Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Generalnie jest spory problem z SWP... dodawanie jest strasznie spowolnione, chociaż dzięki za naprawienie systemu punktowego ;)

z głównej bazy czasami udaje się pobrać rzeczywisty status, ale ewidentnie jest problem z połączeniem i w większości przypadków w ADD mam na wszystko 0... nawet linków z dodań nie ma szansy pobrać...

Czas się za to wziąć poważnie, Panowie...

Dotychczas projekt miałem w SWP wykonany w kilka minut (większe - do godziny) - teraz czekam tygodniami... troszkę zmienia się w tym skrypcie pojęcie Speed ;)

Panie Szefie Omni (czy tam Pani Szefowo :D), czas chyba chłopakom "delikatniej" zwrócić uwagę na ten problem ;)

poza tym OS - OK. Chyba nie mam innej dodawarki z takim przyrostem obsługiwanych skryptów... :brawa: ... no może poza tymi kilkoma, gdzie mogę sam wszystko spersonalizować odpowiednimi modami, ale ja leniwy jestem... :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla softów omni domenę instalacyjną można zmienić samodzielnie usuwając w zakładce instalacje domenę aktualną?

Tak, właśnie po to jest ta funkcja ;)

No i ok usunąłem ta domenę instalacyjna, ale mam teraz tylko Brak instalacji!

Nie mogę teraz nigdzie dodać nowej domeny a support nie odpisuje. Czy mogę sobie przenieść skrypt na inną domenę po prostu? Sam tego chyba nie wykryje system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

Podczas próby dodania swojej bazy wiki dostaję info:

"Nie dodano żadnej pozycji do prywatnej bazy danych"

"W prywatnej bazie danych znajdowało się [liczba] spośród dodawanych katalogów"

Problem w tym, że baza była pusta i nie było w niej żadnego katalogu, a skrypt odczytuje jakbym je wszystkie już miał wczytane. Jest to niemożliwe tym bardziej, że dopiero co je harvestowałem.

Ktoś wie w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności