Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Joland

Popieram :)

Super gdyby było widać kiedy została zaaktualizowana była baza.

@Kojotek

No fajnie się zapowiada ta nowa wersja. : D

Dobrze gdyby miała jakieś zaawansowane ustawienia co do współpracy z różnymi łamaczami obrazków - żeby dało się np.

wywołać parę razy w przypadku błędnego zczytania - żeby dało się to ręcznie ustawiać w OS. No i czas oczekiwania na taki kod.

Moim zdaniem to funkcjonalność z serii "must have", która bardzo ułatwi funkcjonowanie - zwłaszcza że z dnia na

dzień coraz więcej skryptów wymaga łamaczów kapczy :P

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś podobny problem?

https://i.imgur.com/gTt3G.png

nie mogę przedłużyć licencji :(

Zgłoś na Panelu, prawdopodobnie miałeś zawieszoną licencję i wtedy odnowienie kosztuje 35$.

@Joland

Popieram :)

Super gdyby było widać kiedy została zaaktualizowana była baza.

@Kojotek

No fajnie się zapowiada ta nowa wersja. : D

Dobrze gdyby miała jakieś zaawansowane ustawienia co do współpracy z różnymi łamaczami obrazków - żeby dało się np.

wywołać parę razy w przypadku błędnego zczytania - żeby dało się to ręcznie ustawiać w OS. No i czas oczekiwania na taki kod.

Moim zdaniem to funkcjonalność z serii "must have", która bardzo ułatwi funkcjonowanie - zwłaszcza że z dnia na

dzień coraz więcej skryptów wymaga łamaczów kapczy :P

Wszystko to będzie w nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/150502-omnispeed-nowy-automat-dodajacy/page__st__1965#entry1149393

czy możesz się ustosunkować do kwestii SWP?

czy to jest jakiś bug globalny, czy tylko mnie wywala obecnie z bazy i nie dodaje projektów?...

chyba, że zastosowaliście jakiś limit? np. jeden plik na dobę :) to mówcie:

nie będę czekał na darmo i zrobię identyczny projekt wyłącznie na moich stronach (też sporo ;))

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Dla stałych klientów Omni (osoby które regularnie opłacają OS przez min 3 ostatnie miesiące) planowana jest obniżka abonamentu - nie chcę tutaj podawać jeszcze dokładnie szczegółów co i jak dokładnie będzie wyglądało i ile tej obniżki będzie

a co z tymi co oplacaja za rok z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest spory problem z SWP... dodawanie jest strasznie spowolnione, chociaż dzięki za naprawienie systemu punktowego ;)

z głównej bazy czasami udaje się pobrać rzeczywisty status, ale ewidentnie jest problem z połączeniem i w większości przypadków w ADD mam na wszystko 0... nawet linków z dodań nie ma szansy pobrać...

Czas się za to wziąć poważnie, Panowie...

Dotychczas projekt miałem w SWP wykonany w kilka minut (większe - do godziny) - teraz czekam tygodniami... troszkę zmienia się w tym skrypcie pojęcie Speed ;)

Panie Szefie Omni (czy tam Pani Szefowo :D), czas chyba chłopakom "delikatniej" zwrócić uwagę na ten problem ;)

poza tym OS - OK. Chyba nie mam innej dodawarki z takim przyrostem obsługiwanych skryptów... :brawa: ... no może poza tymi kilkoma, gdzie mogę sam wszystko spersonalizować odpowiednimi modami, ale ja leniwy jestem... :D

Wygląda na jakiś lokalny błąd, właśnie przetestowałem i dodaje mi na bieżąco (~1 tekst na minutę). Może spróbuj wgrać ręcznie pliki OS, albo załóż zgłoszenie na OmniPanelu to się temu przyjrzę indywidualnie (OmniPanel jest jedynym oficjalnym kanałem supportu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na sprawę z historycznego punktu widzenia nadszedł czas na kolejny, 'zupełnie nowy' produkt : OmniHiperExtraCudo - jaki niebawem ujrzy światło dzienne :) - kto się założy ??

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na to wygląda niestety.

Jako że wiele osób w Omnipanelu zgłasza błąd z działaniem poczty (oczywiście nikt z supportu nie reaguje), miałem ten sam problem, mi pomogło założenie skrzynki na poczta.pl, najbardziej mnie interesuje że ktoś z supportu odpowiada że poprawny port to: 110, a ja zawsze myślałem że są różne, ot znowu czegoś się uczę. Acha poczta.pl ma port 110, ale np. wp. pl ma 995 a więc może przez to te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Support ma wiele na sumieniu ale na sprawę konfiguracji poczty odpowiadali w tym wątku już kilka razy... Ustawienia portów zależą od serwerów i stosowanego połączenia.

Standardowy port dla połączeń pop3 to rzeczywiście 110 a port 995 wykorzystywany jest przy połączeniu szyfrowanym. Do wypełnienia w omnispeed jest kilka pól:

Adres e-mail - podajemy adres email, np. kontakt@mojadomena.pl

Login e-mail - podajemy na 99% to co wyżej czyli np. kontakt@mojadomena.pl choć niektóre serwery mogą wymagać w tym polu nazwy użytkownika a nie pełnej nazwy konta mailowego

Hasło e-mail - tu jasne, podajemy hasło

Serwer pop3 - jeśli konfigurujemy skrzynkę we własnej domenie to mogą to być wartości typu: pop3.mojadomena.pl albo mail.mojadomena.pl albo po prostu mojadomena.pl

Port serwera - tu prawie na pewno będzie 110, w razie czego można spróbować 995 albo 465

Przełącznik: Pojedynczy adres | Cała domena @XXX | Adres+aliasy - dla skrzynki w swojej domenie, jeśli możemy ustawić konto pocztowe typu catch-all ustawiamy opcję drugą: "Cała domena", jeśli nie możemy ustawić catch-all albo korzystamy z publicznych serwerów pocztowych wp, onet itp. to zaznaczamy opcję pierwszą: "Pojedynczy adres". Opcja trzecia przewiduje możliwość przekierowania poczty z kilku adresów do jednej skrzynki

a potem trzeba testować.

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, może ktoś wie gdzie mam szukać błędu: wgrałem instalkę na VPS (z Ultimahost, z zainstalowanym Zendem i GD), wyskoczyło mi że brakuje pliku z licencją i po skopiowaniu jej mam teraz napis "BLOCKED".

Na Hexcom działa, więc widocznie muszę coś jeszcze ustawić na serwerze a nie pokazuje mi żadnych błędów (włączyłem ich wyświetlanie).

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tler - zła konfiguracja VPS-a - W tym przypadku chodzi o to że taki VPS przedstawia się jako maszyna typu localhost a nie maszyna stojąca w serwerowni

@marcinos75 - szybkość OS zależy od wielu czynników ale w tym przypadku nie ma nic to wspólnego z samym PHP i tym jak to jest napisane - skuteczność hmmm popatrz lepiej na bany jakie masz na swoim IP i przeglądnij swoje listy pod kątem jakości :P

@Ja1 - bardzo się mylisz w temacie jakiegoś upadku (tu aż się prosi o uszczypliwy komentarz za takie brednie :P ) a w temacie poczty było to już przez nas tyle razy wałkowane że już ... - konfiguracja oprogramowania z pocztą jest po stronie użytkownika a nie twórców aplikacji

@mario1973 oraz @jezyk403 - ale w czym masz problem że będzie lub nie będzie to nowa dodawarka skora dla użytkowników OS update jest za FREE ? (ktoś może to wyjaśni w czym jest problem ?)

NISKA AKTYWNOŚĆ MOJA ORAZ EKIPY OMNI W TEMACIE JEST WYNIKIEM SKONCENTROWANIA SIĘ NAD WYDANIEM NOWEJ WERSJI "OS V3" KTÓREJ WYDANIE JEST PLANOWANE JESZCZE NA TEN ROK

Poniżej przypominam (było już o tym pisane) co będzie można znaleźć w nowym OS:

1 - Ponad 60 skryptów obsługiwanych bezpośrednio z programu (docelowo chcemy udostępnić około 130)

2 - Możliwość samodzielnej edycji plików odpowiedzialnych za proces obsługi danego skryptu (rejestracja / logowanie / postowanie)

3 - Możliwość samodzielnego obkodowania dowolnego softu bez znajomości PHP - trzeba zrozumieć składnię plików XAS zastosowanych w nowym OS

4 - Integracja z nowym systemem łamania tekstowych pytań - dużooo bardziej zaawansowana forma nauki OS pytań i odpowiedzi (aktualnie było to stosowane do webmini)

5 - Obsługa for / web2.0 / platformy blogowe / katalogi / księgi gości / artykuły / social

6 - Możliwość pisania własnych dodatków do OS z opcją sprzedaży takich dodatków (coś na wzór zenopostera i templatek) - mod będzie kodowany w taki sposób że będzie można go uruchomić tylko na swojej kopi OS do której sprzedawca go przypisze - tutaj nam chodzi o to że jeśli osoba trzecia napisze moda do OS to taki mod nie będzie leciał do x kopi OS (mam nadzieję że to zachęci osoby do pisania nowych modów i sprzedaży ich w rozsądnych pieniądzach - nie będzie dawania modów innym osobą które tego moda nie kupiły)

UWAGA: Osoba która będzie pisała moda na sprzedaż otrzyma od nas za FREE specjalny panel licencyjny dla swoich modów i samodzielnie może sprzedawać licencje na swoje mody bez naszego pośrednictwa

7 - Nowy OmniScraper v2 wyników z Google połączony bezpośrednio z modami i bazami prywatnymi

8 - Całkowicie nowy wygląd całego OS

9 - Całkowicie nowy silnik włącznie z tym że będzie najprawdopodobniej tylko 1 plik do crona

10 - Całkowicie nowy system instalacyjny / licencyjny

11 - Całkowicie nowy mechanizm aktualizacyjny zarówno dla całego programu jaki i dla samych modów

Żeby nie zdradzać za dużo przed samą premierą softu:

of.jpg

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności