Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jak tam prace nad usunięciem starych błędów?, kilka, jak nie kilkanaście osób ma problemy z rejestracją WP, zgłoszenia w panelu błędów są, jedynie co mnie martwi to brak odpowiedzi ze strony supportu.

Żeby nie było opiszę swój przykład:

Ok 7K maili rejestracyjnych odebranych przez OS, w bazie przybyło raptem 3 adresy.

Mail catch all, nowy nigdzie wcześniej nie wykorzystywany, komunikat OS: Oczekujących na e-maila: 4435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WyczesanySEOWIEC - bardzo możliwe że jutro popołudniu zapodamy ogłoszenie z prośbą o zgłoszenie się chętnych na finalne testy nowego "OS"

Jak pisałem wcześniej jest to całkowicie nowe oprogramowanie które z starymi wersjami programu OmniADD i OmniSPEED nie mają kompletnie nic wspólnego co wymusza na nas ogromną ilość testów

@ja1 - ten temat już był tyle razy wałkowany że już mi się nie chce po raz kolejny tego samego pisać

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek, ja wiem, OS musi porejestrować, poczekać aż skończy, potem dopiero ściąga maile. Tylko że akurat skończył rejestrować 2 dni temu, a w skrzynce ponad 7K maili, a OS nic z tym nie robi.

Miałem podobnie - pomogło wyczyszczenie bazy i dodanie adresów ponownie.

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neox - w czym problem masz po za problemem z głową o czym już nie raz wyraźnie było mówione, a Ty to potwierdzasz z każdą kolejną swoją wypowiedzią ? (pocieszę Cię że dla Ciebie nowy soft będzie nie dostępny tak więc nie przejmuj się że będziesz miał jakiś problem) - i więcej już twoich przeprosin za swoje zachowanie nie przyjmę niezależnie od tego jak bardzo będziesz prosił i przepraszam tak jak było to ostatnio na mailach

@ja1 - szybkim krokiem zmierzasz do poziomu NEOX-a w wypowiedziach - tak Ci jego IQ imponuje czy szukasz kolegi na podobnym poziomie ?

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek, mam pytanie czy ja się wypowiadam na temat Twojej inteligencji?, lub Twojego poziomu?, co straszysz że mi licencji nie przedłużysz?, rozmowa jest na konkretny temat, a więc jak masz coś do powiedzenia odpowiedz. Co może zaprzeczysz że jest problem z rejestracją WP?, masz pełno zgłoszeń od klientów na ten temat od początku grudnia i to olewasz, nikt nie odpowiedział z supportu.

A imponuje mi Twoje IQ.

Proszę Kojotek jak nie umiesz zajrzeć w zgłoszenia błędów:

W podglądzie wordpresów przy pozycji "Brak możliwości postowania" znajduje się przycisk "Ponów próbę", który nie działa. Po kliknieciu nic się nie dzieje, wp z tym błędem nie "idą" ponownie do rejestracji.

Nie rejestruje się w Wordpressach.

Waiting for e-mails: 2562

Successfully connected to e-mail. Number of messages: 0

W skrzynce rzeczywiście żadnej wiadomości :/

Prosiłbym o pomoc.

Ja czekam dalej na rozwiązanie tego problemu, który został zgłoszony w innym wątku..

Dodaję do stworzonej przez siebie grupy katalogów Wordpress stronę na zasadzie:

login::hasło::https://adresbloga.pl

zamiast dodać mi tego bloga z hasłem dodaje adres https://login::hasło::https://adresbloga.pl

Zainstalowana kopia OmniSpeed nie rejestruje/nie odbiera maili rejestracyjnych z WP. Mimo kilkukrotnej zmiany danych konta mailowego - program pokazuje ze maile są na skrzynce, potem maile znikają a nadal OS twierdzi że czeka na te maile.

U mnie problem również się pojawił. Próbowałem z różnymi kontami i tak jak jest napisane, OS się łączy, maile z hasłami \"znikają\", ale OS nie dodaje tych WP.

Czy ktoś pomoże rozwiązać problem?

U mnie to samo :/

To tylko część zgłoszeń, od innych użytkowników których znam osobiście wiem że mają to samo ale nie zgłaszali, co dalej sądzisz że to tylko mój problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WyczesanySEOWIEC - bardzo możliwe że jutro popołudniu zapodamy ogłoszenie z prośbą o zgłoszenie się chętnych na finalne testy nowego "OS"

Jak pisałem wcześniej jest to całkowicie nowe oprogramowanie które z starymi wersjami programu OmniADD i OmniSPEED nie mają kompletnie nic wspólnego co wymusza na nas ogromną ilość testów

@ja1 - ten temat już był tyle razy wałkowany że już mi się nie chce po raz kolejny tego samego pisać

Ok

Na pewno będę chciał uczestniczyć w testach, więc - jeśli nie jest to problemem to na zapas można mnie wpisać.

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ja1 - co do twojego IQ nie wiem jakie masz ale twoje wypowiedzi są na poziomie NEOX-a a tego IQ jest bardzo niskie i niestety co chwile się potyka o nie (Jeśli uważasz się za testera - to twoje zdanie nie moje - i masz jakieś ale do tego to nie korzystaj z OS i będzie po kłopocie)

Natomiast co do samego twojego pitolenia bzdur w temacie - powiem tak pilnuj swojego nosa i nie bądź adwokatem tak gdzie się nie znasz bo tylko się ośmieszasz i gadasz bzdury jak i w tym przypadku

ZALOGOWAŁEM SIĘ NA TWOJĄ KOPIE (TO WIESZ BO MI KLIKAŁEŚ CAŁY CZAS) I GWARANTUJĘ CI ŻE WSZYSTKO JEST W 100000% POPRAWNIE I NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU W PROGRAMIE NATOMIAST PROBLEMEM JEST TO CO ROBISZ TY I TYLKO TO !! - według zasady jeśli ma coś nawalić będzie to człowiek

Jak pisałem wcześniej temat był wałkowany x razy i tłumaczony więc się nie będę powielał po raz kolejny - klikaj tak dalej to za rok nie zrozumiesz co psujesz i tylko ty to robisz

Zgodnie z zasadami supportu odp będzie czekała na Ciebie w panelu (płatna odpowiedź żeby sprawa była jasna)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności