Skocz do zawartości

OmniSPEED - Nowy Automat Dodający


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Tak jak wspominałem kilkukrotnie już w temacie OmniFLASH oraz OmniSPEED obniżką zostało objęte 63% użytkowników/abonentów OmniSPEED - Zmiany te niosły za sobą pewne decyzje takie jak ta że nie możemy utrzymać ceny promocyjnej na poziomie z zeszłego roku jaka była zaproponowana na samym początku powstania OmniSPEED. Dodatkowo chciałem też nadmienić że promocyjne zakupy z abonamentem płatnym roczne zostały bardzo szybko wycofane - nie gwarantowały dalszego rozwoju aplikacji.

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, to jak przejść na OFPRO z OS, tak aby nie płacić tej opłaty 150$. przypomnę ze posiadacze OS maja przejsce na OSPRO+ za free. Rozumeim ze będę musiał doplacic 50$ aby mieć OSPRO, chyba ze tu tez jest oferta przejścia za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak wspominałem kilkukrotnie już w temacie OmniFLASH oraz OmniSPEED obniżką zostało objęte 63% użytkowników/abonentów OmniSPEED - Zmiany te niosły za sobą pewne decyzje takie jak ta że nie możemy utrzymać ceny promocyjnej na poziomie z zeszłego roku jaka była zaproponowana na samym początku powstania OmniSPEED. Dodatkowo chciałem też nadmienić że promocyjne zakupy z abonamentem płatnym roczne zostały bardzo szybko wycofane - nie gwarantowały dalszego rozwoju aplikacji.

Ja również skusiłem się na abonament roczny. Nawet wykupiłem droższą wersję zakupu oprogramowania (zakup nowej licencji OS - mając licencję OA a nie upgrade [mam teraz i AO i OS]) dlatego że w długotrwałym rozliczeniu wychodził (miał wychodzić) taniej. Kojotk-u - nikt nie zabroni Twojej firmie wypuszczania nowego softu - bardzo dobrze że tak jest to realizowane - ani likwidacji dotychczasowych abonamentów rocznych ale z uwagi na decyzję jakie podejmujecie w firmie część użytkowników - ci z opłatami rocznymi - otrzymają wzrost cen a więc są finansowo pokrzywdzeni w stosunku do wcześniejszych ustaleń. Nie było między nami umowy pisemnej a jedynie bazujemy na zapewnieniach Twojej firmy ale one też powinny być wiążące. Stąd prosiłbym o rozważenie Twojej/Waszej decyzji na ten temat i ewentualnie zaproponowanie jakiegoś polubownego rozwiązania. Z programu jestem dość zadowolony ale mimo zapewnień, jego koszty z roku na rok rosną, z aktualizacjami bywa różnie (rozumiem że część wynika nie z waszej winy) i część użytkowników ma poczucie że zostali lekko naciągnięci.

Czasami lepiej mieć zadowolonego klienta, którego potraktujemy fair, zgodnie z wcześniej przyjętymi zasadami (nawet jeśli nie będzie tak opłacalny), bo w przyszłości i tak jeszcze na nim zarobisz bo nadal będzie płacił, kupował szkolenia i kolejne wersje softu niż straconego klienta który dodatkowo będzie psioczył i zniechęcał innych. Jest to dla Was idealna okazja na robienie dobrego wrażenia i budowanie dobrej reputacji albo nie...

W imieniu swoim i innych użytkowników z rocznym abonamentem proszę o rozważenie jakiegoś przychylniejszego klientowi rozwiązania.

Pozdrawiam

Bartosz

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@monterek - Jak dokonać przejścia można znaleźć w wcześniejszym moim poście pod adresem: https://www.forum.opt...30#entry1180237 Natomiast nawiązując do tematu opłat chciałem przypomnieć wszystkim użytkownikom OmniSPEED:

1 - Opłacony abonament roczny na OmniSPEED przechodzi na OmniFLASH (innymi słowy mówiąc jeśli abonament na OmniSPEED mamy opłacony do czerwca 2013 do tego samego okresu jest opłacony abonament na OmniFLASH po tej dacie można zdecydować czy dalej będzie opłacany abonament roczny w kwocie która będzie aktualnie ustalona czy też można przejść na abonament miesięczny lub też na wersję bez abonamentu)

2 - Osoby które aktualnie opłacają abonament w wysokości 25 USD i więcej mają zrównany abonament po przejściu na OmniFLASH do 25 USD (innymi słowy jeśli płacisz aktualnie abonament miesięczny za OmniSPEED w wysokości np 35 USD po przejściu na OmniFLASH będziesz płacił 25 USD)

3 - Osoby które aktualnie opłacają abonament w kwocie mniejszej niż 25 USD mają swoją stawkę abonamentu utrzymaną - nie następuje podniesienie ceny (innymi słowy jeśli abonament jest opłacany bez przerwy nie zostanie on podniesiony. Natomiast w sytuacji zaprzestania opłacania swojego aktualnego abonamentu - mniej niż 25 USD - wznowienie abonamentu będzie już po stawkach normalnych czyli 25 USD)

Jeśli zdecydujesz się na przejście na wersję bez abonamentu będzie wymagana opłata w wysokości 50 USD - Tutaj należy też zauważyć że każdy użytkownik OmniFLASH z abonamentem miesięcznym może po 6 miesiącach nie przerwanej płatności przejść całkowicie za darmo na dowolnie inną wersję bez abonamentu

@Bartosz Mechanik - Jak już wspominałem wcześniej dążymy do obniżenia kosztów utrzymania oprogramowania po stronie użytkownika i tego założenia się będziemy konsekwentnie trzymać. Informacje jakie podaję są aktualne na dzień dzisiejszy i oparte są na przewidywaniach z OmniSPEED. Dodatkowo należy tutaj zaznaczyć że pierwsze abonamenty roczne kończą się z początkiem maja (1/05/2013) i do tego czasu dużo może się zmienić w tej kwestii zarówno na + jaki i na - , dlatego proszę wybaczcie ale nie mogę złożyć deklaracji że będzie mniej lub więcej za określony abonament. Pozwolę sobie też zauważyć że użytkownicy z abonamentem rocznym (wykupionym w promocjach) mają najmniejszy wpływ na rozwój oprogramowania OmniSPEED czy też na powstanie OmniFLASH. Cena samego produktu wprost proporcjonalnie zależy od ilości użytkowników którzy opłacają abonament - im więcej klientów tym cena niższa zarówno dla opłat miesięcznych jaki i rocznych.

Pozwolę sobie tutaj na zacytowanie fragmentu naszych ustaleń wynikających z statystyk: W przypadku jeśli każdy użytkownik OmniADD (tylko Ci użytkownicy nie wliczam użytkowników OmniSPEED) przeszedł by na abonament miesięczny i było by to opłacane regularnie cena miesięczna za OF była by w granicach 15 USD i roczna wtedy by wynosiła w granicach 120 USD

Mogę natomiast rozważyć możliwość jeśli by się zdarzyło że ceny zostaną utrzymane na aktualnym poziomie dla abonamentów rocznych (jeśli będzie kolejna obniżka będzie się ona tyczyła właśnie tej grupy użytkowników) że indywidualnie rozpatrzę każdą prośbę o utrzymanie ceny promocyjnej z zeszłego roku (cena zakupu rocznego abonamentu na OmniSPEED) czym będę się kierował przy podejmowaniu decyzji na ten moment nie wiem (pomysł wpadł mi teraz do głowy) ale na pewno będzie to:

- pomoc przy rozwoju (np dobrze opisane błędy jeśli się pojawią : czyli mam tu na myśli dokładny opis zgłoszenia a nie wypowiedzi w stylu nie działa mi dodawanie do skryptu xxx i pisane do tego na forum gdzie nikt z supportu nie może pomóc)

- konstruktywne wypowiedzi w temacie OmniFLASH

Tak więc jest to maksimum mojego ustępstwa jakie mogę zaproponować na ten moment

@monterek - wiemy o użytkownikach z abonamentem rocznym i od samego początku ta grupa użytkowników była brana przez nas pod uwagę

Dodatkowa informacja dla osób przechodzących na OmniFLASH z OmniSPEED

Z racji że dla użytkowników OmniADD zrobiliśmy wyjątek związany z pozostawieniem jeszcze kilka dni licencji na oprogramowanie po wymianie na OmniFLASH ( info ) tak samo musimy uczynić z użytkownikami OmniSPEED (chcemy sprawiedliwie i równo traktować użytkowników).

1 - Każdy kto wymienił licencję OmniSPEED na OmniFLASH odzyska licencję na OmniSPEED - można dalej używać obu programów

2 - Każdy kto dokona wymiany aktywnej licencji z OmniSPEED na OmniFLASH też zachowa swoją licencję na OmniSPEED - można dalej używać obu programów

3 - Abonament będzie opłacany tylko za OmniFLASH-a

4 - Licencje na OmniSPEED pozostaną aktywne do 28/02/2013

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1 - Opłacony abonament roczny na OmniSPEED przechodzi na OmniFLASH (innymi słowy mówiąc jeśli abonament na OmniSPEED mamy opłacony do czerwca 2013 do tego samego okresu jest opłacony abonament na OmniFLASH po tej dacie można zdecydować czy dalej będzie opłacany abonament roczny w kwocie która będzie aktualnie ustalona czy też można przejść na abonament miesięczny lub też na wersję bez abonamentu)

Czy jeśli w w czerwcu kwota abonamentu będzie wyższa niż dzisiaj to będziemy mogli przejść tylko na abonament w tej (wyższej) kwocie?

3 - Osoby które aktualnie opłacają abonament w kwocie mniejszej niż 25 USD mają swoją stawkę abonamentu utrzymaną - nie następuje podniesienie ceny (innymi słowy jeśli abonament jest opłacany bez przerwy nie zostanie on podniesiony. Natomiast w sytuacji zaprzestania opłacania swojego aktualnego abonamentu - mniej niż 25 USD - wznowienie abonamentu będzie już po stawkach normalnych czyli 25 USD)

Absolutnie nie lubię wytykać ale z uwagi na temat rozmowy zmuszony jestem przypomnieć Ci że niecały rok temu mówiłeś to samo o abonamencie rocznym.

U nas jest to samo moment kupienia jest momentem podpisania umowy przez nas że nikt Ci stawek nie podniesie za program i też nikt Ci nie odbierze programu - płacisz i korzystasz
Jeśli zdecydujesz się na przejście na wersję bez abonamentu będzie wymagana opłata w wysokości 50 USD - Tutaj należy też zauważyć że każdy użytkownik OmniFLASH z abonamentem miesięcznym może po 6 miesiącach nie przerwanej płatności przejść całkowicie za darmo na dowolnie inną wersję bez abonamentu

Czy wlicza się w to także okres opłacania abonamentu za omniSpeed?

dlatego proszę wybaczcie ale nie mogę złożyć deklaracji że będzie mniej lub więcej za określony abonament. Pozwolę sobie też zauważyć że użytkownicy z abonamentem rocznym (wykupionym w promocjach) mają najmniejszy wpływ na rozwój oprogramowania OmniSPEED czy też na powstanie OmniFLASH. Cena samego produktu wprost proporcjonalnie zależy od ilości użytkowników którzy opłacają abonament - im więcej klientów tym cena niższa zarówno dla opłat miesięcznych jaki i rocznych.

Jest to zrozumiałe, jak najbardziej akceptuje Twoje argumenty bo są rzeczowe. Upominamy się jedynie o coś co zostało wcześniej ustalone a w tej chwili zostało drastycznie zmienione. Pamiętaj że my jako użytkownicy nie mamy wpływu na ilość sprzedanych licencji a jednak złe, czy po prostu niewystarczające wyniki sprzedaży odbijają się aktualnie na podwyżkach dla nas. W moim odczuciu jest to po prostu krzywdzące dla tej grupy.

Pozwolę sobie tutaj na zacytowanie fragmentu naszych ustaleń wynikających z statystyk: W przypadku jeśli każdy użytkownik OmniADD (tylko Ci użytkownicy nie wliczam użytkowników OmniSPEED) przeszedł by na abonament miesięczny i było by to opłacane regularnie cena miesięczna za OF była by w granicach 15 USD i roczna wtedy by wynosiła w granicach 120 USD

Niestety podwyżka cen prawie nigdy nie zwiększa efektywności sprzedaży. Można więc jedynie liczyć że część użytkowników przejdzie z opłat rocznych na wersję bez abonamentu (jeśli można to tak nazwać) co jedynie zmniejszy przychód. Ale to tylko moje spekulacje.

Tak więc jest to maksimum mojego ustępstwa jakie mogę zaproponować na ten moment

Rozumiem, sprawa ucięta.

Pozdrawiam

Bartosz

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z wymianą licencji z OS na OF. Zacznijmy od tego, że początkowo byłem użytkownikiem OmniADD, następnie w ramach "Pakietu 5" przesiadłem się na OS. Dziś próbując przejść na OF w panelu otrzymałem komunikat: "Wymiana niemożliwa!". To jakiś problem u mnie, czy też nie jestem objęty akcją wymiany licencji? (nie wiem z jakiego powodu, ale może akurat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem, dodaję w OS jakiś tam projekt, powiedzmy że wybieram dodanie do wszystkich skryptów, na początku kolejki w harmonogramie jest np. Donmini, OS dodaje, ale jak dojdzie do 0 w danym skrypcie zatrzymuje się i nie zaczyna dodawać do następnego skryptu. Jak usunę ręcznie z harmonogramu skrypt do którego dodał, następny zaczyna dodawać i znowu zatrzymuje się na 0.

Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH PRO+ dla użytkowników OmniSPEED.

Jak dokonać aktualizacji z OmniSPEED do OmniFLASH: KLIK

Jak przenieść swoje projekty do OmniFLASH: KLIK (na dole posta)

Informacja dla użytkowników którzy już dokonali przejścia z OmniSPEED do OmniFLASH

W ramach podziękowania za pozostanie przy produktach Omni i w podziękowaniu za zaufanie jakim darzycie nasze produkty postanowiliśmy pozostawić wszystkim którzy dokonali aktualizacji OmniSPEED w podanym terminie do OmniFLASH aktywną licencję na OmniSPEED do dalszego używania - Licencja będzie ważna tak długo jak długo będzie opłacany OmniFLASH (tylko dla wersji PRO+)

Dalsze plany rozwojowe dla OmniSPEED:

Oprogramowanie OmniSPEED zostanie wydane jako darmowa aplikacja dla wszystkich - będziemy je traktowali jako "demo" dla naszego flagowego produktu jakim jest OmniFLASH

Planowane wydanie aplikacji jako darmowej przewidziane jest na 09 marca 2013

Aplikacja będzie do pobrania z panelu klienta https://www.omnipanel.pl/panel/

Aplikacja będzie miała pewne ograniczenia w stosunku do pełnej wersji (ma to być DEMO dla OmniFLASH)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach podziękowania za pozostanie przy produktach Omni i w podziękowaniu za zaufanie jakim darzycie nasze produkty postanowiliśmy pozostawić wszystkim którzy dokonali aktualizacji OmniSPEED w podanym terminie do OmniFLASH aktywną licencję na OmniSPEED do dalszego używania - Licencja będzie ważna tak długo jak długo będzie opłacany OmniFLASH (tylko dla wersji PRO+)

chyba w podziękowaniu za to ze byli alfatesterami i jeszcze za to płacili :)

z tego co widzę teraz OF jest w wersji beta więc pewnie ci co teraz przejdą to za miesiąc tez dostana podziękowanie i i jakiego gratisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach podziękowania za pozostanie przy produktach Omni i w podziękowaniu za zaufanie jakim darzycie nasze produkty postanowiliśmy pozostawić wszystkim którzy dokonali aktualizacji OmniSPEED w podanym terminie do OmniFLASH aktywną licencję na OmniSPEED do dalszego używania - Licencja będzie ważna tak długo jak długo będzie opłacany OmniFLASH (tylko dla wersji PRO+)

Bardzo miły gest, dzięki wielkie. :piwo:

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności