Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie raczej tylko na pewno pracujemy nad nowościami (nowy OS jest w 100% nowy począwszy od panelu skończywszy na właściwym kodzie PHP oprogramowania)

Wszystkie softy doczekają się aktualizacji i tam gdzie to wymagane przepisanie wszystkiego od nowa - czasem lepiej jest napisać coś od podstaw niż poprawiać

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z doświadczenia powiedzieć, jak funkcjonuje OmniPanel pod względem realizacji zamówienia, wraz z wystawieniem rachunku? Jest on automatycznie generowany, czy trzeba czekać "x" dni na dodanie?

Druga sprawa to przelicznik PLN/USD. Planuję zamówić OmniSpeed którego cena jest w USD - i tutaj pojawia się pytanie, jaką kwotą musiałbym zasilić konto (przez Przelewy24) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to przelicznik PLN/USD. Planuję zamówić OmniSpeed którego cena jest w USD - i tutaj pojawia się pytanie, jaką kwotą musiałbym zasilić konto (przez Przelewy24) :)

kurs w paypal na obecną chwile to 1 PLN = 0,309235 USD

Kurs sprawdzamy po zalogowaniu - więcej tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tler - zła konfiguracja VPS-a - W tym przypadku chodzi o to że taki VPS przedstawia się jako maszyna typu localhost a nie maszyna stojąca w serwerowni

mam to samo. Ktoś może rozwinąć temat o co chodzi?, domena podpięta, test serwera pokazuje że wszystko ok, install.php działa jak należy, a przy wejściu w index.php BLOCKED

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małe pytanko co do omniscraper zakupiłem konto na jupe z 4 ip wbiłem jest w interfejsy odstęp zrobiłem 10 s, po chwili na każdym adresie miałem ban, jak odpowiednio harvestowac aby nie dostać bana. Pozdrawiam

Jak zamierzasz harvestowac to dodaj proxy i wybierz korzystanie z proxy a nie z interfejsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko co do omniscraper zakupiłem konto na jupe z 4 ip wbiłem jest w interfejsy odstęp zrobiłem 10 s, po chwili na każdym adresie miałem ban, jak odpowiednio harvestowac aby nie dostać bana. Pozdrawiam

Szybkość blokowania zapytań googla zależy od rodzaju frazy, jeśli bardzo skomplikowana to blokuje szybciej. 4 adresy ip to jednak dość mało do harvestowania wyników. marcinos75 ma rację - interfejsy przydają się raczej do omijania bana za postowanie niż do harvestowania google-a. Zbierając adresy za pomocą Scrapebox-a staram się mieć przynajmniej około 1000 potwierdzonych adresów serwerów proxy. Omni harvestuje wolniej ale też stawiałbym że potrzebujesz przynajmniej kilkudziesięciu sprawdzonych adresów proxy aby w miarę płynnie to robić. Możesz tez spróbować, zamiast dużej ilości proxy, ustawić na początek dużo dłuższy interwał np. 45-240s a jeśli po 30-60 minutach wszystko działa sprawnie zmniejszać go i wyczujesz granicę. Z doświadczenia odradzam rozwiązania typu proxymarket (mimo że wielu poleca), raczej dobry program do wyszukiwania i testowania publicznych proxy. Polecam Scrapebox-a (choć wtedy nie będziesz potrzebował OmniScrape-a).

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej dobry program do wyszukiwania i testowania publicznych proxy. Polecam Scrapebox-a

:D super ze polecasz, a sprawdzałeś jak on działa w porównaniu z innymi softami? szczególnie w harwestwoaniu i sprawdzaniu proxy? o harwester nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to co znam i z czego korzystam, jeśli uważasz że inne są lepsze to zaproponuj coś, może się nawrócę... ;)

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności