Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo mam ustawione na 50 dodań, w hormonogramie by się zgadzało. Ale widze że dodaje do dużo większej liczby katalogów. Mam ustawione odpowiednio:

the default number of cycles to add: 1

check links existence after adding: odznaczone

daily add limit: all add attemps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile macie dodań do EE ?

Znalazłem ponad 10tys for, udało się zapisać do 250 i wstawić linka na 10 :/

1350 ee - około 160 dodań

8009 smf - około 50 dodań

To przed wpisem do stopforumspam. :nie_powiem:

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza "Hacking attempt" w errors dla nowego skryptu DLE ? (chodzi mi o stronę techniczną - bardziej o to jak to rozwiązać :) )

ps.

Jak działa mechanizm OS przy odhaczonym "check links existence after update" ?

Czy jeśli on dodaje link - nie sprawdzając czy on tam faktycznie występuje, to w takim razie czy on będzie w raporcie do pobrania ?

I w którym momencie on sprawdza czy link występuje ? Zaraz po dodaniu?

Co w przypadku skryptów które mają moderacje ?

Dzieki za info : )

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLE: W większości przypadków wystarczy wyczyścić błędy z tym związane i puścić dodawanie jeszcze raz.

Sprawdzanie linków: Zaznaczenie tej opcji powoduje włączenie funkcji która dodatkowo sprawdza czy link z opisu który miał zostać dodany, na pewno dodany został. Jest to używane w części skryptów, np. wordpress W Wordpressach często po dodaniu posta pojawia się informacja że dodawanie się powiodło, a wpis tak naprawdę nie został utworzony, włączenie tej funkcji spowoduje uznanie takiego dodania jako błędne. Wykrywa też sytuacje w których skrypt np. usuwa linki z dodawanego opisu itp. Sprawdzane jest to zaraz po dodaniu.

Ta funkcja jest dostępna dla: webmini, donmini, pksi, buddypress, easydir, otwartymini, wordpress, mocnelinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bazę wiki ok 7000, dodało 176 wiki, zakończyło, teraz baza ma 180 wiki i prawie 7000 erorow choć wiki działają, sprawdzałem wyrywkowo ręcznie, czemu mi nie dodaje do całości i oznacza jako error ? i wywala z bazy ?

ma ktoś pomysł

oraz SMF mam baze ale nie mogę wybrać w opcji SMF do dodawania bo na liście niemam tego skryptu ?

oraz wp, nie dodaje wogole czy to do publicznej czy prywatnej bo nie moze zarejestrowac why?

Waiting for registration: 0

Waiting for e-mails: 2524 [Try again] [List] [Delete]

Registration is switched off: 1063 [Try again] [List] [Delete]

Different registration error: 6508 [Try again] [List] [Delete]

Connection error: 0 [Try again] [List] [Delete]

Email was not received: 0 [Try again] [List] [Delete]

Lack of posting permission: 0 [Try again] [List] [Delete]

Registered successfuly: 0 [List]

ma ktoś może jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakiś pomysł ?

Zmien maila / włącz catchall

SMF mam baze ale nie mogę wybrać w opcji SMF do dodawania bo na liście niemam tego skryptu ?

Wejdze w Extras/OmniForum

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350 ee - około 160 dodań

8009 smf - około 50 dodań

Właśnie zacząłem szukać tani soft, który dodaje m.in. do tych forów, ale taka skuteczność zniechęca......

Ma ktoś więcej dodań do tych skryptów ? 1000 do EE ?? smf ?

Jeśli tyle da się dodać, to chętnie kupię przez czyjegoś refa jak takowe są...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również mam dość niską efektywność zarówno w forach jak i w wordpresach. Czy ktoś chciałby może odpłatnie podzielić się swoją bazą?

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodałem do dwóch OS bazy wiki, do prywatnych wiki, w jednym pokazuje mi "Amount" 11k, w drugim 4k, natomiast gdy wchodzę w details jest tam jeszcze inna ilość wiki, czy ktoś może wytłumaczyć o co chodzi ?

Dlaczego program przestał prawie dodawać do webmini ? Na liście na której program zaznaczył webmini jako złe, bez problemu wchodzę na stronę i dodaję ręcznie, czy ktoś wogóle to sprawdza, czy ma wszystko gdzieś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności