Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie tylko do webmini przestał dodawać, ja ten problem mam na kilku skryptach, próbowałem rożnych ustawień i z proxy i bez , zmiana maili itp i nic. Ręcznie oczywiście się da dodać,katalog działa.

Co do nowej wersji mi się podoba, można min, ustawić Polską wersję językową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego program przestał prawie dodawać do webmini ? Na liście na której program zaznaczył webmini jako złe, bez problemu wchodzę na stronę i dodaję ręcznie, czy ktoś wogóle to sprawdza, czy ma wszystko gdzieś ?

Do najnowszych katalogów na Webmini można dodawać wpisy tylko ręcznie lub adderkiem.

Here at Tentanos  we pride ourselves on being a trustworthy, friendly and professional gazebo hire company with outstanding customer service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@screws

yyy niby od kiedy tak jest?

Od webmini 3.1 - można wyłączyć dodawanie przez ludzi lub dodawarki i zostaje tylko adderek.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być "dodawać wpisy tylko adderkiem".

Wiele webmini z bazy OS prv zostało zaktualizowanych do wersji 3 i została w nich wyłączona możliwość dodawania wpisów przez ludzi i dodawarki.

Here at Tentanos  we pride ourselves on being a trustworthy, friendly and professional gazebo hire company with outstanding customer service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności