebuilderze

poprawione zapisywanie pytań w learning

poprawka generowania ex-portu txt

poprawka w AI

inne drobne poprawki (6 poprawek)

OmniSPEED v2.9 (wydane dziś)

Data Life Engine DLE (nowy skrypt)

sprawdzanie linków jest teraz opcjonalne

inne drobne poprawki (przeszło 3 poprawki)

Przykładowe adresy DLE: - myślę że będzie to dobra aspiracja na napisanie dobrego footprinta (po szkoleniach jak się okiełznam trochę to zrobię osobną bazę)

hmyn.ru/user/Sinkakee/

t3war.com/user/Nosuod207/

sapravka.ru/user/fjsgziyo/

qist.ru/user/BonWeanda/

office-picture.ru/user/Davidev355/

blogs-reptiliy.xclan.ru/user/Danysej548/

jagospas.ru/user/amidjdfb/

dnbscene.ru/user/ObsendAgesser/

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się znajduje ten cache? bo jak przeglądam to tylko mi wyskakuje cachowania captchy tylko gdzie to może być. Jak byś mi mógł wytłumaczyć to był bym wdzięczny,

Edit:

Do Aktualizacji to samo mam. Nie zapisuje dodań ani w raporcie ani w omnispeedzie tak jak było przed aktualizacją dzisiejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności