Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałem oficjalnie poinformować o możliwości / konieczności przeniesienia licencji z OmniSPEED do OmniFLASH. Tym samym OmniSPEED zostaje oficjalnie wycofany z rynku z zaznaczeniem że można z niego nadal korzystać zgodnie z abonamentem jaki został wybrany przy zakupie OmniSPEED

Informacje o OmniFLASH

Opis programu OmniFLASH wraz z specyfikacją co nowego można znaleźć w programie: KLIK

Dla kogo jest dostępna aktualizacja - (nie dotyczy użytkownika NEOX)

Dla każdej osoby która dokonała zakupu licencji na OmniSPEED

Dla każdej osoby która dokonała wcześniej aktualizacji z OmniADD do OmniSPEED

Komu nie przysługuje aktualizacja

Aktualizacja nie jest dostępna dla osób wynajmujących OmniSPEED

Aktualizacja nie jest dostępna dla osób który otrzymały licencję darmowo (np: bonusy do szkolenia)

Do kiedy muszę wykonać aktualizację

Aktualizacja musi zostać dokonana do 15/02/2013 - po tej dacie nie będzie możliwości dokonania wymienienia licencji na OmniFLASH i zostanie utrzymany aktualny abonament

Cenny miesięcznego utrzymania aplikacji

Licencja miesięczna wynosi 25 USD lub rocznie 250 USD

Osoby które płacą aktualnie więcej niż wspomniane 25 USD miesiąc otrzymują obniżenie ceny do 25 USD

Osoby które płacą aktualnie mniej niż 25 USD miesięcznie mają utrzymaną opłatę do czasu regularnego opłacania (w przypadku przerwania płatności automatycznie zostaje ustawiony abonament na 25 USD miesiąc)

Co otrzymam po wymianie licencji

Po przejściu na nowe oprogramowanie każdy otrzymuje licencję OmniFLASH PRO+ (najwyższa licencja) - istnieje możliwość przejścia na inny typ licencji zgodnie z cennikiem poniżej

licencje-of.jpg

Jak dokonać wymiany licencji + Instalacja

Wymienić można TYLKO aktywne licencje (opłacone)

Należy zalogować się do panelu klienta : https://www.omnipanel.pl/panel

Z menu po lewej stronie wybrać "Wymiana licencji na OmniFLASH"

Na nowej podstronie wybrać licencję która ma zostać wymieniona i zatwierdzić operację

Z górnego menu "instalacje" usunąć starą instalację (ta która została wymieniona)

Z menu po lewej stronie wybrać "OmniFLASH" i pobrać pliki

Z menu po lewej stronie pobrać "Pobierz plik licencyjny"

Wgrać wszystkie pliki przez FTP - upewniając się że mamy włączony tryb binarny

Uruchomić instalację

Gotowe

Jak przenieść projekty z OmniSPEED do OmniFLASH

Pobieramy plik z tego adresu: https://omnipanel.pl/download/OS-export.zip

Wgrywamy do głównego folderu aplikacji OmniSPEED i uruchamiamy

Klikamy "export" i zapisujemy plik np: na pulpicie

Przechodzimy do OmniFLASH

Przechodzimy do zakładki Settings -> Import

Wybieramy plik który został zapisany na pulpicie z exportu z OmniSPEED

Gotowe

Uwaga:

W przypadku jeśli pojawi się komunikat błędu "found" należy po całej operacji odpalić jeszcze raz plik install.php

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja miesięczna wynosi 25 USD lub rocznie 250 USD

Osoby które płacą aktualnie więcej niż wspomniane 25 USD miesiąc otrzymują obniżenie ceny do 25 USD

Osoby które płacą aktualnie mniej niż 25 USD miesięcznie mają utrzymaną opłatę do czasu regularnego opłacania (w przypadku przerwania płatności automatycznie zostaje ustawiony abonament na 25 USD miesiąc)

A co z osobami które płaca abonament OS za rok z góry, nie powinno być rozróżniani przywilejów cenowych na zasadzie ty płacisz miesięcznie to to bie sie należy a ty płacisz rocznie to juz nie masz prawa do kontynuacji w cenie rocznej jak mieś ustaloną w przypadki OS

Pisałem w temacie OF ale tam zero odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam: po instalacji i zalogowaniu sie do panelu dostaje błąd: Unhandled Exception. Ogarnia ktoś taki błąd?

Napisz mi na PW jakim mailem się logujesz.

edit

Problem rozwiązany, podczas instalacji Flasha należy utworzyć nową "czystą" bazę danych, na bazie ze Speeda nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monterek - właśnie pokazałeś dlaczego mnie szlak trafia z niektórymi osobami które tworzą mity na nasz temat + dlaczego tracę cierpliwość + dlaczego poprosiłem ładnie o trzymanie się tematów a nie pakowanie wszystkiego do OF

Pisałem w temacie OF ale tam zero odpowiedzi

Tutaj z tym zarzutem się nie zgodzę :P a powód ?

Odpowiedź padła zaraz po twoim pytaniu :P Dowód : https://www.forum.optymalizacja.com/topic/170914-omniflash-nowa-dodawarkasystemautomat-pozyskujacy-tysiace-linkow/page__st__135#entry1180067 - i to myślę piękny przykład jak użytkownicy idealnie potrafią mnie wyprowadzać z równowagi :P

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monterek - właśnie pokazałeś dlaczego mnie szlak trafia z niektórymi osobami które tworzą mity na nasz temat + dlaczego tracę cierpliwość + dlaczego poprosiłem ładnie o trzymanie się tematów a nie pakowanie wszystkiego do OF

Pisałem w temacie OF ale tam zero odpowiedzi

Tutaj z tym zarzutem się nie zgodzę :P a powód ?

Odpowiedź padła zaraz po twoim pytaniu :P Dowód : https://www.forum.opt...35#entry1180067 - i to myślę piękny przykład jak użytkownicy idealnie potrafią mnie wyprowadzać z równowagi :P

Tylko piszesz ze jak ktoś opłać miesięcznie to ma taka sama kwotę miesięczną przy OF ale nie piszesz czemu niema kontynuacji opłaty rocznej w takiej samej cenie jak w przypadku OS.

Czemu mam byc gorzej traktowany niz ktoś kto opłaca miesięcznie, ja wybrałem pakiet roczny o to tez powinno być kontynuowane.

Albo nic nie jest kontynuowane na takich samych zasadach ale wszystko jest kontynuowane na takich samych zasadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rezygnujesz po wygaśnięciu twojego abonamentu i nie ma problemu

Zasady podałem dla wszystkich i tutaj nie ma negocjacji w tej kwestii - abonament roczny fajna sprawa ale to jednorazowe zasilenie budżetu oprogramowania (dobre na premie dla programistów) jednak mały pożytek z tego na rozwój aplikacji. Jesteśmy bogatsi o doświadczenia związane z przepływem $ i eliminujemy sytuacje które są nie korzystne dla prawidłowego rozwoju oprogramowania

Jedno mogę powiedzieć na pewno - im więcej osób będzie korzystać z aplikacji i systematycznie opłacać tym chętniej będziemy obniżać ceny (rentowność inwestycji) - dlatego OS miał nominalną cenę 35 USD/mc a OmniFLASH ma już 25 USD/mc - docelowo jeszcze chcemy zejść z ceny (tylko dla osób które np min 6 miesięcy opłacają regularnie) do 15/20 USD/mc

Tak więc na ten moment rentowność jest zagwarantowana przy opłacie miesięcznej 25 USD lub rocznej 250 USD bez jakiegokolwiek zahamowania rozwoju aplikacji.

Tu wszystko już zależy od samej sprzedaży i abonamentów miesięcznych - tak wiec tutaj nie chcę wybiegać za bardzo w przyszłość - rynek zweryfikuje sam wszystko i tez może być tak że cena dla nowych użytkowników może iść do góry

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

To skąd mam wiedzie ze jak opłacę za rok z góry OF Pro+ to za rok nie będę miał większej opłaty rocznej? skoro mówisz ze to opłata na premier dla programistów a nie na rozwój softu i niema nic wspólnego z wcześniejszą kwota jaka płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@monterek - jeśli chodzi o opłaty roczne tu mogę zagwarantować swoją osobą że cena nie będzie już wyższa za rok - tu możesz mnie trzymać za słowo. Natomiast chcę mocno zaakcentować że moim celem jest obniżanie cen i bonus-owanie osób które wykupiły roczny abonament po wyższej cenie (co i jak będę myślał jak dojdzie do tej sytuacji - nie chciał bym żeby użytkownik był stratny na obniżkach)

@zakręcony oraz @ja1 (szczególnie Ja1) - chyba bardzo wam brakuje porównania do odpowiedniego IQ i szukacie zaczepki. Tak trudno zrozumieć że jeśli nie mam nic do powiedzenia to lepiej się zamknąć ? A potem się dziwicie że was ignoruję lub porównuję do ....

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony oraz @ja1 (szczególnie Ja1) - chyba bardzo wam brakuje porównania do odpowiedniego IQ i szukacie zaczepki. Tak trudno zrozumieć że jeśli nie mam nic do powiedzenia to lepiej się zamknąć ? A potem się dziwicie że was ignoruję lub porównuję do ....

Kojotek nie denerwuj się, akurat w tym że wypuszczasz nowe programy nie widzę nic złego, troszkę luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rezygnujesz po wygaśnięciu twojego abonamentu i nie ma problemu

ale ja nie chce rezygnować z opłaty rocznej, wręcz przeciwnie ja ja chce kontynuować a w takiej samej wysokości po bezpłatnym przejściu na OFPRO+ ,a skoro piszesz ze OF jest kolejna kontynuacja/aktualizacja OS to nie wiem czemu bym miał mieć inne warunki cenowe

@monterek - jeśli chodzi o opłaty roczne tu mogę zagwarantować swoją osobą że cena nie będzie już wyższa za rok - tu możesz mnie trzymać za słowo. Natomiast chcę mocno zaakcentować że moim celem jest obniżanie cen i bonus-owanie osób które wykupiły roczny abonament po wyższej cenie (co i jak będę myślał jak dojdzie do tej sytuacji - nie chciał bym żeby użytkownik był stratny na obniżkach)

juz kilkukrotnie dawałeś podobne gwarancje np: jak wyszedł OS to pisałeś ze to już ostatnia płatna aktualizacja OS i nie przewidujesz innych zastępczych programów tylko ciągły rozwój OS, a ty zonk jest OF :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności